You are Unregistered, please register to gain Full access.    
«•»World-Satellite Forum«•»  
Old 28-01-2013, 09:21   #1
 
mixer's Avatar
 
MODERATOR
Join Date: May 2010
Posts: 6,586
Thanks: 2,222
Thanked 7,724 Times in 3,137 Posts
Users Flag!
Default Sportski sat-tv program





Sportski sat-tv program
mixer is offline   Reply With Quote
Old 14-02-2013, 08:01   #2
 
mixer's Avatar
 
MODERATOR
Join Date: May 2010
Posts: 6,586
Thanks: 2,222
Thanked 7,724 Times in 3,137 Posts
Users Flag!
Default Re: Sportski sat-tv program

Sport

četvrtak, 14. februar 2013.
sreda četvrtak petak subota

06:25 Extreme sports Snow
06:30 Sport Klub Prime Southampton - Manchester City
06:30 Sport Klub Fudbal Mondijal Magazin
06:55 Extreme sports Silent Revolution
07:00 Sport Klub Pregled kola: Portugol
07:30 Sport Klub Pregled kola
07:50 Extreme sports X-Traordinary
08:00 Eurosport 2 Velš open, Njuport: Dan 3.
08:00 Arena sport 4 Highlights
08:00 Arena sport 1 Great Goals of European Football
08:00 Arena sport 2 Magazin
08:00 Arena sport 3 Valencia - PSG
08:15 Extreme sports X-Traordinary
08:30 Arena sport 2 Hamburg - Magdeburg
08:30 Sport Klub Prime ATP Tour Uncovered
08:30 Eurosport Klingental, Nemačka: 140 m skakaonica
08:45 Extreme sports Blood, Sweat and Gears
09:00 Arena sport 1 Finale
09:00 Sport Klub Prime Telemarketing
09:00 CNN World Sport
» 09:00 Arena sport 4 PSG - Bastia
09:15 Sport Klub Prime Guadalajara - La Rioja
09:30 Sport Klub Magazin
09:30 Eurosport Zimski sportovi: Ski Pass
09:40 Extreme sports Fantasy Factory
09:45 Eurosport Šladming, Austrija: Veleslalom, 1. vožnja (ž)
10:00 Arena sport 2 Ward - Froch
10:00 Eurosport 2 Trka kroz Oman: 3. etapa
10:00 SOS Crvena zvezda - Ulm
10:00 Arena sport 3 Celtic - Juventus
10:00 Sport Klub Na današnji dan
10:05 Extreme sports Fantasy Factory
10:10 RTS 2 Zoran Gajić
10:15 Sport Klub SK Studio
10:30 Eurosport 2 GTA trka do Dubaija
10:35 Extreme sports Pro Bull Riders
10:45 Sport Klub Prime Real Madrid - Sevilla
10:45 Eurosport 2 WATTS
10:45 SOS Sportski dnevnik
11:00 Arena sport 1 Nice - Lorient
11:00 Arena sport 4 Premier League 5
11:00 Eurosport Novo Mesto, Češka: Individualno (ž)
11:00 Eurosport 2 Svetski kup: Soči, Rusija
11:00 Sport Klub Roterdam: 1/8 finala
11:30 Extreme sports The Cool Guy Files (2011)
11:55 Extreme sports The Cool Guy Files (2011)
12:00 Arena sport 4 North Carolina - Duke
12:00 Eurosport Klingental, Nemačka: 140 m skakaonica
12:00 Arena sport 3 Panathinaikos - Skoda Xanthi
12:00 Arena sport 2 AFC finale: New England - Baltimore
12:15 RTS 1 Sport plus
12:25 Extreme sports Mantracker
12:30 Sport Klub Prime Celta - Valencia
13:00 Arena sport 1 Shakhtar - Borussia Dortmund
13:00 Eurosport 2 Velš open, Njuport: Dan 3.
13:00 Eurosport Šladming, Austrija: Veleslalom, 1. vožnja (ž)
13:15 Eurosport Šladming, Austrija: Veleslalom, 2. vožnja (ž)
13:20 Extreme sports World Combat League
14:00 Arena sport 4 Great Goals of European Football
14:00 Arena sport 3 Evian - Marseille
14:15 Extreme sports Fantasy Factory
14:15 Sport Klub Prime Brazil - Venecuela
14:30 Eurosport Velš open, Njuport: Dan 4.
14:30 Arena sport 2 Olympic series
14:30 Eurosport 2 Velš open, Njuport: Dan 4.
14:40 Extreme sports Fantasy Factory
14:45 OBN Real Madrid - Manchester United
15:00 Arena sport 2 Olympic series
15:00 Sport Klub Prime Argentina - Paragvaj
15:00 Arena sport 1 Highlights
15:00 Arena sport 4 Goalisimo
15:10 Extreme sports Silent Revolution
15:20 SOS Pripreme
15:30 Arena sport 2 June 17th 1994
15:45 Sport Klub Prime Telemarketing
16:00 Sport Klub Prime Pregled kola: Portugol
16:00 Arena sport 3 Juventus - Fiorentina
16:00 Arena sport 1 Raport
16:00 Arena sport 4 Celtic - Juventus
16:00 Sport Klub NBA Live
16:00 SOS KG Sport
16:05 Extreme sports X-Traordinary
16:15 Sport Klub Na današnji dan
16:30 Arena sport 2 Minden - Kiel
16:30 Extreme sports X-Traordinary
16:30 Sport Klub Prime News
16:30 Arena sport 1 Weekly
16:30 Sport Klub News
16:35 OBN Pregled kola
16:45 Sport Klub Sportski Vremeplov
16:45 Sport Klub Prime Telemach Olimpija - Innsbruck
17:00 Arena sport 1 Season Review
17:00 Sport Klub CSKA - Panathinaikos
17:00 Extreme sports The Cool Guy Files (2011)
17:15 Eurosport Novo Mesto, Češka: Individualno (m)
17:25 Extreme sports The Cool Guy Files (2011)
17:30 Eurosport 2 Klingental, Nemačka: 140 m skakaonica
17:50 Rai Due Rai Tg Sport
17:55 RTS 2 Ribnica - Mladi Radnik
