You are Unregistered, please register to gain Full access.    
«•»World-Satellite Forum«•»  
Old 16-02-2013, 19:28   #1
 
vepar's Avatar
 
SUPER V.I.P MEMBER
Join Date: May 2010
Posts: 1,095
Thanks: 273
Thanked 571 Times in 221 Posts
Users Flag!
Default Srbijanska televizija TV program

TV program - Srbijanska televizija


RTS1 16.02.2013

06:00 Vesti
06:05 Jutarnji program
08:00 Jutarnji dnevnik
08:15 Jutarnji program
09:06 Žikina šarenica
11:00 Dizni na RTS, animirani američki filmovi
12:35 Plava ptica
13:05 Dnevnik
13:20 Sport plus
13:30 Vreme, stanje na putevima
13:35 Uviđaj
14:10 VI I MIRA ADANJA POLAK
14:57 Gastronomad
15:10 Vesti
15:18 Tv lica... kao sav normalan svet: In memoriam Miloje Mića Orlović
16:06 Vesti
16:09 Bolji život, tv serija
16:50 Mobi Dik 1, američki film
17:00 Vesti
18:36 Kvadratura kruga
19:00 Slagalica
19:22 Vreme
19:30 Dnevnik
20:03 Bolji život, tv serija
20:50 Orao, englesko-američki film
22:48 Vesti
22:55 Hamilton 1: U interesu nacije, švedski film
00:47 Gastronomad
01:00 Vesti (02,00, 03.00, 04.00,05.00)
01:04 VI I MIRA ADANJA POLAK
01:50 TV lica...kao sav normalan svet
02:39 Kvadratura kruga
03:05 Moja lepa Srbija
03:37 Uviđaj
04:10 Građanin
04:33 Leti, leti pesmo moa mila
05:03 Verski mozaik Srbije
05:47 Verski kalendar
06:00 Vesti


RTS2 16.02.2013

06:02 Datum
06:07 Verski kalendar
06:17 Brazde
07:15 Tv lica...kao sav normalan svet: Josif Tatić
08:00 Sirene, animirana serija
08:19 Bernard, animirana serija
08:23 Pustolovine Marka i Maje, animirana serija
08:47 Ritam džungle, animirana serija
08:52 Zujalica
09:25 Uspon ideje, naučni program
09:30 Datum
09:35 Verski kalendar
09:45 Verski mozaik Srbije
10:30 Klinika Vet
11:00 Profil i profit
11:30 Knjiga utisaka
12:10 Svet zdravlja
12:40 Priče o kratkom poletu; poljoprivreda
13:05 Moja lepa Srbija
13:35 Građanin
14:04 Leti, leti, pesmo moja mila
14:30 Kao mehur od sapunice
15:15 KONCERT HARISA DŽINOVIĆA
16:15 Prava moć Vatikana, strana dokumentarna serija
17:10 Vrele gume
17:40 Medalje zauvek
18:00 Teofilovići i Miroslav Tadić, 1. deo, muzički program
18:45 Verski kalendar
18:55 Rukomet: Liga šampiona, Partizan - Hamburg, prenos
20:30 Vaterpolo: PS, Partizan - Radnički (Kragujevac), prenos
21:30 Svet sporta
22:00 Potrošački savetnik
22:27 Antisemitizam: Holokaust
22:50 Zašto siromaštvo: Grabež oko zemlje
23:45 Worriors dance festival: Lollobrigida
00:42 Vrele gume
01:11 Rukomet: Liga šampiona, Partizan - Hamburg, prenos
02:05 KONCERT HARISA DŽINOVIĆA
02:30 Vaterpolo: PS, Partizan - Radnički (Kragujevac), prenos
03:30 Teofilovići i Miroslav Tadić, 1. deo, muzički program
04:15 Prava moć Vatikana, strana dokumentarna serija
05:05 Potrošački savetnik
05:30 Klinika Vet


B92 16.02.2013

08:00 Dobra zemlja
08:52 Crtani film
09:16 Top Shop
09:46 Crtani Filmovi
11:00 Vesti B92
11:36 Džoi, Serija
13:40 Lov na Crveni oktobar, Film
16:00 Vesti B92
16:38 Nagon za ubijanjem, Film
18:30 Vesti B92
19:15 PATRIOTSKE IGRE, film
21:21 Bitka na Neretvi, jugoslavenski film
00:32 Vesti B92
01:07 Sportski pregled
01:27 Svet na dlanu
01:56 Ludo krstarenje, Film
03:35 Najbolje godine, serija
05:36 Uključenje u B92 Info
05:53 Uključenje u B92 Info
Prva 16.02.201316. veljača 2013 6:0008:23 Domaćin
09:47 Evro puls, info
10:34 Kako vrijeme prolazi, serija
12:26 Traffic, američki film
15:00 ŽeneTema: Crtani filmovi
16:06 Vitezovi neba, Film - Akcijski
18:00 Galileo
19:00 Vesti, info
19:15 Ljubav i kazna, serija
20:20 Kako vrijeme prolazi, serija
21:10 Šešir profesora Koste Vujića, serija
22:05 Borba za kartel, film
00:05 Miris love, igrani film, akcijska komedija


