You are Unregistered, please register to gain Full access.    
«•»World-Satellite Forum«•»  
Old 16-02-2013, 19:26   #1
 
vepar's Avatar
 
SUPER V.I.P MEMBER
Join Date: May 2010
Posts: 1,095
Thanks: 273
Thanked 571 Times in 221 Posts
Users Flag!
Default Televizija BiH TV program

TV program - Televizija BiH


FTV 16.02.2013

07:00 Čovjek i vrijeme: Šiba Hajrudin Krvavac, obrazovni program
08:00 Vijesti
08:05 Plava krv, igrana serija
08:45 Kako to
09:00 Frankina stopala
09:10 Čagington
09:20 Grimove bajke: Medvjeđa koža
09:45 Mali princ: Planeta vjetra
10:10 U zmajevom gnijezdu
10:35 Poko
10:55 Briga za nemoćne i bolesne, dokumentarni film
11:20 Mozaik religija, vjerski program
11:50 Dnevnik 1
12:00 Plava krv, igrana serija
12:40 Svijet bez kraja, igrana serija
13:35 Michael Palin: Sahara, dokumentarni serijal
14:35 Vijesti
14:45 Antimafijaška jedinica, igrana serija
16:30 Ljubav i kazna, serija
18:30 Lud, zbunjen, normalan, serija
19:10 Super Loto, prijenos izvlačenja
19:20 Čarli Čaplin, crtana serija
19:30 Dnevnik 2
20:10 Počivali u miru, serija
21:00 Američka pita, američki film
22:40 Dnevnik 3
22:55 Tragač, južnokorejski igrani film
01:00 Dobre namjere, igrana serija
03:15 Svijet bez kraja, igrana serija
04:05 Ljubav i kazna, igrana serija


PINK BH 16.02.2013

07:08 Seljaci, doma?i serijski
09:19 Gold muzički magazin, muzičko-zabavni program
11:13 Vikend Vizija, Talk show
12:42 Hrabri ljudi, reality show
13:46 Grand show, muzičko-zabavni program
15:23 Sve za ljubav, muzičko-zabavni program
17:00 Show Time, muzi?ko-zabavni program
18:01 Kuku Vasa, doma?i serijski
18:30 Info top, informativni program
19:00 Vremenska prognoza, kratke forme
19:02 Preljubnici, reality show
19:52 Kursadžije, muzičko-zabavni program
21:00 Zvezde Granda, muzi?ko-zabavni program
00:14 Branitelj, akcijski film
01:52 Gold muzički magazin, muzičko-zabavni program
03:24 Show Time, muzi?ko-zabavni program
04:14 Branitelj, akcijski film
05:42 Kursadžije, muzičko-zabavni program
OBN 16.02.201316. veljača 2013 6:0006:10 Zakumi, crtani film
06:30 Chaotic, crtani film
06:55 Oggy i žohari, Crtani film
07:15 Mađioničar, crtani film
07:35 Nebeske plesačice, crtani film
08:00 Roni Oli Roni, crtani filmi
08:10 Nimbolsi, crtani film
08:25 Top Shop
08:45 In Magazin, zabavni program
09:25 Odbačena, serija
09:50 Odbačena, serija
10:15 Odbačena, serija
10:40 Odbačena, serija
11:05 Da, to sam ja, zabavna emisija
12:00 Iz bakine kuhinje, Kulinarski show
12:45 Magazin Lige prvaka, sportski program
13:15 Sulejman Veličanstveni, serija
14:20 Sulejman Veličanstveni, serija
15:25 Sulejman Veličanstveni, serija
16:25 Sulejman Veličanstveni, serija
17:20 Dejana Talk Show, Talk show
18:50 OBN Info, informativni program
19:10 OBN Sport, sportski program
19:15 In Magazin, zabavni program
20:00 Odbačena, serija, 408
20:35 Odbačena, serija, 408
21:10 Glava u oblacima, film
23:15 Potpuni zaokret, triler
01:15 Odbačena, serija, 408
01:45 Odbačena, serija, 408
02:15 OBN Info, informativni program
02:35 OBN Sport, sportski program
02:40 In Magazin, zabavni program
03:12 Liga prvaka: Real Madrid-Manchester United, snimka utakmice
05:15 Čuvari planete, Dokumentarni program