17:55 Extreme sports Pro Bull Riders
18:00 CNN CNN Football Club
18:00 Arena sport 1 Zenit - Liverpool
18:00 Arena sport 4 Highlights
18:00 Arena sport 2 Goalisimo
18:00 Arena sport 3 Great Goals of European Football
18:00 Sport Klub Prime L'intégrale de la chasse
18:10 Sport Klub Džoi
18:25 Sport Klub Prime Chasse en Bretagne
18:40 Sport Klub Kasl
18:45 Sport Klub Prime Trans World Sport
18:45 Eurosport 2 WATTS
18:45 Eurosport Zimski sportovi: Ski Pass
18:45 Sport Klub Magazin
18:50 SOS Sportski dnevnik
18:50 Extreme sports Mantracker
18:55 Sport Klub Prime Terroirs
19:00 Eurosport Velš open, Njuport: Dan 4.
19:00 Arena sport 4 Bajer Levekusen - Benfica
19:00 Arena sport 2 Multiprenos: Dynamo Kyiv - Bordeaux
19:00 Eurosport 2 Svetski kup: Soči, Rusija
19:00 Arena sport 3 Sparta - Chelsea
19:10 OBN OBN Sport
19:20 SOS Fizioterapeuti
19:25 Sport Klub Prime Portrait de chasseur
19:30 Sport Klub Prime Chasse passion
19:30 Sport Klub Roterdam: 1/8 finala
19:35 Sport Klub Kosti
19:35 SOS ZR Fair play
19:45 Extreme sports World Combat League
20:00 Eurosport 2 Velš open, Njuport: Dan 4.
20:00 Arena sport 1 Goalisimo
20:00 Eurosport Velš open, Njuport: Dan 4.
20:05 Sport Klub Prime Maccabi - Barcelona
20:25 Sport Klub Prime Zone de peche
20:40 Extreme sports Dragrace
20:45 RTS 2 Fudbal - Liga Evrope
20:50 Sport Klub Prime Zone de peche
21:00 Arena sport 4 Stuttgart - Genk
21:00 Sport Klub Porodica Bordžija
21:00 RTS 2 Totenhem - Lion
21:00 Arena sport 3 Borussia Mönchengladbach - Lazio
21:00 Arena sport 2 Muliprenos Inter - Cluj
21:00 Arena sport 1 Atletico Madrid - Rubin
21:05 Extreme sports Dragrace
21:15 Sport Klub Prime L'art de la peche
21:15 SOS Pripreme
21:30 Sport Klub Prime Destination peche, objectif peche
21:35 Extreme sports Fighting Spirit MMA
21:55 Sport Klub Okružen mrtvima
22:00 Sport Klub Prime Les secrets du pecheur
22:00 Sport Klub Prime CSKA - Panathinaikos
22:30 Sport Klub Prime L'intégrale de la peche en mer
22:30 Sport Klub NBA Action
22:30 Extreme sports EFC Africa
22:45 SOS Sportski dnevnik
22:50 Sport Klub Prava krv
23:00 Sport Klub Maccabi - Barcelona
23:00 Arena sport 2 Jack Dempsy
23:00 Eurosport 2 Umetničko klizanje - Šampionat 4 kontinenta
23:00 Arena sport 1 Highlights
23:00 Eurosport Evropska turneja
23:00 Sport Klub Prime L'intégrale de la chasse
23:00 Arena sport 3 Highlights
23:00 Arena sport 4 Premier League 5
23:25 Extreme sports Outback Fight Club
23:30 Sport Klub Prime L'intégrale de la chasse
23:30 CNN World Sport
23:45 Sport Klub Prime NBA Live
23:50 Sport Klub Američka horor priča: Ludnica
23:55 Sport Klub Prime Celtic nature
00:00 Arena sport 4 Finale
00:00 Sport Klub Prime Alba - Unicaja
00:00 Eurosport Novo Mesto, Češka: Individualno (m)
00:00 Arena sport 1 Premier League 5
00:00 Arena sport 3 Bajer Levekusen - Benfica
00:00 Arena sport 2 Divisional Play Off: Baltimore - Denver
00:20 Extreme sports Pro Bull Riders
00:45 Sport Klub Svet fudbala
01:00 Eurosport 2 Velš open, Njuport: Dan 4.
01:00 Arena sport 1 Fights of the century: Floyd Paterson
01:15 Eurosport WATTS
01:15 Extreme sports World Combat League
01:15 Sport Klub News
01:30 Sport Klub Roterdam: 1/8 finala
01:30 CNN World Sport
01:30 Arena sport 1 Washington - Tampa Bay
01:45 Rai Due Schladming: Slalom Gigante Femminile
01:45 Sport Klub Prime Octavio - Barcelona
02:00 OBN OBN Sport
02:00 Arena sport 3 Nice - Lorient
02:00 Arena sport 4 Great Goals of European Football
02:10 Extreme sports Fighting Spirit MMA
02:30 Arena sport 2 Olympic series
02:45 OBN Borussia Dortmund - Real Madrid
02:48 RTS 2 Ribnica - Mladi Radnik
03:00 Arena sport 2 Olympic series
03:00 Arena sport 4 Highlights
03:00 Eurosport 2 Svetski kup: Soči, Rusija
03:05 Extreme sports Dragrace
03:30 Sport Klub Prime Argentinos Juniors - Velez
03:30 Arena sport 2 Magazin
03:30 Extreme sports Dragrace
03:30 Arena sport 4 Highlights
04:00 RTS 2 Totenhem - Lion
04:00 Eurosport 2 Velš open, Njuport: Dan 4.
04:00 Extreme sports EFC Africa
04:00 Arena sport 4 Valencia - PSG
04:00 Arena sport 3 Lazio - Napoli
04:00 Arena sport 1 The Legend of Jimmy The Greek
04:00 Arena sport 2 KOTV Magazin
04:30 Arena sport 2 Hamburg - Magdeburg
04:50 OBN OBN Sport
04:55 Extreme sports Pro Bull Riders
05:00 Arena sport 1 Highlights
05:30 Arena sport 1 Rafael Nadal
05:30 Sport Klub Prime Betis - Valladolid
mixer is offline   Reply With Quote
Old 16-02-2013, 09:16   #3
 