PINK 16.02.2013

07:00 Dobro jutro!, informativni program
11:00 Vikend Vizija, Talk show
13:00 Život u trendu, muzičko-zabavni program
14:00 Gold muzički magazin, muzičko-zabavni program
15:30 Promeni me, filmski program
17:00 Mala nevjesta, serijski program
18:00 Magazin IN, Talk show
19:30 Nacionalni dnevnik, informativni program
20:00 Kursadžije, muzičko-zabavni program
21:00 Zvezde Granda, muzi?ko-zabavni program
23:30 EDISON, igrani film
01:00 Posle kiše, filmski program
02:45 EDISON, igrani film
04:45 Posle kiše, filmski program


PINK 2 16.02.2013

06:46 Marijana i Skarlet, serijski program
07:18 City news, kratke forme
07:33 Akademci, muzi?ko-zabavni program
07:41 City Kids, de?ji program
08:00 Mravi, igrani film, animirani
10:00 Dobro veče Srbijo, Talk show
11:00 Roseannin grob, film
12:45 City news, kratke forme
13:00 Genijalan um, film
15:30 FANTOM, film, avanturistički
17:15 America, film
19:00 Distrekšn, reality show
20:00 PREGOVARAČ, akcijski film
22:00 Autoput straha, filmski program
00:00 VRHUNAC U OHIU, romantična komedija
01:45 City news, kratke forme
02:00 Pobjeda ljubavi, serija
03:00 PREGOVARAČ, akcijski film
04:30 Autoput straha, filmski program
06:00 Distrekšn, reality show


RTS SAT 16.02.2013

06:00 Vesti
06:05 Jutarnji program
08:00 Jutarnji dnevnik
08:15 Jutarnji program
09:00 Vesti
09:05 Žikina šarenica
10:00 Vesti
10:05 Žikina šarenica
11:00 Hronika Slavonije, Baranje i zapadnog Srema
11:30 Knjiga utisaka
12:10 Pružimo im ruku: Trajna rešenja za izbeglice i interno raseljene u Srbiji
12:22 Avantura: Krst Templara
12:35 Plava ptica
13:05 Dnevnik
13:20 Sport plus
13:30 Vreme i stanje na putevima
13:35 Uviđaj
14:10 VI I MIRA ADANJA POLAK
14:55 Gastronomad
15:10 Vesti
15:20 Jelen top 10
16:05 Vesti
16:10 Bolji život, serija
17:00 PETKAZANJE
18:00 Somborski salaši 2. deo
18:35 Kvadratura kruga
19:00 Slagalica, kviz
19:30 Dnevnik
20:05 Bolji život, serija
21:00 Srpska razglednica iz Amerike
21:30 Rokovnik: Šumadijski bluz
22:00 Tv lica: Miloje Mića Orlović
23:00 Svet sporta
23:25 Medalje zauvek
23:45 Ivan Bosiljčić: Da li znaš da te volim, muzički program
00:10 Kao mehur od sapunice, Dokumentarni program
00:50 Knjiga utisaka
01:30 Vrele gume
02:00 Plava ptica 3, program za decu
02:30 Slagalica, kviz
03:00 Vesti (04.00,05.00)
03:03 Medalje zauvek
03:30 Tv lica: Miloje Mića Orlović
04:20 Hronika Slavonije, Baranje i zapadnog Srema
04:40 Kvadratura kruga
05:08 Bolji život, serija
05:48 Verski kalendar
06:00 Vesti
vepar is offline   Reply With Quote
Old 17-02-2013, 09:15   #2
 
SPECIAL PERSON
Join Date: Oct 2010
Posts: 4,246
Thanks: 2,693
Thanked 5,544 Times in 2,724 Posts
Users Flag!
Default Re: Srbijanska televizija TV program