BHT1 16.02.2013

07:30 Gorko - slatko, igrana serija
08:00 Vijesti
08:15 Tribunal
08:45 Dimenzija više, program iz kulture
09:15 BeHaTeens
09:20 Pravda za svako dijete, 5/5
09:50 TRT Međunarodni dječiji festival
11:00 Govor tišine, emisija za osobe sa oštećenim sluhom i govorom
12:00 Vijesti
12:15 EURO panorama
12:45 Pod krovom, magazin
13:15 Samo za zabavu, revijalni program
13:45 The Ratz, američki film
15:20 Vijesti
15:30 Gorko - slatko, igrana serija
16:15 Opet nam je sedamnaest, film
18:00 Ugrožene civilizacije, strana dokumentarna serija
19:00 Dnevnik
19:35 63. Berlinale: Dodjela nagrada, uključenje u prenos
20:00 Poštena igra, francuski igrani film
21:45 Veliki ekran
22:15 Vijesti
22:30 Intervju sa Danisom Tanovićem.
22:45 Opet sedamnaestogodišnjaci, američki igrani film
00:20 Poštena igra, francuski igrani film, 12+
01:55 Pacovi, američki igrani film
03:25 Pregled programa za nedjelju
BN 16.02.201316. veljača 2013 6:0006:30 Jutarnji program, Info
08:30 Ruža vjetrova, serija
12:30 Familijarna namještaljka
13:20 Ćirilica
15:00 Subotom u 3
16:00 Dnevnik 1, Info
16:25 Subotom u 3
17:50 Kao kod svoje kuce
19:30 Dnevnik 2, Info
20:05 Paradox hunters
20:35 Nijesmo mi od juce, Serija
21:05 Nista licno
22:15 Dnevnik 3, Info
22:30 Gomez i Taverez, Igrani film
00:10 Crveno
01:00 Astroonum caffe
03:00 Satelitski program


BN SAT 16.02.2013

06:30 Jutarnji program, Info
08:30 Zabranjena ljubav, Tv serija
12:40 Familijarna namještaljka
13:30 Nasi u svetu
14:45 Sajam InfoNet
15:00 Subotom u 3
16:00 Dnevnik 1, Info
16:25 Subotom u 3, nastavak
17:50 Kao kod svoje kuce
19:30 Dnevnik 2, Info
20:05 Paradox hunters
20:35 Nijesmo mi od juce, Serija
21:10 Pecat, Tv serija
21:40 Nista licno
22:35 Dnevnik 3, Info
22:50 BN music
23:50 Smeh terapija
01:00 Paradox hunters
01:30 Pecat, Tv serija
02:00 Dnevnik 2, Info
02:35 Kao kod svoje kuce
04:00 BN koktel


Hayat TV 16.02.2013

06:00 Priya, igrana serija, serija
06:40 Dolina vukova, igrana serija, serija
07:24 Bratz, crtani film, 7. - 10. epizode
09:07 Virus attack, crtani film, 10. - 13. epizoda
10:00 Pokemoni, crtani film
10:29 Gormiti, crtani film
10:41 Ben 10 Ultimate Alien, crtani film, 11. i 12. epizoda
11:23 Winx 5, crtani film
11:50 Jingl ZMBT
12:00 Priya, igrana serija, serija
13:07 Priya, igrana serija, serija
14:10 Sport centar
14:16 ZMBT televoting
14:23 Biometeorološka prognoza
14:24 Stanje na putevima
14:26 Autoklub, automagazin
14:53 Svi na selo
15:21 Vremenska prognoza
15:23 ZMBT 5
18:02 Hayat Production, zabavno - muzicki program
19:00 Vijesti u 7, informativni program
19:28 Vremenska prognoza
19:29 Biometeorološka prognoza
19:30 SPORT
19:37 Stanje na putevima
19:49 Jingl ZMBT
19:55 Priya, igrana serija, serija
21:08 ZMBT 5 nominacije
23:00 BORILACKE VJESTINE, igrani film, film
00:55 Sport centar
00:59 Jingl ZMBT
01:06 Astro Num Caffe, uživo
03:00 Vijesti u 7, informativni program
03:30 Hayat Production, zabavno - muzicki program
04:15 ZMBT 5 nominacije
06:00 Priya, igrana serija, serija
vepar is offline   Reply With Quote
Old 17-02-2013, 09:17   #2
 
SPECIAL PERSON
Join Date: Oct 2010
Posts: 4,302
Thanks: 2,682
Thanked 5,619 Times in 2,774 Posts
Users Flag!
Default Re: Televizija BiH TV program