mixer's Avatar
 
MODERATOR
Join Date: May 2010
Posts: 6,586
Thanks: 2,222
Thanked 7,724 Times in 3,137 Posts
Users Flag!
Default Re: Sportski sat-tv program

Sport

subota, 16. februar 2013.
petak subota nedelja ponedeljak

06:00 Sport Klub Roterdam: 1/4 finale
06:25 Extreme sports Ticket To Ride
06:55 Extreme sports Silent Revolution
07:15 Sport Klub Prime Khimki - Olympiacos
07:50 Extreme sports Silent Revolution
08:00 Eurosport 2 Velš open, Njuport: Četvrtfinale
08:00 Arena sport 1 Great Goals of European Football
08:30 Eurosport Oberstdorf, Nemačka: 213 m skakaonica, kval.
08:45 Extreme sports Monster Energy Motocross
09:00 Arena sport 3 Borussia Mönchengladbach - Lazio
09:00 Arena sport 1 North Carolina - Duke
09:00 CNN World Sport
09:00 Sport Klub Prime NBA Action
09:00 Arena sport 2 Muliprenos Inter - Cluj
09:00 Arena sport 4 Stuttgart - Genk
09:20 SOS Vaterpolo
09:30 Eurosport Zimski sportovi: Ski Pass
09:30 Sport Klub Prime Fenerbahce - Besiktas
09:30 Sport Klub All Star Weekend - Intro studio
09:40 Extreme sports Monster Energy Motocross
09:45 Eurosport Šladming, Austrija: Slalom, 1. vožnja (ž)
» 10:00 Eurosport 2 Trka kroz Oman: 5. etapa
10:30 Sport Klub All Star Weekend: Rising Star Challange
10:30 Eurosport 2 Trka kroz Algarve: 2. etapa
10:35 Extreme sports Best Of The Streets
10:45 SOS Sportski dnevnik
11:00 Arena sport 4 Premier League 5
11:00 Arena sport 3 Highlights
11:00 Extreme sports Best Of The Streets
11:00 Eurosport Oberstdorf, Nemačka: 213 m skakaonica, kval.
11:00 Eurosport 2 Svetski kup: Soči, Rusija: Paralelni slalom
11:00 Arena sport 2 Jack Dempsy
11:00 Arena sport 1 Zenit - Liverpool
11:15 Sport Klub Prime Najava kola
11:30 Extreme sports Ticket To Ride
11:30 Eurosport Davos, Švajcarska: Sprint, slobodan stil (m-ž)
11:45 Sport Klub Prime Sevilla - Deportivo
11:45 Eurosport 2 Velš open, Njuport: Četvrtfinale
11:55 Extreme sports Ticket To Ride
12:00 Arena sport 3 Split - Zagreb
12:00 Arena sport 2 Super Bowl 2013: San Francisco - Baltimore
12:00 Arena sport 4 Finale
12:25 Extreme sports Silent Revolution
12:30 Sport Klub SK Studio
12:50 OBN Magazin lige šampiona
13:00 Arena sport 1 Real Madrid - Manchester United
13:15 Eurosport Šladming, Austrija: Slalom, 2. vožnja (ž)
13:20 Extreme sports Silent Revolution
13:20 RTS 1 Sport plus
13:30 Eurosport 2 Oberstdorf, Nemačka: 213 m skakaonica, kval.
13:30 Sport Klub NBA Weekly
13:45 Sport Klub Prime Luton Town - Millwall
14:00 Arena sport 4 Great Goals of European Football
14:00 Arena sport 3 Lille - Rennais
14:00 Sport Klub Roterdam: 1/2 finale
14:15 Extreme sports Dragrace
14:15 Eurosport Novo Mesto, Češka: Štafeta (ž)
14:30 Eurosport 2 Volfburg - Bajern Minhen
14:30 Arena sport 2 Olympic series
14:40 Extreme sports Dragrace
15:00 Arena sport 4 KOTV Classics
15:00 Arena sport 2 Olympic series
15:00 Eurosport Novo Mesto, Češka: Štafeta (m)
15:00 Arena sport 1 Motosport Mundial
15:10 Extreme sports Dragrace
15:30 Eurosport 2 Bajer Leverkuzen - Augsburg
15:30 Arena sport 1 The Football Review
15:30 Arena sport 2 KOTV Magazin
15:35 Extreme sports Dragrace
15:40 SOS Vaterpolo
16:00 Arena sport 2 Magazin
16:00 Arena sport 3 Milan - Parma
16:00 Arena sport 1 Magazin
16:00 Arena sport 4 Real Madrid - Manchester United
16:00 Sport Klub Prime Getafe - Celta
16:00 Sport Klub Crystal Palace - Middlesbrough
16:05 Extreme sports Carpocalypse (2005)
16:30 Arena sport 1 Preview
16:30 Arena sport 2 Motosport Mundial
16:45 Eurosport Oberstdorf, Nemačka: 213 m skakaonica
17:00 Extreme sports Mantracker
17:00 Arena sport 2 Szolnoki Olaj - Olimpija
17:00 Arena sport 1 Marseille - Valenciennes
17:05 SOS Pripreme
17:30 Eurosport 2 Pregled kola
17:42 RTS 2 Medalje zauvek
17:55 Extreme sports Mantracker
18:00 Eurosport 2 Najava kola
18:00 CNN World Sport
18:00 Sport Klub NBA Live
18:00 Arena sport 4 Highlights
18:00 Sport Klub Prime Les carnets de Crazy Doc
18:00 Arena sport 3 Chievo - Palermo
18:00 Sport Klub Prime Malaga - Athletic Bilbao
18:10 Sport Klub NBA Action
18:10 Sport Klub Džoi
18:30 Sport Klub Prime Les carnets de Crazy Doc
18:30 Eurosport 2 Dortmund - Ajntraht Frankfurt
18:30 Arena sport 4 AEK - PAOK
18:30 CNN The Desert Swing
18:40 Sport Klub Kasl
18:40 Sport Klub Pregled kola
18:45 SOS Sportski dnevnik
18:45 Eurosport Zimski sportovi: Ski Pass
18:50 Extreme sports Trans World Sessions
18:56 RTS 2 Partizan - Hamburg
19:00 Eurosport Velš open, Njuport: Polufinale
19:00 Arena sport 2 Don't Look Down
19:00 Sport Klub Prime L'art de la chasse
19:00 Arena sport 1 Partizan - Hamburg
19:10 OBN OBN Sport
19:15 Extreme sports Trans World Sessions
19:25 Sport Klub Prime Destination chasse, objectif peche
19:30 Sport Klub Roterdam: 1/2 finale
19:35 Sport Klub Kosti
19:45 Extreme sports Monster Jam
19:55 Sport Klub Prime Destination peche, objectif peche
20:00 Eurosport Velš open, Njuport: Polufinale
20:00 Arena sport 3 Slaven Belupo - Hajduk
20:00 Sport Klub Prime Granada - Barcelona
20:00 Arena sport 2 Anaheim - Detroit
20:30 Arena sport 4 Preview
20:30 Eurosport 2 Oberstdorf, Nemačka: 213 m skakaonica
20:30 Rai Uno Rai Tg Sport
20:30 RTS 2 Partizan - Radnički (Kragujevac)
20:40 Extreme sports Night Of World Records
20:45 Arena sport 1 Highlights
20:45 Arena sport 4 Roma - Juventus
20:50 Sport Klub Prime Portraits de pecheurs
20:55 Sport Klub Prime L'intégrale de la peche en mer
21:05 SOS Pripreme
21:15 Sport Klub Gil Vicente - Sporting
21:25 Sport Klub Prime L'intégrale de la peche en mer
21:30 Eurosport 2 Svetsko gran pri finale, Tokio
21:35 Extreme sports Clay Marzo - Just Add Water
21:35 RTS 2 Svet sporta
21:55 Sport Klub Američka horor priča: Ludnica
21:55 Arena sport 1 UCLA - Stanford
21:55 Sport Klub Prime Les carnets de Crazy Doc
22:00 Arena sport 3 Highlights
22:00 Arena sport 2 Fights of the century: Floyd Paterson
22:00 Sport Klub Prime Osasuna - Zaragoza
22:25 Sport Klub Prime Les carnets de Crazy Doc
22:30 Arena sport 2 Fights of the century: Jake Lamotta
22:30 Extreme sports Mengejar Ombak
22:30 Arena sport 3 Sao Paulo - Ituano
22:45 Arena sport 4 Arena Classic
22:45 SOS Sportski dnevnik
22:50 Sport Klub Senke
22:55 Sport Klub Prime Portraits de pecheurs
23:00 Arena sport 2 Fights of the century: Rocky Marciano
23:00 Eurosport Oberstdorf, Nemačka: 213 m skakaonica
23:00 Arena sport 4 Magazin
23:10 SOS Košarka
23:15 Sport Klub Granada - Barcelona
23:25 Extreme sports EFC Africa
23:25 Sport Klub Prime Destination chasse, objectif peche
23:30 Arena sport 4 Motosport Mundial
23:30 CNN World Sport
23:30 Arena sport 2 Fights of the century: Sugar Ray Robinson
23:30 Eurosport 2 Trka kroz Algarve: 3. etapa
23:50 Sport Klub Američka horor priča: Ludnica
23:55 Sport Klub Prime L'intégrale de la chasse
00:00 Sport Klub Prime Arsenal - Blackburn
00:00 Arena sport 4 Szolnoki Olaj - Olimpija
00:00 Arena sport 2 NFC finale: Atlanta - San Francisco
00:00 Eurosport 2 Oberstdorf, Nemačka: 213 m skakaonica
00:00 Arena sport 1 KOTV Magazin
00:00 Eurosport Novo Mesto, Češka: Štafeta (m)
00:20 Extreme sports Enfusion (2011)
00:30 Arena sport 1 Motosport Mundial
00:30 Arena sport 3 Roma - Juventus
01:00 Eurosport Velš open, Njuport: Polufinale
01:00 Eurosport 2 Ljubno, Slovenija: 95 m skakaonica (ž)
01:00 Arena sport 1 Ottawa - Toronto
01:11 RTS 2 Partizan - Hamburg
01:15 Sport Klub Pregled kola
01:15 Extreme sports Monster Jam
01:45 Sport Klub Prime PSV - Utrecht
02:00 Sport Klub All Star Weekend: Saturday Night
02:00 Arena sport 4 Great Goals of European Football
02:00 Eurosport 2 Velš open, Njuport: Polufinale
02:10 Rai Due Schladming: Slalom Speciale Femminile
02:10 Extreme sports Mantracker
02:15 Arena sport 3 Marseille - Valenciennes
02:30 RTS 2 Partizan - Radnički (Kragujevac)
02:30 Arena sport 2 Olympic series
03:00 Eurosport 2 Total KO
03:00 OBN OBN Sport
03:00 Arena sport 4 KOTV Magazin
03:00 Arena sport 2 Olympic series
03:05 Extreme sports Mantracker
03:30 Arena sport 2 KOTV Classics
03:30 Arena sport 4 The Football Review
03:30 Arena sport 1 Chievo - Palermo
03:40 OBN Real Madrid - Manchester United
03:45 Sport Klub Prime Luton Town - Millwall
04:00 Extreme sports Monster Energy Motocross
04:00 Eurosport 2 Velš open, Njuport: Polufinale
04:00 Arena sport 3 AEK - PAOK
04:00 Arena sport 4 Shakhtar - Borussia Dortmund
04:00 Sport Klub MK Dons - Barnsley
04:30 Arena sport 2 Partizan - Hamburg
04:55 Extreme sports Monster Energy Motocross
05:15 Arena sport 1 Fudbal - Prvenstvo Paulista
05:30 Sport Klub Prime Avangard - SKA
mixer is offline   Reply With Quote
Old 17-02-2013, 09:25   #4
 
SPECIAL PERSON
Join Date: Oct 2010
Posts: 1,608
Thanks: 850
Thanked 2,191 Times in 957 Posts
Users Flag!
Default Re: Sportski sat-tv program

Sport

nedelja, 17. februar 2013.


