You are Unregistered, please register to gain Full access.    
«•»World-Satellite Forum«•»  
Old 16-02-2013, 19:23   #1
 
vepar's Avatar
 
SUPER V.I.P MEMBER
Join Date: May 2010
Posts: 1,095
Thanks: 273
Thanked 571 Times in 221 Posts
Users Flag!
Default Hrvatska televizija TV program

TV program - Hrvatska televizija



HTV1 16.02.2013

06:04 Drugo mišljenje: Shizofrenija - rak duše
06:34 Generalna špica(zastava)
06:38 TV kalendar
06:53 Knjiga ili život
07:19 Iza ekrana
07:56 Hrvatska kronika BiH
08:15 Son of Paleface, film
09:47 Što se krije iza maske?, dokumentarni film
10:16 HAK - Promet info
10:19 Kućni ljubimci
10:50 Vijesti iz kulture
11:03 Normalan život, emisija o obitelji
12:00 Dnevnik 1
12:13 SPORT
12:16 Vrijeme
12:21 TV kalendar
12:35 Veterani mira, emisija za branitelje
13:21 Duhovni izazovi
13:51 Prizma, multinacionalni magazin
14:36 Eko zona
15:06 Reporteri: Toksične cipele
15:52 Skica za portret: Mile Skračić
16:01 Čudesna Hrvatska: Dubrovnik, dokumentarni film
16:58 TV kalendar
17:10 HAK - Promet info
17:12 Znanstvene vijesti
17:18 Kulturna baština: Ivan Rendić na Kvarneru
17:34 Korizma u Rogotinu, emisija pučke i predajne kulture
18:07 Lijepom našom: Rijeka
19:10 Tema dana
19:30 Dnevnik
19:58 SPORT
20:03 Vrijeme
20:06 Večeras
20:07 Loto 7/39
20:15 Uz 100. obljetnicu rođenja Ranka Marinkovića: Zagrljaj: Koštane zvijezde, dramska serija
21:15 FRANCUSKI POLJUBAC, film, romatična komedija
23:05 Dnevnik 3
23:25 Vijesti iz kulture
23:33 SPORT
23:36 Vrijeme sutra
23:38 HAK - Promet info
23:42 Skandal u Rimskoj banci, mini-serija
01:37 Izlaz, američko, kanadski film
03:04 Sin Bljedolikog, američki film
04:35 Čudesna Hrvatska: Dubrovnik, dokumentarni film
05:27 Skica za portret
05:36 Jelovnici izgubljenog vremena: Salate
05:55 Korizma u Rogotinu, emisija pučke i predajne kulture


HTV2 16.02.201316. veljača 2013

006:16 Hamtaro, crtana serija
06:36 Moj mali planet, crtana serija
06:41 Wot wot's, crtana serija
06:51 Matkova čudovišta, crtana seria
07:03 Merlin, serija
07:47 Novi klinci s Beverly Hillsa, serija za mlade
08:25 Babybonus, emisija pod pokroviteljstvom
08:54 Mala Tv
08:55 TV vrtić
09:05 Danica i ptičica pletu
09:10 Tonko, Zvonko i prijatelji
09:20 Brlog: Mimikrija
09:24 Teletubbies, animirana serija
09:55 Schladming: SP u alpskom skijanju - slalom (Ž), prijenos 1. vožnje
10:50 Dva mala junaka, švedski film za djecu
12:15 Amita iz džungle, crtani film
12:22 Mali crveni traktor, crtani film
12:32 Čuda svemira: Padanje, dokumentarna serija
13:25 Schladming: SP u alpskom skijanju - slalom (Ž), prijenos 2. vožnje
14:31 Jasna Zlokić u Lisinskom, snimka
15:42 Obrtnik i partner, emisija pod pokroviteljstvom
16:13 Rukomet, LP: Barcelona - ** Zagreb, prijenos 1.poluvremena
16:55 Sportska popuna
17:00 Rukomet, LP: Barcelona - ** Zagreb, prijenos 2.poluvremena
17:39 Kulturna baština: Zvonimir Buljević
17:59 Sanjar, film
19:29 Glamurozne slastice 2, dokumentarna serija
19:53 Večeras + najava
19:58 Maslenica, dokumentarni film
21:15 Prizivanje proljeća, slovenski film
22:47 Peti dan, talk-show
23:48 Dr. House, serija
00:32 Ludi od ljubavi, serija
01:25 Seks i grad, serija
01:54 Noćni glazbeni program - spotovi
05:28 Noćni glazbeni program: Svirci moji 5


RTL 16.02.201316. veljača 2013

06:05 Ben 10: Ultimate Alien, animirana serija
06:10 YU-GI-OH, animirana serija
07:05 Virus attack, animirana serija
07:20 TV PRODAJA
07:35 Moji džepni ljubimci, crtani film
08:10 Ljubav je na selu: Specijal - vjenčanje, dokumentarna sapunica
09:05 TV PRODAJA
09:25 Agent Cody Banks, američki film
11:20 TV PRODAJA
11:35 Operacija slon, američki film
13:45 Duh, drama
16:10 Koledžicom po svijetu, zabavna emisija
17:10 Smrtonosnih 60, dokumentarna serija
17:50 Smrtonosnih 60, dokumentarna serija
18:30 RTL Danas, informativna emisija
19:06 RTL Vrijeme, informativna emisija
19:10 Galileo, zabavna/obrazovna emisija
20:01 RTL Vrijeme, informativna emisija
20:05 G.I.Joe: Kobrin uzlet, film
22:15 Tragač, film
00:00 Vroči karneval, film
01:40 RTL Danas, informativna emisija
02:15 Operacija slon, američki film
03:55 Vroči karneval, film
05:15 Kraj programa
05:35 RTL Danas, informativna emisija