TV program - Televizija BiH



FTV 17.02.2013

06:20 Pregled programa za nedjelju
06:55 Čovjek i vrijeme: R. Demirdžić, dokumentarni program
07:25 Čovjek i vrijeme: Z. Muzaferija, dokumentarni program
08:00 Vijesti
08:05 Mali šlager
08:30 Poko
08:45 Kako to
09:00 Pocoyo
09:05 Frankina stopala
09:15 Barbie: Magična duga
10:25 Mali princ: Planeta žada
10:50 Harveytoons
11:00 Magazin LP u nogometu
11:25 Sedmica, magazin iz kulture
12:00 Dnevnik 1
12:15 Zelena panorama, dokumentarni program
12:45 Svijet bez kraja, igrana serija
13:40 Michael Palin: Sahara, dokumentarni serijal
14:40 Grimove bajke: Medvjeđa koža, crtana serija
15:05 Vijesti
15:15 Američka pita, američki igrani film
16:50 Ljubav i kazna, serija
19:00 Mali princ: Planeta žada
19:30 Dnevnik 2
20:10 Lud, zbunjen, normalan, serija
20:55 Ćaća, hrvatski igrani film
22:15 Vodič za autostopere kroz umjetnost, obrazovni program
22:45 Počivali u miru, igrana serija
23:30 Dnevnik 3
23:45 Svijet bez kraja, igrana serija
00:35 Ljubav i kazna, igrana serija
02:35 Dnevnik 2
03:05 Pregled programa za ponedjeljak


PINK BH 17.02.2013

07:00 Zvezde Granda, muzi?ko-zabavni program
10:00 Gold express, muzi?ko-zabavni program
12:00 Nije lako s muškarcima, jugoslovenski igrani film, film
13:40 Ami G Show, Talk show
15:00 Nedeljno popodne Lee Kiš, muzičko-zabavni program
17:00 Dobar komšija, informativni program
18:30 Info top, informativni program
19:00 Vremenska prognoza, kratke forme
19:01 Preljubnici, reality show
20:10 Kursadžije, muzičko-zabavni program
21:00 Trenutak istine, reality show
22:30 Sa Tanjom na ti, talk show
23:30 VIP Room, muzičko-zabavni program
01:00 Nije lako s muškarcima, jugoslovenski igrani film, film
02:30 Gold express, muzi?ko-zabavni program
04:00 Sa Tanjom na ti, talk show
05:00 Kursadžije, muzičko-zabavni program
06:00 Nasljednici, serija


OBN 17.02.2013

07:05 Zakumi, crtani film
07:30 Chaotic, crtani film
07:50 Oggy i žohari, Crtani film
08:10 Mađioničar, crtani film
08:30 Nebeske plesačice, crtani film
09:00 Roni, oli, roni, crtani film
09:10 Nimbolsi, crtani film
09:20 Princ iz Bel Aira, humoristična serija
09:50 In Magazin, zabavni program
10:25 Odbačena, serija
10:50 Odbačena, serija
11:15 Odbačena, serija, 408
11:40 Odbačena, serija, 408
12:00 Lonci i poklopci, / Kulinarska emisija
13:05 Telering, talk show
14:05 Reflex, talk show
15:00 Nakusha, serija
15:40 Nakusha, serija
16:15 Red Carpet, / Showbizz magazin
17:30 Dejana Talk Show, Talk show
18:50 OBN Info, informativni program
19:10 OBN Sport, sportski program
19:15 In Magazin, zabavni program
20:00 Odbačena, serija
20:40 Odbačena, serija, 411
21:15 Džentlmenski sporazum, Igrani film
23:20 Da, to sam ja, zabavna emisija
00:10 Odbačena, serija
00:45 Odbačena, serija, 411
01:20 OBN Info, informativni program
01:40 OBN Sport, sportski program
01:45 In Magazin, zabavni program
02:30 Super Cup Lige prvaka: Chelsea - Atletico Madrid, snimka utakmice
04:20 Čuvari planete, Dokumentarni program


BHT1 17.02.2013

06:35 Ugrožene civilizacije, strana dokumentarna serija
07:30 Gorko - slatko, igrana serija
08:00 Vijesti
08:15 Oružane snage BiH
08:45 Veliki ekran, filmski magazin
09:20 U potrazi za čudima, obrazovna serija
09:35 Gombijev zeleni otok, animirana serija
09:50 Matematika, obrazovna serija
10:05 Thinking Box, magazin
11:10 Duhovni mostovi
12:00 Vijesti
12:15 TV Liberty
12:45 Izazovi poljoprivrede
13:15 Putevi zdravlja
13:45 Zaljubljen u Leah, američki igrani film, film
15:20 Vijesti
15:30 FIFA World Cup Brasil 2014, magazin
16:00 Smanji gas!, emisija o saobraćaju
16:30 Liga šampiona u nogometu, magazin
17:15 Čovjek i pas, francusko-italijanski igrani film
19:00 Dnevnik
19:35 Gorko - slatko, igrana serija
20:00 Na granici, igrana serija
21:00 Crta
22:00 Vijesti
22:15 BHT sport
22:30 Sarajevska zima 2013, Umjetnost dodira, hronika
23:00 Čovjek i pas, francusko-italijanski igrani film
00:35 Pregled programa za ponedjeljak