06:00 Sport Klub Getafe - Celta
06:25 Extreme sports Ticket To Ride
06:55 Extreme sports Silent Revolution
07:30 Sport Klub Prime Trans World Sport
07:50 Extreme sports Silent Revolution
08:00 Arena sport 4 Milan - Parma
08:00 Arena sport 3 Zenit - Liverpool
08:00 Arena sport 2 Škotska - Italija
08:30 Eurosport 2 Svetski kup, Soči, Rusija: Snoubord kros
08:30 RTV 2 Sportska Vojvodina
08:30 Sport Klub Prime Malaga - Athletic Bilbao
08:30 Eurosport Oberstdorf, Nemačka: 213 m skakaonica
08:45 Extreme sports Monster Energy Motocross
09:00 CNN World Sport
09:00 Arena sport 1 Szolnoki Olaj - Olimpija
09:30 Eurosport Zimski sportovi: Ski Pass
09:30 Sport Klub Pregled kola
09:30 CNN The Desert Swing
09:40 Extreme sports Monster Energy Motocross
09:45 Eurosport Šladming, Austrija: Slalom, 1. vožnja (m)
10:00 Arena sport 2 Huck - Rossi Hernandez - Cuningham
10:00 Arena sport 3 Real Madrid - Manchester United
10:00 Eurosport 2 Trka kroz Oman: 6. etapa
10:00 Arena sport 4 Magazin
10:10 Sport Klub Arsenal - Blackburn
» 10:15 Sport Klub Prime Granada - Barcelona
10:30 Eurosport 2 Trka kroz Algarve: 3. etapa
10:30 Arena sport 4 KOTV Magazin
10:35 Extreme sports Best Of The Streets
10:45 SOS Sportski dnevnik
10:45 Eurosport Davos, Švajcarska: 10 km slobodna tehnika (ž)
11:00 Eurosport 2 Oberstdorf, Nemačka: 213 m skakaonica
11:00 Arena sport 1 Roma - Juventus
11:00 Extreme sports Best Of The Streets
11:00 Arena sport 4 Premier League 5
11:30 Extreme sports Ticket To Ride
11:45 Eurosport Novo Mesto, Češka: Masovni start (ž)
11:55 Extreme sports Ticket To Ride
12:00 Sport Klub Astana - Donetsk
12:00 Sport Klub Prime Real Sociedad - Levante
12:00 Arena sport 3 Marseille - Valenciennes
12:00 Arena sport 4 The Football Review
12:00 Arena sport 2 Ottawa - Toronto
12:15 Eurosport 2 Velš open, Njuport: Polufinale
12:25 Extreme sports Silent Revolution
12:30 Arena sport 4 Chievo - Palermo
12:40 Arena sport 1 Estudiantes - Unicaja
13:00 Eurosport Oberstdorf, Nemačka: 213 m skakaonica
13:15 Eurosport Šladming, Austrija: Slalom, 2. vožnja (m)
13:20 RTS 1 Sport plus
13:20 Extreme sports Silent Revolution
13:30 Eurosport 2 Duizburg - Kajzerslautern
13:30 SOS Pripreme
13:45 Sport Klub Sportski Vremeplov
14:00 Arena sport 2 Jack Niklaus
14:00 Sport Klub NBA Live
14:00 Arena sport 3 Bordeaux - Lyon
14:10 Sport Klub Na današnji dan
14:15 Extreme sports Danger Men (2008)
14:30 Sport Klub Roterdam: Finale
14:30 Sport Klub Prime Lokeren - Club Brugge
14:30 Eurosport Novo Mesto, Češka: Masovni start (ž)
14:30 Arena sport 4 Magazin
14:30 Arena sport 2 UCLA - Stanford
14:40 Arena sport 1 Preview
14:45 Eurosport Novo Mesto, Češka: Masovni start (m)
15:00 Arena sport 4 Napoli - Sampdoria
15:00 Arena sport 1 Genoa - Udinese
15:10 Extreme sports Danger Men (2008)
15:30 RTV 1 Čari ribolova
15:30 Eurosport 2 Nirnberg - Hanover 96
15:45 Eurosport Davos, Švajcarska: 15 km klasičan stil (m)
16:00 Arena sport 3 AEK - PAOK
16:05 Extreme sports Carpocalypse (2005)
16:30 Sport Klub Prime Pregled kola
16:30 Arena sport 2 Partizan - Hamburg
17:00 Sport Klub Valencia - Mallorca
17:00 Eurosport Oberstdorf, Nemačka: 213 m skakaonica, timovi
17:00 Arena sport 1 Cedevita - MZT Skopje
17:00 Extreme sports Mantracker
17:00 Arena sport 4 Motosport Mundial
17:05 RTS 2 Olimpijski krugovi
17:10 SOS Pripreme
17:30 Eurosport 2 Hofenhajm - Štutgart
17:30 Arena sport 4 KOTV Magazin
17:30 Sport Klub Prime Telemach Olimpija - Znojmo
17:36 RTS 2 Trofej Beograda
17:55 Extreme sports Mantracker
18:00 Arena sport 4 Highlights
18:00 Sport Klub Prime L'intégrale de la chasse
18:00 Arena sport 3 Dinamo - Rijeka
18:00 RTS 2 Magazin
18:00 CNN World Sport
18:00 Arena sport 2 Motosport Mundial
18:10 Sport Klub Džoi
18:25 RTS 2 Jugović - Vrbas
18:25 Sport Klub Prime L'intégrale de la chasse
18:30 Arena sport 4 Aris - Panathinaikos
18:30 Arena sport 2 KOTV Magazin
18:40 Sport Klub Kasl
18:45 SOS Sportski dnevnik
18:45 Eurosport Zimski sportovi: Ski Pass
18:50 Extreme sports Trans World Sessions
18:55 Sport Klub Prime Pęche
19:00 Arena sport 1 Budućnost - Randers
19:00 Sport Klub Valladolid - Atletico Madrid
19:00 Arena sport 2 Blusens Monbús - Caja Laboral
19:00 Eurosport Velš open, Njuport: Finale
19:05 SOS Pripreme
19:10 OBN OBN Sport
19:15 Extreme sports Trans World Sessions
19:25 Sport Klub Prime Pęche
19:30 Eurosport 2 Pregled kola
19:35 Sport Klub Kosti
19:45 Sport Klub Prime Premier League World
19:45 SOS Rukomet
19:45 Extreme sports Monster Jam
19:50 Sport Klub Prime Courts de pęche
20:00 Eurosport Velš open, Njuport: Finale
20:00 Arena sport 3 Magazin
20:00 SOS Košarka
20:25 Sport Klub Prime Les délices de la nature
20:30 Arena sport 4 Highlights
20:30 Sport Klub Prime NBA Weekly
20:30 Sport Klub Lažov nad lažovima
20:30 Eurosport 2 Kil - Vesprem
20:30 Arena sport 3 Preview
20:35 Rai Uno 5 minuti di recupero
20:40 Extreme sports Life and Films Of Alby Falzon
20:45 Arena sport 1 Studio
20:45 Arena sport 4 Fiorentina - Inter
20:50 Sport Klub Prime Les délices de la nature
21:00 Arena sport 1 Crvena Zvezda - Partizan
21:00 Sport Klub Prime Real Madrid - Rayo Vallecano
21:00 Arena sport 2 Corinthians - Palmeiras
21:00 Arena sport 3 Sochaux - PSG
21:15 Sport Klub Prime L'art de la chasse
21:15 Sport Klub Benfica - Academica
21:30 Sport Klub Prime Chasse Passion
21:35 Extreme sports Shark Park
21:55 Sport Klub Prime Celtic nature
21:55 Sport Klub Vilfred
22:00 Eurosport 2 Oberstdorf, Nemačka: 213 m skakaonica, timovi
22:20 Sport Klub Pen 1600
22:25 Sport Klub Prime Pęche passion
22:30 CNN World Sport
22:30 Extreme sports On sight
22:30 RTV 2 TV Sport na mađarskom
22:35 RTV 1 Sportska hronika
22:45 Arena sport 4 Arena Classic
22:45 SOS Sportski dnevnik
22:50 Sport Klub Neprilagođeni
22:55 Sport Klub Prime Portrait de chasseur
23:00 Sport Klub Prime NBA Action
23:00 Arena sport 3 Napoli - Sampdoria
23:00 Sport Klub Prime Destination Chasse
23:00 Arena sport 4 The Legend of Jimmy The Greek
23:00 Arena sport 2 KOTV Classics
23:00 Arena sport 1 Studio
23:00 Eurosport 2 Trka kroz Algarve: 4. etapa
23:00 Eurosport Oberstdorf, Nemačka: 213 m skakaonica, timovi
23:05 SOS Crvena zvezda - Partizan
23:15 Sport Klub All Star Weekend: Saturday Night
23:25 Extreme sports EFC Africa
23:25 Sport Klub Prime Destination Chasse
23:30 Eurosport 2 Pregled kola
23:30 Sport Klub Prime Pregled kola
23:30 CNN The Desert Swing
23:30 Arena sport 1 Motosport Mundial
23:45 Eurosport Zimski sportovi: Ski Pass
23:50 Sport Klub Američka horor priča: Ludnica
23:55 Sport Klub Prime Chasse en France
00:00 Arena sport 4 Bordeaux - Lyon
00:00 Eurosport Novo Mesto, Češka: Masovni start (m)
00:00 Eurosport 2 Ljubno, Slovenija: 95 m skakaonica (ž)
00:00 Arena sport 1 Detroit - Minnesota
00:00 Arena sport 2 Crvena Zvezda - Partizan
00:15 Sport Klub Prime River Plate - Estudiantes
00:16 RTS 2 Olimpijski krugovi
00:20 Extreme sports Enfusion (2011)
00:45 Eurosport Novo Mesto, Češka: Masovni start (ž)
00:47 RTS 2 Magazin
01:00 Eurosport 2 Velš open, Njuport: Finale
01:00 Arena sport 3 Highlights
01:00 Sport Klub Trans World Sport
01:11 RTS 2 Trofej Beograda
01:15 Extreme sports Monster Jam
01:30 CNN World Sport
01:32 RTS 2 Jugović - Vrbas
01:40 OBN OBN Sport
02:00 Arena sport 3 Genoa - Udinese
02:00 Rai Due Schladming: Slalom Speciale Maschile
02:00 Arena sport 2 Estudiantes - Unicaja
02:00 Sport Klub All Star Game
02:00 Arena sport 4 Great Goals of European Football
02:10 Extreme sports Mantracker
02:30 Sport Klub Prime NBA Action
02:30 OBN FC Chelsea - FC Atletico Madrid
02:30 Arena sport 1 KOTV Magazin
03:00 Arena sport 1 Dinamo - Rijeka
03:00 Arena sport 4 KOTV Classics
03:00 Sport Klub Prime Valadolid - Atletico Madrid
03:00 Eurosport 2 Soči, Rusija: Aerials
03:05 Extreme sports Mantracker
03:45 Eurosport 2 WATTS
04:00 Arena sport 4 Real Madrid - Manchester United
04:00 Eurosport 2 Oberstdorf, Nemačka: 213 m skakaonica, timovi
04:00 Sport Klub Lokeren - Club Brugge
04:00 Arena sport 3 Aris - Panathinaikos
04:00 Arena sport 2 Motosport Mundial
04:00 Extreme sports Monster Energy Motocross
04:30 Arena sport 2 KOTV Magazin
04:45 Sport Klub Prime All Star Weekend: Saturday Night
04:55 Extreme sports Monster Energy Motocross
05:00 Arena sport 1 Fudbal - Prvenstvo Paulista
05:00 Arena sport 2 Szolnoki Olaj - Olimpija
05:00 Eurosport 2 Velš open, Njuport: Finale
SatelliteMedia is offline   Reply With Quote
Old 17-02-2013, 09:29   #5
 
SPECIAL PERSON
Join Date: Oct 2010
Posts: 1,608
Thanks: 850
Thanked 2,191 Times in 957 Posts
Users Flag!
Default Re: Sportski sat-tv program

Sport

ponedeljak, 18. februar 2013.