NOVA TV 16.02.201316. veljača 2013

06:15 Kraj programa
06:20 Okusi Hrvatske, pustolovni gastro show
06:45 Zauvijek susjedi, serija
07:55 Tv izlog
08:10 Angie, serija
08:45 Pokemoni, crtana serija
09:30 Gormiti, crtana serija
10:00 Winx Club, crtana serija
10:30 POWER RANGERS SAMURAI, serija
10:55 Larin izbor, serija
12:45 Srce od zlata, film
14:45 Velika pandina avantura, igrani film, obiteljski
16:20 Zauvijek susjedi, serija
17:00 Vijesti Nove TV
17:10 Provjereno, informativni magazin
18:15 Lud, zbunjen, normalan, serija
19:15 Dnevnik Nove TV
20:10 Bjegunac, igrani film, akcijski triler
22:30 Zločinec, film
00:20 Trenutna pravda, film
02:20 Bjegunac, igrani film, akcijski triler
04:30 Ezo TV, tarot show
06:00 Dnevnik Nove TV


HTV3 16.02.201316. veljača 2013

07:00 Loop + Iz programa Hrvatskog radija: Katapultura, Kutija slova, izbor iz Dramskog programa
09:01 Generalna špica(zastava)
09:04 Na kraju ulice: Tinka pretjeruje
09:18 Mogu ja!: Bon-ton
09:33 Lidrano: Recitacije
09:38 Jura Hura: serija za djecu, serija
10:05 Parlaonica: Zaslužuje li svatko drugu priliku?
10:59 City Folk: Beč 2008.
11:26 Jedno, dokumentarni film
11:53 O umjetničkim objektima iznutra (MSU)
12:07 Putovanja u daleke krajeve: Filipinski otočni svjetovi - Luzon i Palawan, dokumentarna serija
12:52 Fotografija u Hrvatskoj: Mladen Grčević
13:01 Dragonwych, američki film
14:40 Posebni dodaci, emisija o filmu
15:08 Latino Amerikanci: Kolumbijci, dokumentarna serija
16:03 More, Maslina, Loza: Slatko i slano, dokumentarna serija
16:34 Dubine: Jame, dokumentarna serija
17:04 Antologija prvih emisija HRT-a: Na rubu znanosti - Transport budućnosti
18:04 Profesije osobno: Pod kontrolom
18:34 Nazovi 112, dokumentarna serija (10/10)
19:05 Neočekivani sadržaj
20:04 Auschwitz - Nacisti i "konačno rješenje": Korupcija, dokumentarna serija
20:51 Fotografija u Hrvatskoj: Joso Špralja
21:04 Dekalog, serija
21:59 Put oko svijeta u 52 filma - Darrat, čadski film
23:31 Momci s Madisona, serija
00:17 Momci s Madisona, serija
01:04 Generalna špica(zastava)


RTL2 16.02.201316. veljača 2013

07:00 Punom parom, kulinarski izazov
07:20 Punom parom, kulinarski izazov
07:40 Musti, animirani film
07:45 Studio 45, talk show
08:20 Večera za 5, lifestyle emisija
08:45 Večera za 5, lifestyle emisija
09:10 Večera za 5, lifestyle emisija
09:35 TV PRODAJA
09:50 Večera za 5, lifestyle emisija
10:20 Večera za 5, lifestyle emisija
10:45 TV PRODAJA
11:00 Sutkinja Amy, serija
11:55 TV PRODAJA
12:10 Sutkinja Amy, serija
13:05 Sutkinja Amy, serija
14:00 TV PRODAJA
14:15 InDizajn s Mirjanom Mikulec, lifestyle emisija
14:45 David Rocco: Dolce Vita, gastronomsko-putopisna serija
15:05 David Rocco: Dolce Vita, gastronomsko-putopisna serija
15:30 Moderna čuda, dokumentarna serija
16:20 Moderna čuda, dokumentarna serija
17:05 Waterloo Road, serija
18:05 Waterloo Road, serija
19:10 Policijska patrola, dokumentarna sapunica
20:00 Štiklama do vrha, humorna dramska serija
20:45 Štiklama do vrha, humorna dramska serija
21:35 Reži me, serija
22:20 Bagra, film
00:00 Chuck, serija
00:40 Chuck, serija
01:25 Reži me, serija
02:05 Kraj programa
05:15 Zabranjena ljubav, serija


Doma TV 16.02.2013 16. veljača 2013

06:25 Novi život, serija
07:10 Pinky i Mozgalo, crtana serija
07:35 Harvey Toons, crtana serija
08:00 Harvey Toons, crtana serija
08:20 Tri razbojnika, animirani film
09:40 Puna kuća, serija
10:05 Puna kuća, serija
10:30 Tv izlog
10:45 Prijatelji, serija
11:10 Prijatelji, serija
11:35 Jamie Oliver, serija
12:05 Tv izlog
12:20 Nate Berkus show, serija
12:45 Nate Berkus show, serija
13:10 Dawson's Creek, serija
14:00 Tv izlog
14:15 Dawson's Creek, serija
15:00 Tv izlog
15:15 Smallville, serija
16:05 Smallville, serija
16:55 Puna kuća, serija
17:25 Puna kuća, serija
17:50 Jamie Oliver, serija
18:20 Naša mala klinika, serija
19:10 Naša mala klinika, serija
20:00 Aljaska, igrani film, avanturistički
21:50 Supertalent, show
23:30 Žene s Dedinja, serija
01:05 Prijatelji, serija
01:55 Smallville, serija
03:25 Kraj programa
05:30 Novi život, serija
vepar is offline   Reply With Quote
Old 17-02-2013, 09:18   #2
 
SPECIAL PERSON
Join Date: Oct 2010
Posts: 4,302
Thanks: 2,682
Thanked 5,619 Times in 2,774 Posts
Users Flag!
Default Re: Hrvatska televizija TV program