BN 17.02.2013

08:00 Zvuci zavičaja
09:00 Zapisi pored puta
09:30 Nista licno
10:30 Selo, film
11:00 JV komerc:Cvrcak na sat
12:00 Zvuci zavičaja
13:00 BN music
14:00 Bez maske
14:30 Balkanske prevare
15:00 Nista licno
16:00 Dnevnik 1
16:20 Nedeljno popodne
19:30 Dnevnik 2, Info
20:05 Balkanske prevare
20:45 Valter brani Sarajevo, Film
22:50 Napušteni, Igrani film
00:20 Astroonum caffe
03:00 Satelitski program


BN SAT 17.02.2013

08:00 Zvuci zavičaja
09:00 Zapisi pored puta
09:30 Nista licno
10:30 Selo, film
11:00 JV komerc:Cvrcak na sat
12:00 Zvuci zavičaja
13:00 BN music
14:00 Bez maske
14:30 Balkanske prevare
14:55 Nasi u svetu
16:00 Dnevnik 1, Info
16:20 Nedeljno popodne
19:30 Dnevnik 2, Info
20:05 Balkanske prevare
20:45 Familijarna namještaljka
21:30 BN koktel
23:00 Nije teško biti ja
00:00 Zvuci zavičaja
01:00 BN music
02:00 Dnevnik 2
02:35 Balkanske prevare
03:10 Transformator
04:10 Film, film


Hayat TV 17.02.2013

06:00 Priya, igrana serija, serija
06:40 Dolina vukova, igrana serija, serija
07:30 Moj dom …
08:00 Svi na selo
08:22 Moji džepni ljubimci, crtani film, 14. i 15. epizoda
09:00 Virus attack, crtani film, 14. i 15. epizoda
09:12 Bratz, crtani film, 10. i 11. epizoda
10:00 Pokemoni, crtani film
10:30 Gormiti, crtani film
11:00 ZMBT 5 nominacije
12:50 Strongman Champions League, sportski program, 3. epizoda
13:57 Biometeorološka prognoza
13:58 Stanje na putevima
14:00 Priya, igrana serija, serija
15:05 Brisač, igrani film, film
17:00 Loza, TV serija
17:58 Vremenska prognoza
18:00 Glam Blam, zabavni program
19:00 Vijesti u 7, informativni program
19:28 Vremenska prognoza
19:29 Biometeorološka prognoza
19:30 SPORT
19:37 Stanje na putevima
19:49 Jingl ZMBT
19:55 Priya, igrana serija, serija
21:05 300, igrani film, film
23:15 Borilačke vještine 2, igrani film, film
01:02 Sport centar
01:05 Glam Blam, zabavni program
01:50 Astro Num Caffe, uživo
03:00 Vijesti u 7, informativni program
03:40 Loza, TV serija
04:25 Muzički program
06:00 Priya, igrana serija, serija
TvSatMedia is offline   Reply With Quote
Old 20-02-2013, 07:48   #3
 
WaRp63's Avatar
 
SUPER MODERATOR
Join Date: Apr 2010
Location: world-satellite
Posts: 15,704
Thanks: 5,157
Thanked 25,875 Times in 8,576 Posts
Users Flag!
Default Re: Televizija BiH TV program

TV program - Televizija BiH



FTV 20.02.2013

06:30 Jedna priča: Ljiljana Beljkašić Hadžidedić, obrazovni program
07:00 Dobro jutro, jutarnji program
08:00 Vijesti
08:05 Plava krv, igrana serija
08:50 Super špijunke
09:15 Ben i Holi
09:25 Čagington
09:35 U zmajevom gnijezdu
10:00 Vijesti
10:05 Sve će biti dobro, igrana serija
10:50 Zauvijek susjedi, igrana serija
11:25 Super špijunke, crtana serija
12:00 Dnevnik 1
12:15 Plava krv, igrana serija
13:00 Pregled LP u nogometu
13:40 Sedmica, magazin iz kulture
14:10 Paralale, vanjskopolitički magazin
14:40 Vijesti
14:50 Zauvijek susjedi, igrana serija
15:55 Bumerang, igrana serija
16:40 Ben i Holi, crtana serija
17:00 Federacija danas
17:20 Ljubav i kazna, serija
19:05 Ko zna, zna, kviz
19:30 Dnevnik 2
20:10 Odgovorite ljudima, dijaloška emisija
21:10 Dobre namjere, serija
22:00 Lud, zbunjen, normalan, igrana serija
22:40 Dnevnik 3
23:10 Biblijske misterije, dokumentarna serija
00:00 Ljubav i kazna, igrana serija
01:40 Bumerang, igrana serija
02:20 Dnevnik 3
02:50 Pregled programa za četvrtak