» 06:00 Sport Klub Sportski Vremeplov
06:00 Extreme sports Mountain Bike
06:00 CNN World Sport
06:00 Arena sport 4 AEK - PAOK
06:00 Arena sport 3 Chievo - Palermo
06:15 Sport Klub Na današnji dan
06:25 Extreme sports Mountain Bike
06:30 Sport Klub Prime Manchester United - Everton
06:30 Sport Klub M7 - Multisport
06:55 Extreme sports Silent Revolution
07:00 Eurosport 2 Ljubno, Slovenija: 95 m skakaonica (ž)
07:00 Sport Klub Red Bull Racing Story
07:00 Arena sport 1 Great Goals of European Football
07:00 Arena sport 2 Don't Look Down
07:30 Sport Klub A Whole New Game
07:50 Extreme sports Ticket To Ride
08:00 Arena sport 2 Ottawa - Toronto
08:00 Arena sport 3 Fudbal - Brazilska liga
08:00 Eurosport 2 Davos, Švajcarska: 15 km klasičan stil (m)
08:00 Arena sport 1 Motosport Mundial
08:00 Arena sport 4 Roma - Juventus
08:15 Extreme sports Ticket To Ride
08:30 Arena sport 1 Magazin
08:30 Eurosport Oberstdorf, Nemačka: 213 m skakaonica
08:30 Sport Klub Prime Pregled kola
08:45 Eurosport 2 Davos, Švajcarska: 10 km slobodna tehnika (ž)
08:45 Extreme sports Blood, Sweat and Gears
09:00 CNN World Sport
09:00 Arena sport 1 Blusens Monbús - Caja Laboral
09:20 SOS Crvena zvezda - Partizan
09:30 Eurosport Novo Mesto, Češka: Masovni start (ž)
09:30 Eurosport 2 Oberstdorf, Nemačka: 213 m skakaonica
09:30 Sport Klub Prime Telemarketing
09:30 Sport Klub Trentino - Castellana Grotte
09:40 Extreme sports Fantasy Factory
09:45 Sport Klub Prime Lokeren - Club Brugge
10:00 Arena sport 4 Fudbal - Brazilska liga
10:00 Arena sport 2 Fights of the century: Floyd Paterson
10:00 Arena sport 3 Slaven Belupo - Hajduk
10:05 Extreme sports Fantasy Factory
10:15 Eurosport Novo Mesto, Češka: Masovni start (m)
10:20 SOS Rukomet
10:30 Arena sport 2 Fights of the century: Jake Lamotta
10:30 Eurosport 2 Trka kroz Algarve: 4. etapa
10:35 Extreme sports Pro Bull Riders
10:45 SOS Sportski dnevnik
11:00 Arena sport 1 Sochaux - PSG
11:00 Eurosport Davos, Švajcarska: 15 km klasičan stil (m)
11:00 Eurosport 2 Soči, Rusija: Ski kros
11:00 Arena sport 2 Fights of the century: Rocky Marciano
11:15 Sport Klub All Star Saturday Night
11:30 Arena sport 2 Fights of the century: Sugar Ray Robinson
11:30 Extreme sports The Cool Guy Files (2011)
11:30 Sport Klub Prime NBA Weekly
11:45 Eurosport Davos, Švajcarska: 10 km slobodna tehnika (ž)
11:55 Extreme sports The Cool Guy Files (2011)
12:00 Sport Klub Prime Real Sociedad - Levante
12:00 Arena sport 2 Baltimore - Philadelphia
12:00 Arena sport 3 Liverpool TV
12:00 Arena sport 4 Crvena Zvezda - Partizan
12:20 RTS 1 Sport plus
12:25 Extreme sports Mantracker
12:30 Eurosport Velš open, Njuport: Finale
12:30 Eurosport 2 Hofenhajm - Štutgart
12:35 RTS 1 Sport plus
13:00 Arena sport 1 Fiorentina - Inter
13:05 RTV 1 Čari ribolova
13:15 Sport Klub NBA Live
13:20 Extreme sports World Combat League
13:20 Sport Klub NBA Weekly
13:45 Eurosport Oberstdorf, Nemačka: 213 m skakaonica
13:45 Sport Klub Prime Telemach Olimpija - Znojmo
14:00 Arena sport 4 Great Goals of European Football
14:00 Eurosport 2 Velš open, Njuport: Finale
14:00 Sport Klub River Plate - Estudiantes
14:15 Extreme sports Fantasy Factory
14:30 Arena sport 2 Unmatched
14:40 Extreme sports Fantasy Factory
14:45 Eurosport Novo Mesto, Češka: Masovni start (ž)
15:00 Arena sport 4 Racing Trough Time
15:00 Arena sport 1 Arsenal TV
15:00 Arena sport 3 Highlights
15:10 Extreme sports Silent Revolution
15:30 Arena sport 2 Motosport Mundial
15:30 Eurosport Novo Mesto, Češka: Masovni start (m)
15:45 Sport Klub Prime Telemarketing
15:45 Sport Klub Na današnji dan
15:50 Sport Klub All Star Game
16:00 Sport Klub Prime Valadolid - Atletico Madrid
16:00 Arena sport 4 Shakhtar - Borussia Dortmund
16:00 SOS KG Sport
16:00 Arena sport 3 Roma - Juventus
16:00 Arena sport 2 Drama - Olympiacos
16:00 Eurosport 2 Trka kroz Algarve: 4. etapa
16:05 Extreme sports Ticket To Ride
16:15 Eurosport Velš open, Njuport: Finale
16:30 Extreme sports Ticket To Ride
16:30 Eurosport 2 Oberstdorf, Nemačka: 213 m skakaonica
17:00 Extreme sports The Cool Guy Files (2011)
17:00 Arena sport 1 Crvena Zvezda - Partizan
17:10 SOS SOS Bubamara
17:25 Extreme sports The Cool Guy Files (2011)
17:30 Eurosport Fudbal - Eurogolovi
17:50 Rai Due Rai Tg Sport
17:55 Extreme sports Pro Bull Riders
18:00 CNN World Sport
18:00 Arena sport 2 Magazin
18:00 Arena sport 3 AEK - PAOK
18:00 Arena sport 4 Palmeiras - Corinthians
18:00 Sport Klub Kalev - Khimki
18:00 Eurosport 2 Ljubno, Slovenija: 95 m skakaonica (ž)
18:00 Sport Klub Prime River Plate - Estudiantes
18:05 SOS Crvena zvezda - Partizan
18:15 Eurosport Novo Mesto, Češka: Masovni start (ž)
18:30 Arena sport 2 KOTV Magazin
18:45 RTS 2 Na prvu loptu
18:45 SOS Sportski dnevnik
18:50 Extreme sports Mantracker
19:00 Arena sport 1 Emisija
19:00 Eurosport 2 Velš open, Njuport: Finale
19:00 Arena sport 2 Ottawa - New Jersey
19:00 Eurosport Novo Mesto, Češka: Masovni start (m)
19:10 OBN OBN Sport
19:30 Arena sport 1 U obruču
19:45 Extreme sports World Combat League
19:45 Sport Klub Prime NBA Live
19:45 Sport Klub Pregled kola
19:45 SOS Gost SOS-a
19:45 Eurosport Oberstdorf, Nemačka: 213 m skakaonica
20:00 Sport Klub Prime Pregled kola
20:00 Arena sport 3 Lille - Rennais
20:00 Arena sport 4 Highlights
20:15 Eurosport 2 Sent Pauli - Keln
20:25 RTS 2 Radnički - Cibona
20:30 Arena sport 1 Radnički - Cibona
20:40 Extreme sports Dragrace
20:45 Eurosport WATTS
20:45 Arena sport 4 Siena - Lazio
21:00 Sport Klub Manchester United - Reading
21:00 Eurosport Clash Time
21:00 Sport Klub Prime Pregled kola
21:05 SOS Pripreme
21:05 Eurosport Ove nedelje u WWE
21:05 Extreme sports Dragrace
21:10 RTS 2 Stop sport
21:30 Arena sport 2 KOTV Classics
21:35 Eurosport Clash Time
21:35 Extreme sports Fighting Spirit MMA
21:45 Eurosport Vintage Collection
22:00 Sport Klub Prime Pregled kola
22:00 Arena sport 3 Real Madrid - Manchester United
22:15 Eurosport 2 Fudbal - Eurogolovi
22:30 Arena sport 1 Magazin
22:30 Arena sport 2 Fights of the century: Sugar Ray Robinson
22:30 Extreme sports EFC Africa
22:30 Sport Klub Prime All Star Game
22:45 SOS Sportski dnevnik
22:45 Arena sport 4 Arena Classic
22:45 Eurosport Horse Racing Time
23:00 Sport Klub Pregled kola
23:00 Arena sport 1 Highlights
23:00 Eurosport Total KO
23:00 Eurosport 2 Svetsko gran pri finale, Tokio
23:00 Arena sport 2 Fights of the century: Muhammad Ali, The Greatest
23:00 Arena sport 4 Premier League 5
23:10 SOS SOS koš
23:25 Extreme sports Gotta Grudge
23:30 CNN World Sport
23:30 Arena sport 2 Copa Carlo
23:45 Eurosport Oberstdorf, Nemačka: 213 m skakaonica
23:50 Extreme sports Gotta Grudge
00:00 Arena sport 3 Marseille - Valenciennes
00:00 Sport Klub News
00:00 Arena sport 4 Chievo - Palermo
00:00 Arena sport 1 Premier League 5
00:15 Sport Klub Pregled kola
00:20 Extreme sports Pro Bull Riders
00:30 Sport Klub Prime Manchester United - Reading
00:30 Eurosport Fudbal - Eurogolovi
01:00 Arena sport 1 Ottawa - New Jersey
01:15 Sport Klub ATP Champions Tour
01:15 Extreme sports World Combat League
01:30 Eurosport 2 Nirnberg - Hanover 96
01:30 Arena sport 2 Usain Bolt
01:30 CNN World Sport
01:45 Sport Klub Pregled kola
02:00 Arena sport 3 Bordeaux - Lyon
02:00 Arena sport 2 Jack Niklaus
02:00 Arena sport 4 Napoli - Sampdoria
02:05 OBN OBN Sport
02:08 RTS 2 Radnički - Cibona
02:10 Extreme sports Fighting Spirit MMA
02:15 Sport Klub Cage Warriors: Vels
02:15 Sport Klub Prime News
02:30 Sport Klub Prime Ajax - Roda
02:30 Arena sport 2 UCLA - Stanford
03:00 Arena sport 1 Palmeiras - Corinthians
03:00 Eurosport 2 Soči, Rusija: Ski kros
03:05 Extreme sports Dragrace
03:30 Extreme sports Dragrace
04:00 Arena sport 3 AEK - PAOK
04:00 Eurosport 2 Kil - Vesprem
04:00 Arena sport 4 Magazin
04:00 OBN Celtic - Barcelona
04:00 Extreme sports EFC Africa
04:15 Sport Klub Goal of the Season
04:30 Arena sport 4 Motosport Mundial
04:30 Arena sport 2 Partizan - Hamburg
04:30 Sport Klub Prime Barcelona - Getafe
04:55 Extreme sports Pro Bull Riders
05:00 Arena sport 1 Magazin
05:00 Eurosport 2 Nirnberg - Hanover 96
05:00 Arena sport 4 KOTV Magazin
05:10 Sport Klub World Endurance Championship: Sao Paulo
05:30 Arena sport 1 Seve Ballesteros
05:30 Arena sport 4 Magazin
SatelliteMedia is offline   Reply With Quote
Old 17-02-2013, 09:29   #6
 