TV program - Hrvatska televizija




HTV1 17.02.2013

06:25 Lijepom našom: Rijeka
07:26 Generalna špica(zastava)
07:29 TV kalendar
07:43 Duhovni izazovi
08:16 Pijani anđeo, japanski igrani film, film
09:50 HAK - Promet info
09:53 ni DA ni NE: Financiranje prijevoza srednjoškolaca
10:44 Vijesti iz kulture
10:57 Ubojstvo, napisala je, serija
11:42 TV kalendar
12:00 Dnevnik 1
12:15 SPORT
12:18 Vrijeme
12:30 Plodovi zemlje
13:25 Rijeka: More
14:00 Nedjeljom u dva
15:03 Mir i dobro
15:38 Divlji u srcu, serija
16:30 Vrtlarica
16:58 TV kalendar
17:10 HAK - Promet info
17:14 Winnetou und das Halbblut Apanatschi, njemačko-talijansko-francuski film
18:40 Moj Dubrovnik, dokumentarni film
19:10 Tema dana
19:30 Dnevnik
19:57 SPORT
20:03 Vrijeme
20:05 Večeras + najava
20:07 Loto 6/45
20:15 Sve u 7!, kviz
21:10 Odmori se, zaslužio si, serija
21:45 Damin gambit: Irena Jukić, talk show
22:30 Dnevnik 3
22:50 Vijesti iz kulture
22:58 SPORT
23:01 Vrijeme sutra
23:03 HAK - Promet info
23:05 Putem europskih fondova
23:23 Počivali u miru, serija
00:08 Winnetou i Apanači, njemačko-talijansko-francuski film
01:35 Ubojiti virus, (Fatal Error) film
03:03 Ubojstvo, napisala je, serija
03:48 Skica za portret
03:52 Jelovnici izgubljenog vremena: Tripice s pašnjaka i podmorja
04:12 Eko zona
04:36 Divlji u srcu, serija
05:22 Sve u 7!, kviz


HTV2 17.02.2013

06:15 Generalna špica(zastava)
06:18 Veterani mira, emisija za branitelje
07:05 Normalan život, emisija o obitelji
07:55 Moomini, crtana serija
08:18 Gradić Wakkaville, crtana serija
08:42 Evelin Novak i Krešimir Stražanac - recital
09:30 SP u alpskom skijanju, emisija
09:55 Schladming: SP u alpskom skijanju - slalom (M), prijenos 1. vožnje
10:45 SP u alpskom skijanju, emisija
10:57 Portret Crkve i mjesta
11:03 Ivanec: Misa, prijenos
12:00 Biblija
12:13 Ljupkino proljeće, crtani film
12:39 Amita iz džungle, crtani film
12:46 Mali crveni traktor, crtani film
13:00 SP u alpskom skijanju, emisija
13:25 Schladming: SP u alpskom skijanju - slalom (M), prijenos 2. vožnje
14:20 SP u alpskom skijanju, emisija
14:43 Babybonus, emisija pod pokroviteljstvom
15:14 Olimpijski magazin
15:40 Magazin LP
16:10 Olimp, emisija o sportu
17:15 Hokej, EBEL liga: Medveščak - Graz, emisija
17:30 Hokej, EBEL liga: Medveščak - Graz, prijenos
19:55 Večeras + najava
20:00 Zvjezdani ratovi epizoda 1: Fantomska prijetnja, američki film
22:14 Sin City, film, kriminalistički
00:15 Nenad Bach u Lisinskom, snimka koncerta
01:26 Dr. House, serija
02:08 Ludi od ljubavi, serija
03:04 Seks i grad, serija
03:31 Noćni glazbeni program - spotovi


RTL 17.02.2013

06:00 Bibin svijet, humoristična serija
06:35 Ben 10: Ultimate Alien, animirana serija
07:00 YU-GI-OH, animirana serija
08:20 Virus attack, animirani film
08:35 TV PRODAJA
08:50 Galileo, zabavna/obrazovna emisija
09:45 TV PRODAJA
10:00 Smrtonosnih 60, dokumentarna serija
10:35 Smrtonosnih 60, dokumentarna serija
11:10 TV PRODAJA
11:25 Banda iz pješčanika 2, film
13:25 G.I.Joe: Kobrin uzlet, film
15:40 Ljubav je na selu, dokumentarna sapunica
16:30 Ljubav je na selu, dokumentarna sapunica
17:40 RTL Extra Magazin, showbiz emisija
18:30 RTL Danas, informativna emisija
19:07 RTL Vrijeme, informativna emisija
19:10 Galileo, zabavna/ obrazovna emisija
20:02 RTL Vrijeme, informativna emisija
20:05 PIRATI S KARIBA: MRTVAČEVA ŠKRINJA, američki film
22:50 CSI: Miami, serija
23:50 CSI: Miami, serija
00:45 Tragač, film
02:25 Astro show, emisija uživo
03:25 RTL Danas, informativna emisija
04:05 Kraj programa


NOVA TV 17.02.2013

06:00 Dnevnik Nove TV
06:45 Kraj programa
06:50 IN magazin
07:20 Zauvijek susjedi, serija
07:35 Tv izlog
08:10 Angie, serija
08:45 Pokemoni, crtana serija
09:35 Gormiti, crtana serija
10:05 Winx Club, crtana serija
10:35 Power Rangers Samurai, serija
10:55 Larin izbor, serija
12:45 Velika pandina avantura, igrani film, obiteljski
14:25 Čovjek iz Virginije, film
16:15 Zauvijek susjedi, serija
17:00 Vijesti Nove TV
17:10 In magazin vikend
17:55 Nad lipom 35, serija
19:15 Dnevnik Nove TV
20:10 Lud, zbunjen, normalan, serija
20:50 Lud, zbunjen, normalan, serija
21:30 Smrtonosno oružje, Film
23:35 Jesse Stone: Tanak led, film
01:20 Čovjek iz Virginije, film
03:05 Nad lipom 35, serija
04:15 Jesse Stone: Tanak led, film
05:35 Dnevnik Nove TV