PINK BH 20.02.2013

06:00 Nasljednici, serija
07:00 Jutarnji program, informativni program
10:00 M(j)ešoviti brak, doma?i serijski
10:30 Kuhanje i muvanje, reality show
11:05 Info top BH, informativni program
11:17 Vremenska prognoza, kratke forme
11:35 DNK, reality show
12:40 Akademci, muzi?ko-zabavni program
13:10 Kad na vrbi rodi grožđe, doma?i serijski
14:00 Teresa, serija
15:00 Marijana i Skarlet, serijski program
15:45 Info top, informativni program
16:00 Mala nevjesta, serijski program
17:00 Simar, serijski program
18:00 Info top, informativni program
18:27 Vremenska prognoza, kratke forme
18:28 Preljubnici, reality show
19:50 Mala nevjesta, serijski program
21:00 Bračni sudija, Talk show
22:30 Zvezdara, doma?i serijski
23:30 City exclusive, kratke forme
23:45 PREGOVARAČ, akcijski film
01:30 Kad na vrbi rodi grožđe, doma?i serijski
02:30 Preljubnici, reality show
03:45 Bračni sudija, Talk show
05:00 Mala nevjesta, serijski program
06:00 Nasljednici, serija


OBN 20.02.2013

06:35 Zakumi, Crtani film
06:55 Chaotic, crtani film
07:20 Oggy i žohari, Crtani film
07:40 Mađioničar, crtani film
08:05 Nebeske plesačice, crtani film
08:25 Roni, oli, roni, crtani film
08:35 Nimbolsi, crtani film
08:50 Princ iz Bel Aira, humoristična serija
09:10 Bijeg, serija
10:35 Stol za 4, / kulinarski show
11:05 Oluja u raju, serija
11:55 OBN Info, informativni program
12:05 Ruža vjetrova, serija
12:55 Top Shop
13:15 Nakusha, serija
13:40 Nakusha, serija
14:05 Odbačena, serija
14:30 Odbačena, serija
14:55 Larin izbor, serija
15:50 Sulejman Veličanstveni, serija
17:00 OBN Info, informativni program
17:05 Stol za 4, / kulinarski show
17:30 Nakusha, serija
17:55 Ruža vjetrova, serija
18:50 OBN Info, informativni program
19:05 OBN Sport, sportski program
19:15 In Magazin, zabavni program
20:00 Liga prvaka: Uvodna emisija
20:35 Liga prvaka: Milan - Barcelona, izravan prijenos
22:35 Liga prvaka, pregled golova
23:15 MMA magazin, sportski program
23:45 Vox populi, informativni program
23:50 Gospodin i gospođa Smith, američki film
01:45 OBN Info, informativni program
02:00 OBN Sport, sportski program
02:05 Vox populi, informativni program
02:10 In Magazin, zabavni program
02:45 Liga prvaka: Milan - Barcelona, snimka utakmice
04:35 MMA magazin, sportski program
05:25 Čuvari planete, Dokumentarni program


BHT1 20.02.2013

07:00 Dobro jutro
08:00 Vijesti
08:15 Gorko - slatko, igrana serija
08:45 Robot Robi, animirana serija, 21/52
08:55 Bajke o životinjama, obrazovna serija
09:10 Words on the Streets, obrazovna serija
09:35 Dječiji festivali
10:00 Vijesti
10:15 Jake, igrana serija
11:00 Muzički program
11:15 Liga šampiona u nogometu, pregled
12:00 Vijesti
12:15 Društvo znanja, dokumentarna serija
12:45 Pod krovom, magazin
13:20 Retrovizor, muzički program
13:45 Josip Pejaković: U ime naroda
14:15 Vijesti
14:30 Robot Robi, animirana serija
14:40 Bajke o životinjama, obrazovna serija
14:55 Maša na granici, dokumentarni film
15:10 Čarobne cipele, drama
15:25 Mini school
15:45 Robinja Isaura, igrana serija
16:30 Hronika regija, Hercegovina
16:55 Vijesti
17:00 Euroimpuls, magazin U ovoj emisiji Euroimpuls govorimo
17:30 BHT popodne, dnevni magazin
18:05 Robinja Isaura, igrana serija
18:50 Business news
19:00 Dnevnik
19:35 Gorko - slatko, igrana serija
20:00 Interview 20
21:00 Biznis magazin
21:30 Olimpijske planine nekad i sad
22:00 Dnevnik
22:25 Business news
22:30 Na dnevnom redu
23:00 David Gazarov, koncert
23:40 Hronika regija, Hercegovina
00:05 BHT popodne, dnevni magazin
00:35 Pregled programa za četvrtak