TV program - Srbijanska televizija



RTS1 17.02.2013

06:00 Vesti
06:05 Jutarnji program
08:00 Jutarnji dnevnik
08:15 Jutarnji program
09:00 Vesti
09:06 Žikina šarenica
11:00 Vesti
11:05 Dizni na RTS, animirani američki filmovi
12:35 7 RTS dana
13:05 Dnevnik
13:20 Sport plus
13:30 Vreme, stanje na putevima
13:37 Balkanskom ulicom
14:17 Vreme je za bebe
14:55 Vreme, stanje na putevima
15:00 Vesti
15:12 Gastronomad
15:32 Sat
16:17 Vesti
16:21 Na putu za Montevideo, tv serija
17:00 Vesti
17:21 Zadnja kuća, Srbija
17:47 Lud, zbunjen, normalan, tv serija
18:27 Sasvim prirodno: Karakondžule, serija
19:00 Slagalica
19:20 Vreme, stanje na putevima
19:30 Dnevnik
20:00 Na putu za Montevideo, serija
21:00 Ja imam talenat
23:00 Dnevnik
23:15 Bermudski trokut, film
00:46 Lud, zbunjen, normalan, tv serija
01:00 Vesti (02,00, 03.00, 04.00,05.00)
01:25 Balkanskom ulicom
02:09 Vreme je za bebe
02:45 Gastronomad
03:03 Ja imam talenat
05:03 Sat
05:47 Verski kalendar
06:00 Vesti


RTS2 17.02.2013

06:02 Muzika za dobro jutro: Romane đilja
07:00 Amen ađes
07:45 Datum
07:50 Verski kalendar
08:00 Dozvolite...
09:00 Sirene, strana animirana serija
09:25 Bernard, strana animirana serija
09:29 Poštar Pat, strana animirana serija
09:44 Zanimanje dete, program za decu
10:00 Provetravanje, školski program
10:24 Datum
10:30 Moj ljubimac
11:00 Znanje-imanje
12:00 Potrošački savetnik
12:27 Uspon ideje, naučni program
12:30 e-TV
13:00 Trag u prostoru: To može samo ljudska ruka
13:30 Kulturako aresipe
14:00 Srpski istočnici
14:30 Magazin Srbije na vezi, serija
15:10 Muzika za Evropu
16:00 Prava moć Vatikana
16:54 Verski kalendar
17:05 OLIMPIJSKI KRUGOVI, serija
17:36 Skijanje: Trofej Beograda, sportski program
18:00 MAGAZIN LIGE ŠAMPIONA, sportski program
18:25 Rukomet: PS, Jugović - Vrbas, prenos
20:01 Verski kalendar
20:15 Biblijske misterije; Izlazak iz Egipta
21:00 "Nedeljom od devet do pet"
21:56 Likovna kolonija RTS: Energija u belom - Nikola Žigon
22:34 Jelen top 10
23:19 Provetravanje
23:47 Vikend Evronet
00:16 Olimpijski krugovi, sportski program
00:47 MAGAZIN LIGE ŠAMPIONA, sportski program
01:10 Skijanje: Trofej Beograda, sportski program
01:32 Rukomet: PS, Jugović - Vrbas, prenos
02:45 Trag u prostoru: To može samo ljudska ruka
03:10 Prava moć Vatikana
04:05 Biblijske misterije; Izlazak iz Egipta
04:49 Jelen top 10
05:34 Moj ljubimac


B92 17.02.2013

08:03 Crtani film
08:27 Dobra zemlja
10:29 Top Shop
11:00 Vesti B92
11:37 Dva i pol muškarca, serija
13:04 Bliski susreti treće vrste
15:26 Svet na dlanu
16:00 Vesti B92
16:40 Centurion, Film
18:30 Vesti B92
19:07 Šaft, Film
21:00 Utisak nedelje
23:00 Vesti B92
23:36 Sportski pregled
23:56 SFRJ za početnike, Serija
00:47 Ples sa vukovima, Film
03:51 Najbolje godine, serija


Prva 17.02.2013

07:00 Galileo
07:30 ŽeneTema: Crtani filmovi
08:40 Ljubav i kazna, serija
11:06 Borba za kartel, film
13:00 Stav Srbije, info
14:15 Veče sa Ivanom Ivanovićem - No.132
15:54 GAS DO DASKE, igrani film, akcijska komedija
17:36 Tesna koža 2, igrani film, komedija
19:00 Vesti, info
19:15 Šešir profesora Koste Vujića, serija
20:13 Drug Crni u NOB-u, serija
21:09 Drug Crni u NOB-u, serija
22:04 Slatko od snova, jugoslovenski igrani film /S/, film
00:01 Stav Srbije, info
01:00 Vitezovi neba, Film - Akcijski
03:30 SMITHOV BIJEG, igrani film, akcijski
06:00 Exkluziv