HTV3 17.02.2013

07:00 Loop + Iz programa Hrvatskog radija: U sobi s pogledom, izbor iz Dramskog programa, Praskozor
09:00 Generalna špica(zastava)
09:02 Žutokljunac: Joža nosi povrće
09:26 Prijatelji 2, game show
10:21 Mali raspjevani Dubrovnik 2000. - snimka koncerta za djecu
11:23 Briljanteen (723)
12:02 Putovanja u daleke krajeve: Brazilska zelena čuda - Od Pantanala prema Amazoni, dokumentarna serija
12:47 Fotografija u Hrvatskoj: Nino Semialjac
12:59 Ciklus "film noir": Bez izlaza, američki film
14:42 50. obljetnica umjetničkog rada maestra Vladimira Benića - Simfonijski orkestar HRT-a, snimka koncerta
16:01 More, Maslina, Loza: Slatko i Slano, dokumentarna serija
16:32 Dubine: Ponori, dokumentarna serija
17:02 U Europi: 1946. - Izrael i Europa, dokumentarna serija
17:38 Ti i ja, film
19:08 Neočekivani sadržaj
20:00 Objektiv 350 - Aerodrom Pleso, dokumentarni film
20:51 Prvaci opere HNK-a: Franjo Paulik
21:35 Zakon!, serija
22:10 Animatik, film
23:05 Policijske priče 1:...Kuke i šparoge..., dokumentarna serija
23:36 Vrijeme je za jazz: radio.string.quartet.vienna
00:40 Generalna špica(zastava)


RTL2 17.02.2013

09:55 TV PRODAJA
10:10 Tom upoznaje Thumbelinu, animirani film
11:00 Crvenkapica, animirani film
11:50 TV PRODAJA
12:05 David Rocco: Dolce Vita, gastronomsko-putopisna serija
12:30 David Rocco: Dolce Vita, gastronomsko-putopisna serija
13:00 TV PRODAJA
13:15 Sutkinja Amy, serija
14:10 TV PRODAJA
14:25 Sutkinja Amy, serija
15:20 Sutkinja Amy, serija
16:05 Štiklama do vrha, humorna dramska serija
16:50 Štiklama do vrha, humorna dramska serija
17:30 InDizajn s Mirjanom Mikulec, lifestyle emisija
18:10 Paklena kuhinja, reality show
19:10 Policijska patrola, dokumentarna sapunica
20:00 Čuvar zakona, igrani film, akcijski
21:45 Mayday: Tajna crne kutije, dokumentarna serija
22:30 Život poslije ljudi, dokumentarna serija
23:20 SWAT, dokumentarni
00:05 Muškarci sa sjekirama, dokumentarni
00:50 Bagra, film
02:10 Kraj programa


Doma TV 17.02.2013

06:15 Novi život, serija
07:00 Tri razbojnika, animirani film
08:15 Harvey Toons, crtana serija
09:05 Pinky i Mozgalo, crtana serija
09:25 Puna kuća, serija
09:55 Puna kuća, serija
10:20 Tv izlog
10:35 Prijatelji, serija
11:00 Prijatelji, serija
11:25 Jamie Oliver, serija
11:55 Tv izlog
12:10 Nate Berkus Show, serija
13:05 Tv izlog
13:20 Supertalent, show
14:55 Tv izlog
15:10 Dawson's Creek, serija
16:45 Puna kuća, serija
17:15 Puna kuća, serija
17:45 Jamie Oliver, serija
18:20 Naša mala klinika, serija
19:10 Naša mala klinika, serija
20:00 RJEČNIK U KREVETU, igrani film, drama
21:45 Žene s Dedinja, serija
22:35 Žene s Dedinja, serija
23:25 Prijatelji, serija
00:10 RJEČNIK U KREVETU, igrani film, drama
02:05 Nate Berkus Show, serija
02:45 Kraj programa
TvSatMedia is offline   Reply With Quote
Old 20-02-2013, 07:51   #3
 
WaRp63's Avatar
 
SUPER MODERATOR
Join Date: Apr 2010
Location: world-satellite
Posts: 15,704
Thanks: 5,157
Thanked 25,875 Times in 8,576 Posts
Users Flag!
Default Re: Hrvatska televizija TV program

TV program - Hrvatska televizija



HTV1 20.02.2013

06:10 Među nama: Starenje stanica
06:40 Generalna špica(zastava)
06:43 TV kalendar
06:55 100% poduzetnik, emisija pod pokroviteljstvom
07:00 Dobro jutro, Hrvatska
07:05 Vijesti
07:10 Dobro jutro, Hrvatska
07:35 Vijesti
07:40 Dobro jutro, Hrvatska
08:35 Vijesti
08:40 Dobro jutro, Hrvatska
09:05 Vijesti
09:10 Dobro jutro, Hrvatska
09:55 ZABA EU, emisija pod pokroviteljstvom
10:00 Krstarenja svjetskim ljepotama 2: Indija - rijekama Ganges i Hooghly: Od Varanasija do Farakke, dokumentarna serija
10:53 Vijesti iz kulture
11:01 Skica za portret
11:11 Draga Genevieve... 1, dokumentarna serija
11:33 Draga Genevieve... 1, dokumentarna serija
12:00 Dnevnik 1
12:15 SPORT
12:18 Vrijeme
12:22 TV kalendar
12:39 Prkosna ljubav, telenovela
13:23 Dr. Oz 2, talk-show
14:03 Skica za portret
14:20 Vijesti uz hrvatski znakovni jezik
14:29 Vrijeme sutra
14:33 Riječ i život: Život ili natjecanje u vjeri, religijski program
15:05 Indeks, emisija o školstvu
15:38 Mejaši, dramska serija
16:33 Skica za portret
16:45 Hrvatska uživo
17:40 HAK - Promet info
17:45 Kazalište u kući, serija
18:21 8. kat: Odrastanje s autizmom, talk-show
19:10 Tema dana
19:30 Dnevnik
19:58 SPORT
20:04 Vrijeme
20:07 ZABA EU, emisija pod pokroviteljstvom
20:08 Loto 7/39
20:16 U potrazi za Markom Polom, dokumentarna serija
21:11 Globalno sijelo
21:40 Horizonti, vanjskopolitički magazin
22:30 Dnevnik 3
22:50 Vijesti iz kulture
22:58 SPORT
23:01 Vrijeme sutra
23:03 HAK - Promet info
23:07 Drugi format
23:55 Ludnica u Clevelandu, serija
00:16 Žena iz hitne pomoći, američki film
01:40 Eureka, serija
02:22 Dr. Oz 2, talk-show
03:02 Skica za portret
03:12 Festival talijanske kancone - Šibenik 2011.
04:37 Drugi format
05:22 Draga Genevieve... 1, dokumentarna serija
05:43 Draga Genevieve... 1, dokumentarna serija