BN 20.02.2013

06:30 Jutarnji program, Info
08:30 Larin izbor, Tv serija
09:15 Dobro jutro,djeco
10:00 Novosti, Info
10:05 Film, film
12:00 Podnevne novosti, Info
12:15 Haski tribunal -Sudjenje Radovanu Karadzicu
12:30 Specijalna bolnica za rehabilitaciju Banja Koviljaca
13:00 Crno na bijelo
13:30 Ćirilica
14:00 Novosti, Info
14:05 Zabranjena ljubav, Tv serija
15:00 Larin izbor, Tv serija
16:00 Dnevnik 1, Info
16:15 Ruža vjetrova, serija
16:25 Subotom u 3
17:05 Ruža vjetrova, serija
17:50 Kao kod svoje kuce
18:00 Danas u Srpskoj, Info
18:30 Larin izbor, Tv serija
19:30 Dnevnik 2, Info
20:05 Selo gori a baba se češlja, tv serija
20:35 Nijesmo mi od juce, Serija
21:00 Stav i kontrastav
21:05 Nista licno
22:15 Dnevnik 3, Info
22:30 Igrani film, film
22:45 Dnevnik 3, Info
23:15 Zabranjena ljubav, Tv serija
00:00 Zapadno od Bruklina, Igrani film
00:10 Crveno
01:00 Astroonum caffe
01:30 Astroonum caffe
03:00 Satelitski program


BN SAT 20.02.2013

06:30 Jutarnji program, Info
08:30 TV serija, serija
10:00 Dnevnik 3, Info
10:30 Crno na bijelo
12:00 Podnevne novosti, Info
12:30 Jutarnji program
14:00 Novosti, Info
14:05 Haski tribunal -Sudjenje Radovanu Karadzicu
16:00 Dnevnik 1, Info
16:20 Folklor video magazin
17:00 Novo doba
18:00 Danas u Srpskoj, Info
18:30 Ruža vjetrova, serija
19:30 Dnevnik 2, Info
20:10 Zabranjena ljubav, Tv serija
21:00 Stav i kontrastav
22:45 Dnevnik 3, Info
23:30 Izazovi istine
00:00 Glas Amerike
00:30 TV serija, serija
01:15 Zabranjena ljubav, Tv serija
02:00 Dnevnik 3, Info
02:35 Stav i kontrastav
04:00 Danas u Srpskoj, Info
04:30 TV serija, serija
05:15 Price zavicajne


Hayat TV 20.02.2013

06:00 Priya, igrana serija, serija
06:45 Kad lišće pada, serija
07:48 Tv izlog
08:10 Takešijev dvorac, zabavno-sportski TV show
08:40 Moji džepni ljubimci, crtani film
09:00 Moji džepni ljubimci, crtani film
09:15 Bratz, crtani film, 13. i 14. epizoda
09:51 Pokemoni, crtani film
10:15 Beyblade, crtani film
10:38 Virus attack, crtani film
10:52 Winx, crtani film
11:20 Tv izlog
11:45 Vijesti
11:58 Stanje na putevima
11:59 Biometeorološka prognoza
12:00 Priya, igrana serija, serija
13:00 Kad lišće pada, serija
14:30 Tv izlog
15:05 Muzički program
16:00 Sport centar
16:05 Krv nije voda, serija
17:00 Dolina vukova, igrana serija, V sezona, serija
18:05 Po spisku, talk show
19:00 Vijesti u 7, informativni program
19:28 Vremenska prognoza
19:29 Biometeorološka prognoza
19:30 SPORT
19:37 Stanje na putevima
19:55 Priya, igrana serija, serija
20:55 ZMBT televoting
21:00 Krv nije voda, serija
22:00 Dolina vukova, igrana serija, V sezona, serija
23:00 VATRENI RING 2, igrani film, film
01:25 Sport centar
01:30 Astro Num Caffe, uživo
03:00 Vijesti u 7, informativni program
03:40 Po spisku, talk show
04:20 Krv nije voda, serija
05:10 Muzički program
06:00 Priya, igrana serija, serija
__________________
WaRp63 is offline   Reply With Quote
Old 25-02-2013, 07:06   #4
 
mixer's Avatar
 
MODERATOR
Join Date: May 2010
Posts: 8,843
Thanks: 2,651
Thanked 12,604 Times in 4,486 Posts
Users Flag!
Default Re: Televizija BiH TV program