PINK 17.02.2013

06:15 Slike života, reality show
07:00 Dobro jutro!, informativni program
11:00 Moja velika svadba, reality show
12:00 Top Speed, sportski program
13:00 Grand parada, muzičko-zabavni program
14:00 Akademci, muzi?ko-zabavni program
15:15 Ja to tako, Talk show
16:15 Nedeljno popodne Lee Kiš, muzičko-zabavni program
18:15 Dobro veče Srbijo, Talk show
19:30 Nacionalni dnevnik, informativni program
20:00 Kursadžije, muzičko-zabavni program
21:00 Zvezdara, doma?i serijski
22:00 Trenutak istine, reality show
23:45 VIP Room, muzičko-zabavni program
00:45 OBITELJSKA PRAVILA, igrani film
02:45 Grad sreće, američki film
04:15 OBITELJSKA PRAVILA, igrani film


PINK 2 17.02.2013

06:41 Marijana i Skarlet, serijski program
07:45 City news, kratke forme
08:00 PRINC OD EGIPTA, TV event, obiteljski / animirani
10:00 Ami G Show, Talk show
11:00 Lady Jane, britanski igrani film, historijska drama
12:45 City news, kratke forme
13:00 PREGOVARAČ, akcijski film
15:30 Autoput straha, filmski program
17:15 Centralna pozornica: Pojačaj, filmski program
19:00 Biljana za vas, muzičko-zabavni program
20:00 Teška reč, reality show
22:00 Opsada, američki film
00:00 NAJDUŽE NOĆI, igrani film
01:45 City news, kratke forme
02:00 Pobjeda ljubavi, serija
03:00 Opsada, američki film
05:00 NAJDUŽE NOĆI, igrani film


RTS SAT 17.02.2013

06:00 Vesti
06:05 Jutarnji program
08:00 Jutarnji dnevnik
08:15 Jutarnji program
09:00 Vesti
09:05 Žikina šarenica
10:00 Vesti
10:05 Žikina šarenica
11:00 Znanje-imanje
12:00 Ko smo, program za dijasporu
12:25 Moj ljubimac
13:05 Dnevnik
13:20 Sport plus
13:30 Vreme i stanje na putevima
13:37 Balkanskom ulicom
14:15 Vreme je za bebe
14:55 Vreme, stanje na putevima
15:00 Vesti
15:12 Gastronomad
15:32 Sat
16:17 Vesti
16:20 Na putu za Montevideo, serija
17:00 Vesti
17:05 Na putu za Montevideo, nastavak epizode, serija
17:20 Zadnja kuća, Srbija
17:48 Za sva vremena, Program za dijasporu
18:15 Verski kalendar
18:27 Sasvim prirodno: Karakondžule, serija
19:00 Slagalica, kviz
19:30 Dnevnik
20:05 Na putu za Montevideo, serija
21:00 "Nedeljom od devet do pet", film
22:00 Novi tabloid
23:00 Dnevnik
23:15 Likovna kolonija RTS: Energija u belom - Nikola Žigon
23:50 Trag u prostoru, Dokumentarni program
00:15 Dozvolite...
01:15 Znanje-imanje
02:15 Gastronomad
02:30 Slagalica, kviz
03:00 Vesti (04.00,05.00)
03:03 Nisomnija: Grupa "I-plej"
03:30 Sasvim prirodno, reportaža
04:03 Sat
04:55 Na putu za Montevideo, serija
05:48 Verski kalendar
06:00 Vesti
TvSatMedia is offline   Reply With Quote
Old 20-02-2013, 07:46   #3
 
WaRp63's Avatar
 
SUPER MODERATOR
Join Date: Apr 2010
Location: world-satellite
Posts: 15,700
Thanks: 5,160
Thanked 25,862 Times in 8,574 Posts
Users Flag!
Default Re: Srbijanska televizija TV program