HTV2 20.02.2013

06:19 Prkosna ljubav, telenovela
07:00 Mala Tv
07:05 TV vrtić: Vjeverica
07:15 Baltazar: Obućar Kroko
07:20 Moj zmaj leti, hongkonška drama za djecu
07:30 Vesele trojke, crtana serija
07:55 Teletubbies, animirana serija
08:19 Život s Derekom, serija
08:41 RImske tajne, serija za djecu i mlade
09:10 Školski sat: Torbe, torbice
09:40 Ciak junior: Istinski prijatelji, rumunjski igrani film
09:58 Dolina sunca, serija
10:45 Lopovi prve klase, hrvatski film
12:18 Festival talijanske kancone - Šibenik 2011.
13:43 Ambulance Girl, američki film
15:11 Školski sat: Torbe, torbice
15:41 Ciak junior: Istinski prijatelji, rumunjski igrani film
16:00 Regionalni dnevnik
16:30 100% poduzetnik, emisija pod pokroviteljstvom
16:34 Dolina sunca, serija
17:19 Kraljevi ulice - 25 godina, snimka koncerta
18:20 Vrtlarica
18:47 Mali crveni traktor, crtani film
18:57 Mala Tv
19:02 TV vrtić: Vjeverica
19:12 Baltazar: Obućar Kroko
19:17 Moj zmaj leti, hongkonška drama za djecu
19:30 Kriške sira 3, dokumentarna serija
19:54 Večeras + najava(najava 19)
20:00 Nogomet - Liga prvaka, emisija
20:35 Nogomet, Liga prvaka: Milan - Barcelona, prijenos 1.poluvremena
21:40 Nogomet, Liga prvaka: Milan - Barcelona, prijenos 2.poluvremena
22:45 Nogomet - Liga prvaka, emisija
23:19 Dva i pol muškarca, serija
23:41 Eureka, serija
00:23 Dr. House, serija
01:05 Ludi od ljubavi, serija
02:04 Seks i grad, serija
02:33 Noćni glazbeni program - spotovi
05:22 Najava programa
05:25 Krstarenja svjetskim ljepotama 2.: Indija - rijekama Ganges i Hooghly: Od Varanasija do Farakke, dokumentarna serija



RTL 20.02.2013

06:20 RTL Danas, informativna emisija
06:55 Ruža vjetrova, dramska serija
07:45 Ben 10: Ultimate Alien, animirana serija
08:10 Moji džepni ljubimci, animirana serija
08:25 YU-GI-OH, animirana serija
08:50 Virus attack, animirana serija
09:05 TV PRODAJA
09:20 Flashpoint, akcijska serija
10:10 Flashpoint, akcijska serija
11:05 TV PRODAJA
11:30 Exkluziv Tabloid, magazin
11:50 Krv nije voda, serija
12:45 TV PRODAJA
13:00 Ruža vjetrova, dramska serija
13:55 Sulejman Veličanstveni, povijesna dramska serija
15:10 Flashpoint, akcijska serija
16:00 Flashpoint, akcijska serija
16:55 RTL 5 do 5, informativna emisija
17:10 Galileo, zabavna/ obrazovna emisija
18:05 Exkluziv Tabloid, magazin
18:30 RTL Danas, informativna emisija
19:07 RTL Vrijeme, informativna emisija
19:10 Krv nije voda, serija
19:57 RTL Vrijeme, informativna emisija
20:00 Ruža vjetrova, dramska serija
21:00 Sulejman Veličanstveni, povijesna dramska serija
21:45 RTL Vijesti, informativna emisija
22:05 Kosti, kriminalistička serija
23:00 Kosti, kriminalistička serija
23:50 Koja je ona prava?, film
01:45 Astro show, emisija uživo
02:45 RTL Danas, informativna emisija
03:20 Kraj programa



NOVA TV 20.02.2013

06:10 Kraj programa
06:30 Pinky i Mozgalo, crtana serija
06:55 Monsuno, crtana serija
07:15 Tv izlog
07:30 Kako vrijeme prolazi, serija
08:45 Tv izlog
09:00 Zauvijek susjedi, serija
10:10 Ninja ratnici, serija
10:35 IN magazin
11:25 Larin izbor, serija
12:24 PBZ Pitanje dana
12:25 Sila, serija
14:30 Živa meta, serija
15:25 Ninja ratnici, serija
15:55 Zauvijek susjedi, serija
16:30 Zauvijek susjedi, serija
17:00 Vijesti Nove TV
17:25 In magazin
18:00 Kako vrijeme prolazi, serija
19:10 PBZ Pitanje dana
19:15 Dnevnik Nove TV
20:10 Sila, serija
22:05 Larin izbor, serija
23:00 Večernje vijesti
23:20 Šuška se, šuška, američki film
01:10 Živa meta, serija
02:10 Sheena: Kraljica džungle, serija
03:00 Vjernik, igrani film
04:35 Ezo TV, tarot show
05:35 Dnevnik Nove TV