TV program - Televizija BiH




FTV 25.02.2013

06:35 Abeceda zdravlja: Moždani udar, obrazovni program
07:00 Dobro jutro, jutarnji program
08:00 Vijesti
08:05 Plava krv, igrana serija
08:45 Čagington
09:00 Medvjedići dobrog srca
09:25 Ben i Holi
09:35 Grimove bajke: Željezna peć
10:00 Vijesti
10:05 Pocoyo
10:10 Baltazar
10:20 Harveytoons
10:40 Poko
10:55 Zauvijek susjedi, igrana serija
11:30 MEDVJEDIĆI DOBROG SRCA, crtana serija
12:00 Dnevnik 1
12:15 Plava krv, igrana serija
13:00 Sve će biti dobro, igrana serija
13:50 Magazin Lige prvaka u nogometu
14:15 Ekovizija, dokumentarni program
14:40 Ko zna, zna, kviz
14:55 Vijesti
15:05 Zauvijek susjedi, igrana serija
16:05 Bumerang, igrana serija
17:00 Federacija danas
17:25 Ljubav i kazna, serija
19:05 Ko zna, zna, kviz
19:30 Dnevnik 2
20:10 Pošteno, dijaloška emisija
21:05 Žikina dinastija, jugoslovenski igrani film
22:50 Dnevnik 3
23:20 Prevrat 89: Godine pičinju januarom, dokumentarna serija
23:50 Hayd u park, program za mlade
00:20 Ljubav i kazna, domaća igrana serija
01:45 Bumerang, igrana serija
02:25 Dnevnik 3
02:55 Pregled programa za utorak



PINK BH 25.02.2013

06:00 Nasljednici, serija
07:00 Jutarnji program, informativni program
10:00 M(j)ešoviti brak, doma?i serijski
10:30 Kuhanje i muvanje, reality show
11:05 Info top BH, informativni program
11:17 Vremenska prognoza, kratke forme
11:35 Kursadžije, muzičko-zabavni program
12:30 Kuku Vasa, doma?i serijski
13:15 Kad na vrbi rodi grožđe, doma?i serijski
14:00 Teresa, serija
15:00 Marijana i Skarlet, serijski program
15:45 Info top, informativni program
16:00 Mala nevjesta, serijski program
17:00 Simar, serijski program
18:00 Info top, informativni program
18:27 Vremenska prognoza, kratke forme
18:28 Preljubnici, reality show
19:50 Mala nevjesta, serijski program
21:15 Grand - narod pita, muzičko-zabavni program
23:00 Paparazzo lov, reality show
00:00 City exclusive, kratke forme
00:15 Demonski gospodar, filmski program
02:00 Kad na vrbi rodi grožđe, doma?i serijski
03:00 Preljubnici, reality show
04:15 Paparazzo lov, reality show
05:15 Mala nevjesta, serijski program
06:00 Nasljednici, serija



OBN 25.02.2013

06:25 Zakumi, Crtani film
06:45 Chaotic, crtani film
07:10 Oggy i žohari, Crtani film
07:30 Mađioničar, Crtani film
07:50 Nebeske plesačice, crtani film
08:15 Roni, oli, roni, crtani film
08:30 Nimbolsi, crtani film
08:40 Princ iz Bel Aira, humoristična serija
09:05 Bijeg, serija
10:30 Stol za 4, / kulinarski show
11:00 Oluja u raju, serija
11:55 OBN Info, informativni program
12:05 Ruža vjetrova, serija
12:55 Top Shop
13:15 Nakusha, serija
13:45 Nakusha, serija
14:10 Odbačena, serija
14:40 Odbačena, serija, 424
15:05 Larin izbor, serija
15:55 Sulejman Veličanstveni, serija
17:00 OBN Info, informativni program
17:05 Stol za 4, / kulinarski show
17:30 Nakusha, serija
17:55 Ruža vjetrova, serija
18:50 OBN Info, informativni program
19:05 OBN Sport, sportski program
19:15 In Magazin, zabavni program
20:00 Sulejman Veličanstveni, serija
21:00 Odbačena, serija
21:25 Odbačena, serija
21:50 Larin izbor, serija
22:40 Reflex, talk show
23:40 Vox populi, informativni program
23:50 Sulejman Veličanstveni, serija
00:40 Odbačena, serija
01:05 Odbačena, serija
01:25 OBN Info, informativni program
01:40 OBN Sport, sportski program
01:45 In Magazin, zabavni program
02:20 Reflex, talk show
03:20 Vox populi, informativni program
03:25 Liga prvaka: Borussia Dortmund - Real Madrid, snimka utakmice
05:15 Čuvari planete, Dokumentarni program