SPECIAL PERSON
Join Date: Oct 2010
Posts: 1,608
Thanks: 850
Thanked 2,191 Times in 957 Posts
Users Flag!
Default Re: Sportski sat-tv program

Sport

utorak, 19. februar 2013.


» 06:00 Sport Klub ATP Tour Uncovered
06:00 Arena sport 2 Motosport Mundial
06:00 Arena sport 1 Racing Trough Time
06:00 Arena sport 3 Dinamo - Rijeka
06:00 CNN World Sport
06:00 Extreme sports Mountain Bike
06:00 Arena sport 4 Aris - Panathinaikos
06:25 Extreme sports Mountain Bike
06:30 Arena sport 2 KOTV Magazin
06:30 Eurosport 2 Trka kroz Algarve: 4. etapa
06:30 Sport Klub Prime Braga - Pacos Ferreira
06:30 Sport Klub Rapid - Austria W
06:55 Extreme sports Silent Revolution
07:00 Eurosport 2 Velš open, Njuport: Finale
07:00 Arena sport 1 Highlights
07:00 Arena sport 2 Blusens Monbús - Caja Laboral
07:50 Extreme sports Ticket To Ride
08:00 Arena sport 4 Fiorentina - Inter
08:00 Arena sport 1 Bill Shankly
08:00 Arena sport 3 Sochaux - PSG
08:15 Extreme sports Ticket To Ride
08:15 Sport Klub Prime ATP Tour Uncovered
08:30 Arena sport 1 Mario Zagallo
08:30 Eurosport Fudbal - Eurogolovi
08:45 Sport Klub Prime Telemarketing
08:45 Extreme sports Blood, Sweat and Gears
09:00 Eurosport 2 Davos, Švajcarska: 15 km klasičan stil (m)
09:00 Sport Klub Prime Osasuna - Zaragoza
09:00 Arena sport 2 Corinthians - Palmeiras
09:00 Arena sport 1 Estudiantes - Unicaja
09:00 CNN World Sport
09:15 Eurosport Velš open, Njuport: Finale
09:20 SOS Pripreme
09:30 Sport Klub Pregled kola
09:40 Extreme sports Fantasy Factory
10:00 Arena sport 3 Sao Paulo - Ituano
10:00 Arena sport 4 The Legend of Jimmy The Greek
10:05 RTS 2 Magazin Lige šampiona
10:05 Extreme sports Fantasy Factory
10:15 Eurosport 2 Davos, Švajcarska: 10 km slobodna tehnika (ž)
10:30 Eurosport Oberstdorf, Nemačka: 213 m skakaonica
10:30 Sport Klub Pregled kola
10:35 Extreme sports Pro Bull Riders
10:45 Sport Klub Prime NBA Action
10:45 SOS Sportski dnevnik
11:00 Arena sport 1 Bordeaux - Lyon
11:00 Arena sport 4 Highlights
11:00 Eurosport 2 Bajer Leverkuzen - Augsburg
11:00 Arena sport 2 KOTV Classics
11:15 Sport Klub Na današnji dan
11:15 Sport Klub Prime All Star Game
11:30 Extreme sports The Cool Guy Files (2011)
11:30 Sport Klub Real Madrid - Rayo Vallecano
11:45 Eurosport Novo Mesto, Češka: Masovni start (m)
11:55 Extreme sports The Cool Guy Files (2011)
12:00 Arena sport 3 Arsenal TV
12:00 Arena sport 2 New England - Baltimore, polufinale
12:00 RTV 2 Čari ribolova
12:00 Eurosport 2 Pregled kola
12:00 Arena sport 4 Cedevita - MZT Skopje
12:15 RTS 1 Sport plus
12:25 Extreme sports Mantracker
12:30 Eurosport Novo Mesto, Češka: Masovni start (ž)
13:00 Arena sport 1 Genoa - Udinese
13:00 Eurosport 2 Velš open, Njuport: Finale
13:05 SOS SOS koš
13:15 Sport Klub Prime Pregled kola
13:15 Eurosport Davos, Švajcarska: 10 km slobodna tehnika (ž)
13:20 Extreme sports World Combat League
13:30 Sport Klub NBA Live
13:40 Sport Klub Crawley - Doncaster
13:45 Eurosport Zimski sportovi: Ski Pass
13:45 Sport Klub Prime Real Madrid - Rayo Vallecano
14:00 Arena sport 4 Bill Shankly
14:00 Eurosport Fudbal - Eurogolovi
14:00 Eurosport 2 Oberstdorf, Nemačka: 213 m skakaonica
14:00 Arena sport 3 Marseille - Valenciennes
14:15 Extreme sports Fantasy Factory
14:30 Arena sport 4 Mario Zagallo
14:30 Arena sport 2 Olympic series
14:40 Extreme sports Fantasy Factory
14:45 Eurosport Velš open, Njuport: Finale
15:00 Eurosport 2 Ljubno, Slovenija: 95 m skakaonica (ž)
15:00 Arena sport 4 Magazin
15:00 Arena sport 1 Liverpool TV
15:00 Arena sport 2 Olympic series
15:10 Extreme sports Silent Revolution
15:30 Sport Klub Pregled kola
15:30 Arena sport 2 U obruču
15:30 Arena sport 4 The Football Review
15:35 SOS SOS koš
15:45 Sport Klub Prime Telemarketing
16:00 Arena sport 4 Real Madrid - Manchester United
16:00 Arena sport 3 Fiorentina - Inter
16:00 Sport Klub Prime Pregled kola
16:00 SOS KG Sport
16:00 Eurosport 2 Davos, Švajcarska: 10 km slobodna tehnika (ž)
16:05 Extreme sports Ticket To Ride
16:15 Eurosport Novo Mesto, Češka: Masovni start (ž)
16:30 Arena sport 2 Partizan - Hamburg
16:30 Extreme sports Ticket To Ride
16:30 Sport Klub Roterdam: Pregled turnira
16:45 Eurosport 2 Fudbal - Eurogolovi
17:00 Arena sport 1 Bob Paisley
17:00 Eurosport Novo Mesto, Češka: Masovni start (m)
17:00 Extreme sports The Cool Guy Files (2011)
17:00 Sport Klub Prime Pregled kola
17:25 Extreme sports The Cool Guy Files (2011)
17:30 Eurosport 2 WATTS
17:30 Sport Klub Finale
17:30 Arena sport 1 Jose Murinho
17:45 Eurosport Oberstdorf, Nemačka: 213 m skakaonica
17:50 Rai Due Rai Tg Sport
17:55 Extreme sports Pro Bull Riders
18:00 Arena sport 2 Radnički - Cibona
18:00 SOS Crvena zvezda pred Ulm
18:00 CNN World Sport
18:00 Arena sport 3 Palmeiras - Corinthians
18:00 Arena sport 4 Ottawa - New Jersey
18:00 Arena sport 1 Siena - Lazio
18:00 Sport Klub Prime Manchester United - Reading
18:30 Sport Klub Marseille
18:30 Eurosport 2 Velš open, Njuport: Finale
18:45 SOS Sportski dnevnik
18:50 Extreme sports Mantracker
19:00 Eurosport Davos, Švajcarska: 10 km slobodna tehnika (ž)
19:10 OBN OBN Sport
19:15 SOS SOS Bubamara
19:30 Eurosport 2 Šou košarkaške Evrolige
19:45 Eurosport Zimski sportovi: Ski Pass
19:45 Extreme sports World Combat League
19:45 Sport Klub Prime NBA Live
20:00 Eurosport Teška kategorija: T. Adamek - S. Kaningem
20:00 Arena sport 1 Studio
20:00 Arena sport 3 The Football Review
20:00 Sport Klub Prime Pregled kola
20:00 Eurosport 2 Košarka - Evrokup
20:00 Arena sport 4 Highlights
20:00 Arena sport 2 UCLA - Stanford
20:10 SOS Fudbal
20:40 Extreme sports Dragrace
20:45 Arena sport 3 Arsenal - Bayern
20:45 Arena sport 1 Porto - Malaga
21:00 Arena sport 4 Sochaux - PSG
21:00 Sport Klub Prime News
21:05 Extreme sports Dragrace
21:10 SOS Pripreme
21:15 Sport Klub Prime Koper - Partizan
21:30 Sport Klub All Star Game, 1984.
21:35 Extreme sports Fighting Spirit MMA
21:45 Eurosport 2 Dutch Open
22:00 Eurosport Velš open, Njuport: Finale
22:00 Arena sport 2 Huck - Lebedev
22:30 Extreme sports EFC Africa
22:45 Arena sport 3 Studio
22:45 SOS Sportski dnevnik
22:45 Arena sport 1 Studio
22:45 Eurosport 2 Zimski sportovi: Ski Pass
23:00 Arena sport 4 Premier League 5
23:00 Sport Klub Prime Crawley - Doncaster
23:00 Arena sport 3 Highlights
23:00 Arena sport 1 Highlights
23:00 Eurosport 2 Oberstdorf, Nemačka: 213 m skakaonica
23:25 Extreme sports Gotta Grudge
23:30 Sport Klub Sedmica pred nama
23:30 Arena sport 2 Copa Carlo
23:30 CNN World Sport
23:50 Extreme sports Gotta Grudge
23:50 Sport Klub NBA Live
SatelliteMedia is offline   Reply With Quote
Old 20-02-2013, 07:39   #7
 