TV program - Srbijanska televizija


RTS1 20.02.2013

06:00 Vesti
06:05 Jutarnji program
08:00 Jutarnji dnevnik
08:15 Jutarnji program
09:00 Vesti
09:04 Pozorište u kući, tv serija
10:05 Vesti
10:10 TRAG: Jindrihovice - srpska priča
10:40 Zadnja kuća, Srbija
11:10 Vesti
11:15 Beograd večiti grad: Knez
12:00 Dnevnik
12:15 Sport plus
12:25 Vreme, stanje na putevima
12:30 Do usijanja, kanadska serija
13:13 Ciklus - dramska serija: Svetozar Marković - Ciriški plamen, igrani program
14:18 Evronet
14:25 Kako se to radi, serija
14:50 I ja imam talenat
15:15 Ovo je Srbija, Ovo je Srbija
16:00 Bolji život, tv serija
16:45 Gastronomad
17:00 Dnevnik RT Vojvodina
17:20 Šta radite bre?
17:45 Beogradska hronika
18:25 Oko
19:00 Slagalica
19:17 Vreme, stanje na putevima
19:30 Dnevnik
19:55 Bolji život, tv serija
20:40 Fudbal - Liga šampiona: Milan - Barselona, prenos
21:30 FUDBAL - LIGA ŠAMPIONA, sportski program
21:45 Fudbal: Liga šampiona; Milan - Barselona, prenos 2. poluvremena
22:40 FUDBAL - LIGA ŠAMPIONA, sportski program
23:35 Dnevnik
23:50 Do usijanja, kanadska serija
00:35 Evronet
00:40 Misterije Hejvena, američka serija
01:30 Na tankom ledu, film
03:00 Vesti (04.00,05.00)
03:04 Pozorište u kući, tv serija
04:03 Oko
04:35 TRAG
05:08 Beograd - večiti grad
05:47 Verski kalendar
06:00 Vesti


RTS2 20.02.2013

06:02 Koncert za dobro jutro: Proleće u Beogradu
06:52 Slagalica
07:11 Datum
07:17 Verski kalendar
07:27 Trolovi, animirana serija
07:53 Pčelica Maja, animirana serija
08:17 Deni i Dedi, animirana serija
08:23 Plava ptica
08:48 Poseta munja istoriji
09:17 Uzbuna, školski program
09:41 Datum
09:47 e-TV
10:00 Sednica Narodne skupštine Republike Srbije, program zavisi od trajanja prenosa
10:14 TV mreža
10:45 Art zona: Kolekcije
11:15 Savremeno tumačenje srpske istorije
11:45 Gitar art festival: Ognjen Grčak
12:30 Drugi vek: Bora Todorović
13:00 Trezor
14:00 Plava ptica
14:25 Poseta munja istoriji
14:54 Uzbuna, školski program
15:18 Provetravanje
15:49 Verski kalendar
16:00 VI I MIRA ADANJA POLAK
16:45 Spomenički dosije Beograda; Svetosavski plato
17:05 Idiot, ruska serija
17:55 Dame pevaju, muzički program
18:30 Tv feljton: Miki Manojlović
19:30 Metropolis
20:00 U svetu
20:25 FUDBAL - LIGA ŠAMPIONA, sportski program
20:44 Beokult, Vesti
21:10 Idiot, ruska serija
22:05 Avr, finsko-francuski film
23:48 I ja imam talenat
00:08 Novogodišnji operski gala koncert
01:10 Trezor
01:18 Trezor
02:10 Fudbal - Liga šampiona: Milan - Barselona
04:06 FUDBAL - LIGA ŠAMPIONA, sportski program
04:51 Operski gala koncert


B92 20.02.2013

07:11 Uključenje u B92 Info
07:36 U zdravom telu
08:05 Top Shop
08:25 Najbolje godine, serija
09:14 Top Shop
09:30 Kažiprst
10:00 Vesti
10:35 Internat, Serija
12:05 Crtani Filmovi
12:50 Ninja ratnici, serija
13:45 Top Shop
14:00 Plavi čelik, Film
16:00 Vesti
16:36 Sportski pregled
17:00 Dva i pol muškarca, serija
18:00 Džoi, Serija
18:30 Vesti B92
19:12 Ninja ratnici, serija
20:06 Nikita (1990), serija
21:00 MUNCHEN, film, drama
23:55 Vesti
00:32 Sportski pregled
00:52 Internat, Serija
02:10 Ubistvo 187, Film
04:00 Najbolje godine, serija
06:00 Uključenje u B92 Info


Prva 20.02.2013

06:00 Exkluziv
06:15 Exploziv, info
06:40 Kad lišće pada, serija
08:10 Dođi na večeru - 101.blok
09:00 Tačno 9, info
09:45 Odbačena, serija
11:00 Ljubav i kazna, serija
12:15 Skrivena kamera
13:00 Tačno 1, info
14:00 Las Vegas, serija
15:00 Kako vrijeme prolazi, serija
15:55 Srećne vesti
16:00 Dođi na večeru - 101.blok
17:00 Odbačena, serija
18:05 Exkluziv
18:25 Exploziv
19:00 Vesti, info
19:20 Ljubav i kazna, serija
20:20 Kako vrijeme prolazi, serija
21:45 Biblijski kod, film
01:00 Noćni žurnal, info
01:15 Evro puls, info
01:40 Vir, film
02:45 Ljubav i kazna, serija
03:40 Srećne vesti
06:00 Exkluziv