BHT1 25.02.2013

07:00 Dobro jutro
08:00 Vijesti
08:15 Gorko - slatko, igrana serija
08:45 Robot Robi, animirana serija
08:55 Bajke o životinjama, obrazovna serija
09:10 Gombijev zeleni otok, animirana serija
09:25 U potrazi za čudima, obrazovna serija
09:40 Mini school
10:00 Vijesti
10:15 Jake, igrana serija
11:00 Na granici, igrana serija
12:00 Vijesti
12:15 Liga šampiona u nogometu, magazin
12:45 Putevi zdravlja, magazin
13:15 Crta, politički magazin
14:15 Vijesti
14:30 Robot Robi, animirana serija
14:40 Bajke o životinjama, obrazovna serija
14:55 Nema problema
15:20 Frenderi u BiH, animirana serija
15:30 Mini school
15:45 Robinja Isaura, igrana serija
16:30 Hronika regija, Sjeveroistočna Bosna
16:55 Vijesti
17:00 BH gastro kutak, kulinarski show
17:30 BHT popodne, dnevni magazin
18:05 Robinja Isaura, igrana serija
18:50 Business news
19:00 Dnevnik
19:35 Gorko - slatko, igrana serija
20:00 Voz za sjever, voz za jug
21:00 Umjetnost mitova, strana dokumentarna serija
21:30 Global
22:00 Treća strana
23:00 Dnevnik
23:25 Business news
23:30 Voz za sjever, voz za jug, drama
00:30 Hronika regija, Sjeveroistočna Bosna
00:55 BHT popodne, dnevni magazin
01:25 Pregled programa za utorak
BN 25.02.201325. veljača 2013 6:0006:30 Jutarnji program
08:30 Larin izbor, Tv serija
09:15 Dobro jutro,djeco
10:00 Novosti, Info
10:05 Film, film
12:00 Podnevne novosti, Info
12:15 Kao kod svoje kuce
14:00 Novosti
14:05 Zabranjena ljubav, Tv serija
15:00 Larin izbor, Tv serija
16:00 Dnevnik 1, Info
16:20 Ruža vjetrova, serija
17:05 Ruza vjetorva, Tv serija
18:00 Danas u Srpskoj, Info
18:30 Larin izbor, Tv serija
19:30 Dnevnik 2, Info
20:05 Selo gori a baba se češlja, tv serija
21:00 BN koktel
22:30 Dnevnik 3
23:00 Zabranjena ljubav, Tv serija
23:45 Dzejn Do - Dok nas smrt ne rastavi, Igrani film
01:30 Astroonum caffe
03:00 Satelitski program



BN SAT 25.02.2013

06:30 Jutarnji program
08:30 TV serija, serija
09:15 Zabranjena ljubav, Tv serija
10:00 Dnevnik 2, Info
10:30 Kao kod svoje kuce
12:00 Podnevne novosti, Info
12:30 Jutarnji program
14:00 Novosti, Info
14:05 Nasi u svetu
15:30 Stem 011
16:00 Dnevnik 1, Info
16:20 Prostor
17:00 Raskršća
18:00 Danas u Srpskoj, Info
18:30 Ruža vjetrova, serija
19:30 Dnevnik 2, Info
20:10 Zabranjena ljubav, Tv serija
21:00 BN koktel
22:30 Dnevnik 3
23:00 Arena
00:00 Glas Amerike
00:30 TV serija, serija
01:15 Zabranjena ljubav, Tv serija
02:00 Dnevnik 3
02:35 BN koktel
04:00 Danas u Srpskoj, Info
04:30 TV serija, serija
05:15 Sa Krajisnicima po Krajini



Hayat TV 25.02.2013

06:00 Priya, igrana serija, serija
06:40 Dolina vukova, igrana serija, serija
07:55 Tv izlog
08:15 Takešijev dvorac, zabavno-sportski TV show
08:45 Moji džepni ljubimci, crtani film
09:00 Moji džepni ljubimci, crtani film
09:15 Bratz, crtani film, 19 i 20. epizoda
09:51 Gormiti, crtani film
10:15 Beyblade, crtani film
10:38 Virus attack, crtani film
10:52 Winx, crtani film
11:21 Tv izlog
11:45 Vijesti
11:57 Stanje na putevima
11:59 Biometeorološka prognoza
12:00 Priya, igrana serija, serija
13:03 Kad lišće pada, serija
14:31 Muzički program
14:42 Tv izlog
15:14 Glam Blam, zabavni program
16:00 Sport centar
16:09 Krv nije voda, serija
16:53 Dolina vukova, igrana serija, V sezona, serija
18:08 Po spisku, talk show
19:00 Vijesti u 7, informativni program
19:28 Vremenska prognoza
19:29 Biometeorološka prognoza
19:30 SPORT
19:47 Stanje na putevima
19:48 ZMBT televoting
19:55 Priya, igrana serija, serija
21:00 Krv nije voda, serija
22:00 Dolina vukova, igrana serija, V sezona, serija
23:00 Skriveni plan, igrani film, film
00:54 Sport centar
01:00 Astro Num Caffe, uživo
03:00 Vijesti u 7, informativni program
03:40 Po spisku, talk show
04:21 Krv nije voda, serija
05:00 Muzički program
06:00 Priya, igrana serija, serija
mixer is offline   Reply With Quote
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are On



 

Powered by vBulletin®™
Copyright ©2000 - 2019, vBulletin Solutions, Inc.
Copyright ©2013 World-Satellite™
All Rights Reserved™