HTV3 20.02.2013

07:00 Loop + Iz programa Hrvatskog radija: Slobodni stil, Lica i sjene, Pod reflektorima, Doba znanosti, Izbor iz Dramskog programa
08:56 Generalna špica(zastava)
08:59 Dubine: Ponori, dokumentarna serija
09:28 Odabrani trenutak: Ricercar (A.Willaert) - Universitas Studiorum Zagrabiensis
09:33 Genetsko podrijetlo Hrvata: Kneževi sjeverne Europe, dokumentarna serija
10:02 Žena bez ljubavi, meksički film
11:27 Putokazi "Nova zemlja" - Kazalište Komedija, snimka koncerta
12:29 Prigušeni cvrkut, dokumentarni film
13:00 Emisija: Ranko Marinković - U znaku Vage
13:45 Skica za portret: Blaž Jurjev Trogiranin
14:00 Putovanja u daleke krajeve: Mozambik - Jutarnje rumenilo nad Gorongosom, dokumentarna serija
14:45 Kiklop, snimka kazališne predstave
15:32 Misto moje lipo, dokumentarni film
16:01 Po izboru... Darka Lukića, emisija iz kulture
16:31 Na rubu zaborava: Andreis Trankvil, dokumentarni film
16:59 Direkt: Cimeri
17:25 Odabrani trenutak: Tri plesa (14.st.) - Igor Pomikalo
17:29 Samostan i crkva Male Braće u Dubrovniku, dokumentarni film
18:00 Kojak, serija
18:50 Fotografija u Hrvatskoj: Fotografija u Rovinju i Puli
19:00 Zločini i prekršaji, američki film
20:40 Mirko Zrinšćak - Samotnjak s Učke, dokumentarni film
21:01 Emisija: Ozbiljan humor Dubravka Detonija
21:47 Rječosječa, crtani film
21:58 Borgen - sjedište moći, serija
22:57 Besana noć, američki film
00:47 Rječosječa, crtani film
01:00 Generalna špica(zastava)



RTL2 20.02.2013

07:30 Vatreno nebo, telenovela
08:10 Punom parom, kulinarski izazov
08:30 Punom parom, kulinarski izazov
08:55 Vragolasti Denis, crtani film
09:15 Učilica, kviz za djecu
09:50 TV PRODAJA
10:05 Zabranjena ljubav, serija
10:35 Zabranjena ljubav, serija
11:05 TV PRODAJA
11:20 Ne daj se, Nina!, humorna drama
12:15 Kardashians, reality show
13:05 TV PRODAJA
13:20 Punom parom, kulinarski izazov
13:50 Punom parom, kulinarski izazov
14:20 TV PRODAJA
14:35 Studio 45, talk show
15:05 Vatreno nebo, telenovela
15:55 Zabranjena ljubav, serija
16:25 Zabranjena ljubav, serija
16:50 Ne daj se, Nina!, humorna drama
17:45 Kardashians, reality show
18:15 Malcolm u sredini, serija
18:40 Malcolm u sredini, serija
19:05 Kako sam upoznao vašu majku, serija
19:30 Kako sam upoznao vašu majku, serija
19:55 Dva i pol muškarca, serija
20:20 Dva i pol muškarca, serija
20:45 Malcolm u sredini, serija
21:10 Malcolm u sredini, serija
21:35 Kako sam upoznao vašu majku, serija
22:00 Kako sam upoznao vašu majku, serija
22:25 Dva i pol muškarca, serija
22:50 Dva i pol muškarca, serija
23:15 Studio 45, talk show
23:50 Bratstvo, serija
00:40 Malcolm u sredini, serija
01:00 Malcolm u sredini, serija
01:20 Bratstvo, serija
02:10 Studio 45, talk show
02:40 Kraj programa



Doma TV 20.02.2013

06:40 Salome, serija
07:25 Valeria, serija
08:10 Slomljeno srce, serija
09:00 FLASH VIJESTI
09:01 Harvey Toons, crtana serija
09:50 Puna kuća, serija
10:15 Puna kuća, serija
10:35 Tv izlog
10:50 Naša mala klinika, serija
12:25 Tv izlog
12:40 Mala nevjesta, serija
14:00 FLASH VIJESTI
14:01 Plamen ljubavi, serija
14:50 Tv izlog
15:05 Salome, serija
15:55 Tv izlog
16:10 Zora, serija
17:00 Zora, serija
17:45 Ljubav i kazna, serija
18:45 Mala nevjesta, serija
19:10 Mala nevjesta, serija
19:35 Mala nevjesta, serija
20:00 Naša mala klinika, serija
20:50 Naša mala klinika, serija
21:35 Bolji život, serija
22:20 Na tajnom zadatku, serija
23:15 Televizijska posla, serija
23:40 Bolji život, serija
00:30 Na tajnom zadatku, serija
01:25 Televizijska posla, serija
01:45 Kraljica juga, serija
02:25 Kraj programa
__________________
WaRp63 is offline   Reply With Quote
Old 25-02-2013, 07:08   #4
 
mixer's Avatar
 
MODERATOR
Join Date: May 2010
Posts: 8,843
Thanks: 2,651
Thanked 12,604 Times in 4,486 Posts
Users Flag!
Default Re: Hrvatska televizija TV program