PINK 20.02.2013

07:00 Dobro jutro!, informativni program
11:00 Grand show, muzičko-zabavni program
12:30 Neželjene, serijski program
13:00 Nacionalni dnevnik, informativni program
13:20 Nedeljno popodne Lee Kiš, muzičko-zabavni program
14:00 Tačno u podne, Talk show
15:00 Nasljednici, serija
15:55 Nacionalni dnevnik, informativni program
16:15 Kuvanje i muvanje, reality show
17:00 Preljubnici, reality show
18:30 Nacionalni dnevnik, informativni program
19:10 Mala nevjesta, serijski program
21:00 Moja velika svadba, reality show
22:00 Bračni sudija, Talk show
23:30 Preljubnici, reality show
00:00 Pablo Eskobar: Gospodar zla, serijski program
01:00 Crna hronika, informativni program
01:30 Kuvanje i muvanje, reality show
02:00 Ne kao svi drugi, film
04:00 Ekstremisti, igrani film
05:30 Ne kao svi drugi, film


PINK 2 20.02.2013

06:00 Sobarica sa Menhetna, serijski program
07:00 Marijana i Skarlet, serijski program
07:45 City news, kratke forme
08:00 Crtani film, de?ji program
09:00 Đavolja večera, reality show
10:00 PLJAČKA, igrani film, triler
11:30 City news, kratke forme
12:00 Ko sam ja?, filmski program
14:00 Porodični obračun, muzičko-zabavni program
15:00 Sobarica sa Menhetna, serijski program
15:45 Marijana i Skarlet, serijski program
16:30 cigareta, američki film
18:00 Knjiga Danijelova, serijski program
18:30 Kopaonik na Pinku, kratke forme
19:00 Duval i Moreti, serijski program
20:00 L.A. Povjerljivo, krimić
22:00 Zločesti dečki, akcijska komedija
00:00 Duval i Moreti, serijski program
01:00 Women of Valor, film
02:45 City news, kratke forme
03:00 Pobjeda ljubavi, serija
04:00 L.A. Povjerljivo, krimić
06:00 Sobarica sa Menhetna, serijski program


RTS SAT 20.02.2013

06:00 Vesti
06:05 Jutarnji program
08:00 Jutarnji dnevnik
08:15 Jutarnji program
09:00 Vesti
09:05 POZORIŠTE U KUĆI, serija
09:35 POZORIŠTE U KUĆI, serija
10:05 Vesti
10:10 TRAG: Jindrihovice - srpska priča
10:40 Zadnja kuća, Srbija
11:10 Vesti
11:15 Slagalica
11:30 Srbija na vezi
12:00 Dnevnik
12:15 Sport plus
12:25 Vreme, stanje na putevima
12:30 Srpska umetnost 18.veka
12:45 Sve boje života
13:20 Ciklus-dramska serija: "Svetozar Marković-ciriški plamen", serija
14:25 313: Blagosloven je koji dolazi u ime Gospodnje
15:15 Ovo je Srbija
16:00 Bolji život, serija
17:00 Dnevnik
17:20 Šta radite bre?
17:45 Beogradska hronika
18:25 Slagalica, kviz
18:45 Iza naslova
19:00 Srbija na vezi
19:30 Dnevnik
19:55 Bolji život, serija
20:35 Rokumenti:Bajaga-pozitivac
21:35 Ciklus etnološkog filma:Gorešnjak, film
21:45 Ciklus etnološkog filma:Bazen, film
22:05 TREND SETER
23:00 Oko
23:28 Evronet
23:35 Dnevnik
00:00 Mera za muziku
00:30 U svetu
01:00 dokumentarni program
01:30 Kontekst 21
02:00 Srbija na vezi
02:30 Slagalica, kviz
03:00 Vesti (04.00,05.00)
03:03 Oko
03:33 Zadnja kuća, Srbija 3
04:03 TREND SETER
05:03 Bolji život, serija
05:48 Verski kalendar
06:00 Vesti
__________________
WaRp63 is offline   Reply With Quote
Old 25-02-2013, 07:04   #4
 
mixer's Avatar
 
MODERATOR
Join Date: May 2010
Posts: 8,843
Thanks: 2,665
Thanked 12,600 Times in 4,486 Posts
Users Flag!
Default Re: Srbijanska televizija TV program