WaRp63's Avatar
 
SUPER MODERATOR
Join Date: Apr 2010
Location: world-satellite
Posts: 12,900
Thanks: 4,642
Thanked 18,543 Times in 6,687 Posts
Users Flag!
Default Re: Sportski sat-tv program

Sport

sreda, 20. februar 2013.
utorak sreda četvrtak petak

06:00 CNN World Sport
06:00 Arena sport 3 AEK - PAOK
06:00 Eurosport 2 Dortmund - Ajntraht Frankfurt
06:00 Sport Klub Barca TV
06:00 Arena sport 4 Ottawa - New Jersey
06:00 Extreme sports Mountain Bike
06:00 Arena sport 1 Racing Trough Time
06:25 Extreme sports Mountain Bike
06:30 Arena sport 2 Magazin
06:45 Sport Klub Prime All Star Game
06:55 Extreme sports Silent Revolution
07:00 Arena sport 2 KOTV Magazin
07:00 Arena sport 1 Highlights
07:00 Eurosport 2 Oberstdorf, Nemačka: 213 m skakaonica, timovi
07:15 Sport Klub Na današnji dan
07:30 Arena sport 2 Ottawa - New Jersey
07:30 Sport Klub NBA Weekly
07:50 Extreme sports Ticket To Ride
08:00 Arena sport 1 Bob Paisley
08:00 Eurosport 2 Ljubno, Slovenija: 95 m skakaonica (ž)
08:00 Arena sport 3 Lille - Rennais
08:00 Arena sport 4 Highlights
08:15 Extreme sports Ticket To Ride
08:30 Arena sport 1 Jose Murinho
» 08:32 Eurosport Novo Mesto, Češka: Masovni start (ž)
08:45 Sport Klub Prime Telemarketing
08:45 Extreme sports Blood, Sweat and Gears
09:00 Arena sport 4 Siena - Lazio
09:00 Arena sport 1 Radnički - Cibona
09:00 CNN World Sport
09:00 Eurosport 2 Zimski sportovi: Ski Pass
09:00 Sport Klub Prime Manchester United - Reading
09:15 Eurosport 2 Velš open, Njuport: Finale
09:17 Eurosport Novo Mesto, Češka: Masovni start (m)
09:30 Sport Klub Pregled kola
09:30 Arena sport 2 KOTV Classics
09:40 Extreme sports Fantasy Factory
09:40 SOS Fudbal
10:00 Arena sport 3 Arsenal - Bayern
10:02 Eurosport Davos, Švajcarska: 15 km klasičan stil (m)
10:05 Extreme sports Fantasy Factory
10:30 Arena sport 2 Fights of the century: Sugar Ray Robinson
10:30 Sport Klub Pregled kola
10:35 Extreme sports Pro Bull Riders
10:35 Eurosport Val di Fieme, Italija: Kvalifikacije (ž)
10:45 SOS Sportski dnevnik
10:45 Sport Klub Prime Brazil - Urugvaj
11:00 Arena sport 1 Marseille - Valenciennes
11:00 Arena sport 4 Premier League 5
11:00 Arena sport 2 Fights of the century: Muhammad Ali, The Greatest
11:10 SOS Fudbal
11:30 Eurosport 2 Šou košarkaške Evrolige
11:30 Arena sport 2 Fights of the century: Rocky Marciano
11:30 Sport Klub Pregled kola
11:30 Extreme sports The Cool Guy Files (2011)
11:45 Eurosport Oberstdorf, Nemačka: 213 m skakaonica, timovi
11:45 Sport Klub Prime Argentina - Čile
11:55 Extreme sports The Cool Guy Files (2011)
12:00 Arena sport 3 Sao Paulo - Ituano
12:00 Eurosport 2 Dortmund - Ajntraht Frankfurt
12:00 Arena sport 4 Blusens Monbús - Caja Laboral
12:00 Arena sport 2 Baltimore - Houston
12:15 RTS 1 Sport plus
12:25 Extreme sports Mantracker
12:30 Sport Klub Pregled kola
12:35 Eurosport Val di Fieme, Italija: Kvalifikacije (m)
12:45 Sport Klub Prime Pregled kola
13:00 Sport Klub NBA Live
13:00 Eurosport 2 Oberstdorf, Nemačka: 213 m skakaonica
13:00 Arena sport 1 Porto - Malaga
13:05 SOS Košarka
13:15 Sport Klub Pregled kola: Portugol
13:20 Extreme sports World Combat League
13:45 Sport Klub Prime Pregled kola
13:45 Eurosport Novo Mesto, Češka: Masovni start (ž)
13:45 Sport Klub Sportski Vremeplov
14:00 Arena sport 3 Bordeaux - Lyon
14:00 Eurosport 2 Kil - Vesprem
14:00 Sport Klub Marseille
14:00 Arena sport 4 Bob Paisley
14:15 Extreme sports Fantasy Factory
14:30 Arena sport 4 Jose Murinho
14:30 Arena sport 2 Olympic series
14:31 Eurosport Novo Mesto, Češka: Masovni start (m)
14:40 Extreme sports Fantasy Factory
14:45 Sport Klub Prime Telemarketing
15:00 Eurosport 2 WATTS
15:00 Sport Klub Prime Granada - Barcelona
15:00 Arena sport 4 Highlights
15:00 Arena sport 2 Olympic series
15:00 Arena sport 1 Arsenal 360
15:10 Extreme sports Silent Revolution
15:22 Eurosport Oberstdorf, Nemačka: 213 m skakaonica, timovi
15:30 Arena sport 1 Arsenal TV
15:30 Arena sport 2 Highlights
15:30 Arena sport 4 Highlights
16:00 Arena sport 3 Siena - Lazio
16:00 Arena sport 4 Arsenal - Bayern
16:00 Arena sport 1 Fudbal - Borussia Dortmund TV
16:00 Eurosport 2 Gran Pri: Donji Kraljevec, Hrvatska
16:00 SOS KG Sport
16:00 Arena sport 2 Highlights
16:05 Extreme sports Ticket To Ride
16:30 Extreme sports Ticket To Ride
16:30 Arena sport 2 Budućnost - Randers
16:39 Eurosport Zimski sportovi: Ski Pass
17:00 Extreme sports The Cool Guy Files (2011)
17:00 Sport Klub Prime Bayern - Werder
17:00 Sport Klub Na današnji dan
17:00 Arena sport 1 Fabio Capello
17:00 Eurosport 2 Gran Pri: Lonogio, Italija
17:01 Eurosport Val di Fieme, Italija: Kvalifikacije (ž)
17:10 SOS Dribling - Internacional, 2004. god
17:10 Sport Klub Sedmica pred nama
17:25 Extreme sports The Cool Guy Files (2011)
17:30 Arena sport 1 Rinus Michels
17:30 Sport Klub Fudbal Mondijal Magazin
17:45 SOS Petlić - Bulls United, 2002. god
17:45 Eurosport Val di Fieme, Italija: Kvalifikacije (m)
17:50 Rai Due Rai Tg Sport
17:55 Extreme sports Pro Bull Riders
18:00 Arena sport 4 Detroit - Nashville
18:00 Sport Klub SK Vesti
18:00 Arena sport 3 Porto - Malaga
18:00 Sport Klub Prime L'intégrale de la chasse
18:00 Arena sport 2 Crvena Zvezda - Partizan
18:00 Arena sport 1 Roma - Juventus
18:00 CNN World Sport
18:00 Eurosport 2 Budivelnik - Lyubertsy
18:15 Sport Klub News
18:20 Sport Klub X faktor SAD
18:20 Eurosport Campus
18:25 Sport Klub Prime Les délices de la nature
18:30 Sport Klub Marseille
18:45 Sport Klub Prime Pregled kola