TV program - Hrvatska televizija



HTV1 25.02.2013

06:12 Mir i dobro
06:42 Generalna špica(zastava)
06:45 TV kalendar
07:00 Dobro jutro, Hrvatska
07:05 Vijesti
07:10 Dobro jutro, Hrvatska
07:35 Vijesti
07:40 Dobro jutro, Hrvatska
08:35 Vijesti
08:40 Dobro jutro, Hrvatska
09:05 Vijesti
09:10 Dobro jutro, Hrvatska
09:55 ZABA EU, emisija pod pokroviteljstvom
09:59 Krstarenja svjetskim ljepotama 2: Novi Zeland - Put u zemlju dugog bijelog oblaka, dokumentarna serija
10:52 Vijesti iz kulture
11:00 Skica za portret
11:09 Draga Genevieve... 2, dokumentarna serija
11:32 Draga Genevieve... 2, dokumentarna serija
12:00 Dnevnik 1
12:15 SPORT
12:18 Vrijeme
12:20 TV kalendar
12:37 Prkosna ljubav, telenovela
13:22 Dr. Oz 2, talk-show
14:02 Fotografija u Hrvatskoj: Crveni Peristil
14:20 Vijesti uz hrvatski znakovni jezik
14:29 Vrijeme sutra
14:35 Treća dob, emisija za umirovljenike
15:06 Glas domovine
15:38 Fotografija u Hrvatskoj: Miljenko Horvat
15:55 Lugarnica, serija
16:45 Hrvatska uživo
17:40 HAK - Promet info
17:44 Kazalište u kući, serija
18:22 8. kat: Ljubavni spoj, talk-show
19:10 Tema dana
19:30 Dnevnik
19:57 SPORT
20:03 Vrijeme
20:06 ZABA EU, emisija pod pokroviteljstvom
20:10 TV Bingo
20:34 Potrošački kod
21:09 Nulta točka, politički talk show
22:15 Dnevnik 3
22:35 Vijesti iz kulture
22:43 SPORT
22:46 Vrijeme sutra
22:48 HAK - Promet info
22:51 Na rubu znanosti: Anthony Peake - Ima li života poslije smrti?
23:45 Ludnica u Clevelandu, serija
00:07 1981, kanadski film
01:46 Odvjetnička elita, serija
02:36 Eureka, serija
03:18 Dr. Oz 2, talk-show
03:58 Skica za portret
04:12 Jelovnici izgubljenog vremena
04:32 Na rubu znanosti: Anthony Peake - Ima li života poslije smrti?
05:24 Draga Genevieve... 2, dokumentarna serija
05:46 Draga Genevieve... 2, dokumentarna serija



HTV2 25.02.2013

06:16 Generalna špica(zastava)
06:18 Prkosna ljubav, telenovela
07:01 Mala Tv
07:03 TV vrtić: Mijin idol
07:15 Brlog: Kornjače
07:20 Čarobna ploča: Čuvari prirode - energija
07:31 Gladijatorska akademija, crtana serija
07:55 Teletubbies, animirana serija
08:19 Život s Derekom, serija
08:41 Rimske tajne, serija za djecu i mlade
09:10 Školski sat: Dijeta bez dijete... ili sedam vrsta gladi
09:40 Ljubav NE boli: Pritisak vršnjaka, odgovorne odluke
09:58 Dolina sunca, serija
10:45 Šokačka rapsodija 2012., snimka koncerta
12:01 Nedjeljom u dva
13:03 Vrtlarica: Povrće ili cvijeće
13:31 1981, film
15:11 Školski sat: Dijeta bez dijete... ili sedam vrsta gladi
15:41 Ljubav NE boli: Pritisak vršnjaka, odgovorne odluke
16:00 Regionalni dnevnik
16:30 100% poduzetnik, emisija pod pokroviteljstvom
16:35 Dolina sunca, serija
17:22 Lijepom našom: Senj
18:25 Direkt: Drugačiji svijet je moguć
18:58 Mala Tv
18:59 TV vrtić: Mijin idol
19:11 Brlog: Kornjače
19:16 Čarobna ploča: Čuvari prirode - energija
19:30 Magazin Lige prvaka
19:58 Večeras + najava
20:00 Up at the Villa, britansko-američki film
21:53 Odvjetnička elita, serija
22:47 Zločinački umovi, serija
23:31 Dva i pol muškarca, serija
23:52 Eureka, serija
00:35 Dr. House, serija
01:16 Ludi od ljubavi, serija
02:15 Seks i grad, serija
02:44 Noćni glazbeni program - spotovi
05:20 Najava programa
05:25 Krstarenja svjetskim ljepotama 2: Novi Zeland - Put u zemlju dugog bijelog oblaka, dokumentarna serija



RTL 25.02.2013

07:00 RTL Danas, informativna emisija
07:35 Ben 10: Ultimate Alien, animirana serija
08:00 Moji džepni ljubimci, crtani film
08:20 YU-GI-OH, animirana serija
08:45 Virus attack, animirana serija
09:00 TV PRODAJA
09:15 Flashpoint, akcijska serija
10:10 Flashpoint, akcijska serija
11:05 TV PRODAJA
11:20 TV premijera: Više od mene, igrani film, komedija
13:00 TV PRODAJA
13:15 RTL Extra Magazin, showbiz emisija
14:05 Krv nije voda, serija
15:00 Flashpoint, akcijska serija
16:00 Flashpoint, akcijska serija
16:55 RTL 5 do 5, informativna emisija
17:05 Galileo, zabavna/ obrazovna emisija
18:05 Exkluziv Tabloid, magazin
18:30 RTL Danas, informativna emisija
19:07 RTL Vrijeme, informativna emisija
19:10 Krv nije voda, serija
20:03 RTL Vrijeme, informativna emisija
20:05 Ruža vjetrova, dramska serija
21:00 Sulejman Veličanstveni, povijesna dramska serija
22:00 RTL Vijesti, informativna emisija
22:25 Prevoditeljica, igrani film, triler
00:40 Dolazak, serija
01:30 Dolazak, serija
02:15 Astro show, emisija uživo
03:15 CSI: Miami, serija
03:55 CSI: Miami, serija
04:40 RTL Danas, informativna emisija
05:15 Kraj programa