TV program - Srbijanska televizija




RTS1 25.02.2013

06:00 Vesti
06:05 Jutarnji program
08:00 Jutarnji dnevnik
08:15 Jutarnji program
09:00 Vesti
09:05 Pozorište u kući, tv serija
10:05 Vesti
10:09 Lov i ribolov: U okolini Stokholma
10:40 Eko karavan: A gde je šuma
11:10 313. U ovom ćeš znaku pobediti
12:00 Dnevnik
12:15 Sport plus
12:25 Vreme, stanje na putevima
12:30 Stop sport
12:45 Do usijanja, kanadska serija
13:30 Evronet
13:35 Ciklus, dramska serija: Svetozar Marković
14:50 Kako se to radi, serija
15:15 Ovo je Srbija
16:00 Bolji život, tv serija
16:45 Gastronomad
17:00 Dnevnik RT Vojvodina
17:20 Šta radite bre?
17:45 Beogradska hronika
18:25 Šešelj, deset godina bez presude, Oko
19:00 Slagalica
19:17 Vreme, stanje na putevima
19:30 Dnevnik
20:05 Bolji život, tv serija
20:50 Selo gori i tako, domaći film
22:50 Vesti
22:55 Do usijanja, kanadska serija
23:40 Dnevnik
23:55 Evronet
00:05 Pljačkaši, engleska serija
00:58 Noćni bioskop: "Policijska pravda", američki film
02:30 Pozorište u kući, tv serija
03:00 Vesti (04.00,05.00)
03:38 Gastronomad
03:50 Oko
04:24 LOV I RIBOLOV, serija
04:55 313. U ovom ćeš znaku pobediti
05:47 Verski kalendar
06:00 Vesti



RTS2 25.02.2013

06:02 Koncert za dobro jutro: Od srca srcu
07:02 Slagalica, kviz
07:21 Datum
07:27 Verski kalendar
07:38 Trolovi, animirana serija
08:04 Pčelica Maja, animirana serija
08:25 Ana Dobrić, animirana serija
08:32 Verujte ali ne preterujte
09:18 Srednja stručma škola Mionica
09:48 Korak ka fizici
10:04 Vrele gume
10:32 Knjiga utisaka
11:10 Klinika Vet
11:41 Kontekst, naučni program
12:15 Šopen: Koncert za klavir i orkestar
12:55 Životna sredina i zdravlje: Za i protiv nuklearki
13:24 Trezor
14:26 Verujte, ali ne preterujte, školski program
15:12 Srednja stručma škola Mionica
15:42 Korak ka fizici
16:00 Sat
16:45 Sve boje života
17:15 Idiot, ruska serija
18:10 Ad libitum, muzički program
18:40 Na prvu loptu
19:10 Verski mozaik Srbije
20:12 Berlinale 2013
21:00 Idiot, ruska serija
21:55 85. Dodela filmskih nagrada "Oskar", snimak, film
23:25 FEST 2013, hronika
23:55 Vreme je na mojoj strani: Svetska pop i rok scena 60.
00:30 Trezor
01:28 Sat
02:15 Sve boje života
02:45 Ad libitum, muzički program
03:15 Šopen: Koncert za klavir i orkestar
03:55 Berlinale 2013, filmski program
04:40 Verski mozaik Srbije
05:25 Vreme je na mojoj strani: Svetska pop i rok scena 60.



B92 25.02.2013

07:37 U zdravom telu
08:06 Top Shop
08:26 Najbolje godine, serija
09:14 Top Shop
09:30 Kažiprst
10:00 Vesti
10:35 Internat, Serija
12:16 Crtani Filmovi
12:43 Nindža Ratnici
13:38 Top Shop
13:53 Sudnja noc, Film
16:00 Vesti B92
16:35 Sportski pregled
17:00 Dva i pol muškarca, serija
17:58 Titova kuhinja
18:30 Vesti B92
19:07 Ninja ratnici, serija
20:00 Između dve vatre
21:00 Virtuoznost, SF film
23:02 Vesti
23:37 Sportski pregled
23:59 Internat, Serija
01:26 Sudnja noc, Film
05:28 Najbolje godine, serija



Prva 25.02.2013

06:00 Exkluziv
06:15 Exploziv, info
06:40 Kad lišće pada, serija
08:10 Dođi na večeru - 101.blok
09:00 Tačno 9, info
09:45 Odbačena, serija
11:00 Ljubav i kazna, serija
12:15 Skrivena kamera
13:00 Tačno 1, info
14:00 Las Vegas, serija
15:00 Kako vrijeme prolazi, serija
15:55 Srećne vesti
16:00 Dođi na večeru - 102.blok
17:00 Odbačena, serija
18:05 Exkluziv
18:25 Exploziv
19:00 Vesti, info
19:20 Ljubav i kazna, serija
20:25 Kako vrijeme prolazi, serija
21:20 Afera Thomasa Crowna, američki film
23:20 Noćni žurnal, info
23:35 ZAKON ZLOČINA, igrani film, akcijski triler
01:30 Srećne vesti
01:35 Las Vegas, serija
06:00 Exkluziv



PINK 25.02.2013

07:00 Dobro jutro!, informativni program
11:00 Trenutak istine, reality show
12:30 Neželjene, serijski program
13:00 Nacionalni dnevnik, informativni program
13:20 Kursadžije, muzičko-zabavni program
14:00 Tačno u podne, Talk show
15:00 Nasljednici, serija
15:55 Nacionalni dnevnik, informativni program
16:15 Kuvanje i muvanje, reality show
17:00 Preljubnici, reality show
18:30 Nacionalni dnevnik, informativni program
19:10 Mala nevjesta, serijski program
20:45 Bingo, muzi?ko-zabavni program
21:20 Grand - narod pita, muzičko-zabavni program
23:00 Preljubnici, reality show
23:30 Pablo Eskobar: Gospodar zla, serijski program
00:30 Kuvanje i muvanje, reality show
01:00 Pink Target, muzičko-zabavni program
02:00 Filmski butik: Taksist, krimi drama
04:00 Moj prvi gospodin, američki film
05:45 Filmski butik: Taksist, krimi drama



PINK 2 25.02.2013

06:30 Ami G Show, Talk show
07:30 City news, kratke forme
08:00 Crtani film, de?ji program
09:00 VIP Room, muzičko-zabavni program
10:00 POD OPSADOM 2: MRAČNA TERITORIJA, film
11:45 City news, kratke forme
12:00 BLOODRAYNE, igrani film
14:00 Porodični obračun, muzičko-zabavni program
15:00 Sobarica sa Menhetna, serijski program
15:45 Marijana i Skarlet, serijski program
16:30 Grom u Raju, serijski program
17:30 Kopaonik na Pinku, kratke forme
18:00 Pablo Eskobar: Gospodar zla, serijski program
20:00 KLIJENT, američki film
22:00 POSLJEDNJI KRIŽARI, igrani film
00:00 Duval i Moreti, serijski program
01:00 CARLITINA TAJNA, akcijski film
02:45 City news, kratke forme
03:00 Pobjeda ljubavi, serija
04:00 KLIJENT, američki film
06:00 Sobarica sa Menhetna, serijski program
RTS SAT 25.02.201325. veljača 2013 6:0006:00 Vesti
06:05 Jutarnji program
08:00 Jutarnji dnevnik
08:15 Jutarnji program
09:00 Vesti
09:05 POZORIŠTE U KUĆI, serija
09:35 POZORIŠTE U KUĆI, serija
10:05 Vesti
10:09 Lov i ribolov, reportaža
10:41 Eko karavan, emisija iz ekologije
11:11 Slagalica, kviz
11:30 Srbija na vezi
12:00 Dnevnik
12:15 Sport plus
12:25 Vreme i stanje na putevima
12:30 Srpski istočnici, Muzički program
13:00 Bez vize
13:35 Ciklus, dramska serija: Svetozar Marković
14:51 Kad zazvoni, Dečiji program
15:15 Ovo je Srbija
16:00 Bolji život, serija
16:46 Gastronomad
17:00 Dnevnik
17:20 Šta radite bre?
17:45 Beogradska hronika
18:25 Slagalica, kviz
18:42 Iza naslova: Hendl - Muzika na vodi
18:50 Datum
19:00 Srbija na vezi
19:30 Dnevnik
20:05 Bolji život, serija
20:48 Selo gori a baba se češlja, film
22:50 Vesti
22:57 Oko
23:27 Tv minijature
23:33 Evronet
23:40 Dnevnik
23:55 Jelen top 10
00:40 Metropolis, emisija iz kulture
01:09 PETKAZANJE
02:12 Srbija na vezi
02:37 Slagalica, kviz
02:52 Datum
03:00 Vesti (04.00,05.00)
03:03 Oko
03:33 Lov i ribolov, reportaža
04:06 Eko karavan, emisija iz ekologije
04:38 Iza naslova: Hendl - Muzika na vodi
04:46 Gastronomad
05:03 Bolji život, serija
05:48 Verski kalendar
06:00 Vesti
mixer is offline   Reply With Quote
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are On



 

Powered by vBulletin®™
Copyright ©2000 - 2019, vBulletin Solutions, Inc.
Copyright ©2013 World-Satellite™
All Rights Reserved™