NOVA TV 25.02.2013

06:00 Dnevnik Nove TV
06:50 Kraj programa
07:00 Monsuno, serija
07:55 Tv izlog
08:10 Kako vrijeme prolazi, serija
09:10 Tv izlog
09:25 Živa meta, serija
11:15 Larin izbor, serija
12:10 In magazin vikend
12:59 PBZ Pitanje dana
13:00 Ninja ratnici, serija
13:25 Inspektor Rex, serija
14:25 Inspektor Rex, serija
15:25 Ninja ratnici, serija
15:55 Zauvijek susjedi, serija
16:30 Zauvijek susjedi, serija
17:00 Vijesti Nove TV
17:25 IN magazin
18:05 Kako vrijeme prolazi, serija
19:15 Dnevnik Nove TV
20:10 Sila, serija
22:05 Larin izbor, serija
23:00 Večernje vijesti
23:20 Tarzan, čovjek majmun, film
01:25 Nepomirljivi, američki film
03:55 Sheena: Kraljica džungle, serija
04:50 Ezo TV, tarot show
05:50 Dnevnik Nove TV



HTV3 25.02.2013

07:00 Loop + Iz programa Hrvatskog radija: Slovo zakona, Saturnova djeca, izbor iz Dramskog programa
08:58 Generalna špica(zastava)
09:00 Ikari iznad Kupresa, dokumentarni film
09:29 Osluškivanje prirode: Tethys i dobri dupini
10:00 Put u Indiju, film
12:38 Profesije osobno: Korijeni budućnosti
13:07 Peti dan, talk-show
14:08 Putovanja u daleke krajeve: Jezik kamenja - Zagonetne slikarije na namibijskim stijenama, dokumentarna serija
14:51 Ulični svirači, dokumentarni film
15:20 Pamćenje naroda: Sveučilište u Zagrebu
15:50 U zjenici sunca - Hrvatsko vinogradarstvo i vinarstvo: Sklad kamena, mora i soli
16:21 Glazbeni specijal: Arturo Sandoval "Dragi Diz"
16:50 Dunja i tožni človek, emisija pučke i predajne kulture
17:21 Tjedan jednog liječnika (1976.), dokumentarni film
17:59 Kojak, serija
18:48 Fotografija u Hrvatskoj: Nikola Vučemilović (1922.-2010.)
19:00 Mladi Lincoln, američki film
20:36 Vjera i bankomati, dokumentarni film
21:00 Emisija: Lovro Artuković - Lice slike
21:45 Crtani film
21:56 Borgen - sjedište moći, serija
22:53 Rembrandt, nizozemski film
00:39 Crtani film
00:51 Generalna špica(zastava)



RTL2 25.02.2013

06:20 Paklena kuhinja, reality show
07:10 Punom parom, kulinarski izazov
07:30 Punom parom, kulinarski izazov
07:55 InDizajn s Mirjanom Mikulec, lifestyle emisija
08:20 Vragolasti Denis, crtani film
08:45 Učilica, kviz za djecu
09:20 TV PRODAJA
09:35 Zabranjena ljubav, serija
10:05 Zabranjena ljubav, serija
10:35 TV PRODAJA
10:50 Ne daj se, Nina!, humorna drama
11:45 Kardashians, reality show
12:35 TV PRODAJA
12:50 Punom parom, kulinarski izazov
13:20 Punom parom, kulinarski izazov
13:45 TV PRODAJA
14:00 Studio 45, talk show
14:30 Vatreno nebo, telenovela
15:30 Zabranjena ljubav, serija
15:55 Zabranjena ljubav, serija
16:25 Ne daj se, Nina!, humorna drama
17:20 Kardashians, reality show
18:10 Malcolm u sredini, serija
18:35 Malcolm u sredini, serija
19:00 Kako sam upoznao vašu majku, serija
19:25 Kako sam upoznao vašu majku, serija
19:50 Dva i pol muškarca, serija
20:15 Dva i pol muškarca, serija
20:40 Malcolm u sredini, serija
21:05 Malcolm u sredini, serija
21:30 Kako sam upoznao vašu majku, serija
21:55 Kako sam upoznao vašu majku, serija
22:20 Dva i pol muškarca, serija
22:50 Dva i pol muškarca, serija
23:15 Studio 45, talk show
23:50 Bratstvo, serija
00:40 Malcolm u sredini, serija
01:00 Malcolm u sredini, serija
01:20 Mayday: Tajna crne kutije, dokumentarna serija
02:05 Kraj programa



Doma TV 25.02.2013

06:40 Salome, serija
07:25 Valeria, serija
08:10 Slomljeno srce, serija
09:00 FLASH VIJESTI
09:01 Harvey Toons, crtana serija
09:45 Puna kuća, serija
10:15 Puna kuća, serija
10:40 Tv izlog
10:55 Naša mala klinika, serija
12:20 Tv izlog
12:35 Mala nevjesta, serija
13:45 Plamen ljubavi, serija
14:00 FLASH VIJESTI
14:01 Plamen ljubavi-nast., serija
14:40 Tv izlog
14:55 Salome, serija
15:45 Tv izlog
16:00 Zora, serija
16:50 Zora, serija
17:35 Ljubav i kazna, serija
18:40 Mala nevjesta, serija
19:10 Mala nevjesta, serija
19:35 Mala nevjesta, serija
20:00 Naša mala klinika, serija
20:50 Naša mala klinika, serija
21:40 Bolji život, serija
22:35 Na tajnom zadatku, serija
23:25 Televizijska posla, serija
23:55 Bolji život, serija
00:45 Žene s Dedinja, serija
02:30 Ljubav i kazna, serija
03:30 Kraj programa
mixer is offline   Reply With Quote
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are On



 

Powered by vBulletin®™
Copyright ©2000 - 2019, vBulletin Solutions, Inc.
Copyright ©2013 World-Satellite™
All Rights Reserved™