18:50 Extreme sports Mantracker
18:50 Sport Klub Prime Les délices de la nature
18:54 Eurosport Izbor sredom
18:56 Eurosport Svetski kup, Bordo: Skakački šou
19:10 OBN OBN Sport
19:15 Sport Klub Prime L'art de la peche
19:30 Sport Klub Prime Destination chasse, objectif peche
19:45 Extreme sports World Combat League
19:45 Sport Klub Prime News
19:45 Eurosport 2 Ove nedelje u WWE
19:55 Eurosport Svetski dressage masters
20:00 Arena sport 3 Studio
20:00 Arena sport 2 Estudiantes - Unicaja
20:00 Arena sport 1 Magazin
20:00 Arena sport 4 U obruču
20:00 OBN Studio
20:00 Sport Klub Prime Koper - Partizan
20:15 Arena sport 1 Wetzlar - Rhein Neckar Löwen
20:15 Sport Klub ATP Tour Uncovered
20:15 Eurosport 2 Vintage Collection
20:25 RTS 2 Fudbal - Liga šampiona
20:30 Sport Klub Prime L'intégrale de la peche en mer
20:40 Extreme sports Dragrace
20:40 RTS 1 Milan - Barcelona
20:40 OBN Milan - Barcelona
20:45 Sport Klub Magazin
20:45 Arena sport 3 Galatasaray - Schalke
20:55 Sport Klub Prime Les carnets de Crazy Doc
20:58 Eurosport Svetski dressage masters: Palm Bič
21:00 Sport Klub Porodica Bordžija
21:00 Arena sport 4 Fiorentina - Inter
21:05 Extreme sports Dragrace
21:15 Eurosport 2 Robert Helenijus - Šerman Vilijams
21:15 Sport Klub Trans World Sport
21:25 Sport Klub Prime Les carnets de Crazy Doc
21:30 RTS 1 Fudbal - Liga šampiona
21:35 Extreme sports Fighting Spirit MMA
21:37 Eurosport Norten trast open: Los Anđeles, SAD
21:45 Sport Klub Prime ATP Tour Uncovered
21:45 RTS 1 Milan - Barcelona
21:55 Sport Klub Prime L'intégrale de la chasse
21:55 Sport Klub Otkačeni profesor
22:00 Arena sport 2 Huck - Garray
22:00 Arena sport 1 Magazin
22:15 Sport Klub Prime Pregled kola
22:15 Sport Klub La Rioja - Helvetia
22:25 Sport Klub Prime Destination chasse, objectif peche
22:30 Arena sport 1 Magazin
22:30 Extreme sports EFC Africa
22:38 Eurosport Evropski tur: Afrika open
22:40 RTS 1 Fudbal - Liga šampiona
22:40 OBN Pregled
22:45 Arena sport 3 Studio
22:45 Eurosport 2 Velš open, Njuport: Finale
22:45 SOS Sportski dnevnik
22:55 Sport Klub Prime Peche
23:00 Arena sport 3 Highlights
23:00 Arena sport 4 Premier League 5
23:00 Arena sport 1 Highlights
23:10 SOS Košarka
23:15 OBN MMA
23:15 Sport Klub Prime Fudbal Mondijal Magazin
23:20 Sport Klub Prime L'Orne: territoire authentique
23:24 Eurosport Sportske destinacije
23:25 Extreme sports Gotta Grudge
23:30 Arena sport 2 Copa Carlo
23:30 CNN World Sport
23:40 Sport Klub Neprilagođeni
23:41 Eurosport Velš open, Njuport: Finale
23:45 Sport Klub Prime NBA Live
23:45 Sport Klub Pregled kola
23:50 Sport Klub Prime Chasse en France
23:50 Extreme sports Gotta Grudge
00:00 Arena sport 4 Cedevita - MZT Skopje
00:00 Arena sport 1 Premier League 5
00:00 SOS SOS Bubamara
00:00 Sport Klub Prime La Rioja - Helvetia
00:00 Eurosport 2 Gran Pri: Danska
00:00 Arena sport 3 Arsenal TV
00:20 Extreme sports Pro Bull Riders
00:45 Sport Klub NBA Live
01:00 Sport Klub Classic: Chicago - Detroit, 1989.
01:00 Eurosport 2 Volfburg - Bajern Minhen
01:00 Arena sport 1 Galatasaray - Schalke
01:15 Extreme sports World Combat League
01:30 CNN World Sport
01:30 Arena sport 2 Unmatched
01:45 Sport Klub Prime Bayern - Schalke
01:45 OBN OBN Sport
02:00 Eurosport 2 Dortmund - Ajntraht Frankfurt
02:00 Arena sport 4 Bill Shankly
02:00 Arena sport 3 Marseille - Valenciennes
02:10 Extreme sports Fighting Spirit MMA
02:13 RTS 2 Milan - Barselona
02:30 OBN Milan - Barcelona
02:30 Arena sport 4 Mario Zagallo
02:30 Rai Due Val di Fiemme, Italia
02:30 Sport Klub News
02:30 Arena sport 2 Olympic series
02:45 Sport Klub Najbolja utakmica FA kupa
03:00 Arena sport 1 Sao Paulo - Ituano
03:00 Arena sport 4 Magazin
03:00 Eurosport 2 Budivelnik - Lyubertsy
03:00 Arena sport 2 Olympic series
03:05 Extreme sports Dragrace
03:30 Arena sport 2 U obruču
03:30 Extreme sports Dragrace
03:30 Arena sport 4 The Football Review
03:45 Sport Klub Prime Leicester - Huddersfield
04:00 Arena sport 3 Fiorentina - Inter
04:00 Arena sport 4 Galatasaray - Schalke
04:00 Extreme sports EFC Africa
04:06 RTS 2 Fudbal - Liga šampiona
04:15 OBN MMA
04:30 Sport Klub Najbolja utakmica španske lige
04:30 Eurosport 2 Šou košarkaške Evrolige
04:30 Arena sport 2 Partizan - Hamburg
04:55 Extreme sports Pro Bull Riders
04:55 OBN OBN Sport
05:00 Arena sport 1 Magazin
05:00 Eurosport 2 Volfburg - Bajern Minhen
05:30 Arena sport 1 Michael Johnson
__________________
WaRp63 is offline   Reply With Quote
Old 05-03-2013, 13:35   #8
 
mixer's Avatar
 
MODERATOR
Join Date: May 2010
Posts: 6,586
Thanks: 2,222
Thanked 7,724 Times in 3,137 Posts
Users Flag!
Default Re: Sportski sat-tv program

Sport

utorak, 5. mart 2013.
ponedeljak utorak sreda četvrtak

06:00 Sport Klub ATP Tour Uncovered
06:00 Extreme sports Mountain Bike
06:00 Arena sport 4 AEK - Panathinaikos
06:00 Arena sport 3 Istra - Rijeka
06:00 CNN World Sport
06:00 Arena sport 1 Euro Official Story: 1980 Best of the West
06:25 Extreme sports Mountain Bike
06:30 Sport Klub Wolfsberger - Rapid
06:30 Arena sport 2 Chichago - Detroit
06:55 Extreme sports Monster Energy Motocross
07:00 Arena sport 1 Highlights
07:05 Eurosport 2 Bajer Leverkuzen - Štutgart
07:30 Sport Klub Prime Malaga - Atletico Madrid
07:50 Extreme sports Freeflow Tour
08:00 Arena sport 4 Roma - Genoa
08:00 Arena sport 1 Magazin
08:00 Arena sport 3 Lille - Bordeaux
08:15 Eurosport 2 Fortuna Dizeldorf - Majnc
08:15 Extreme sports Freeflow Tour
08:30 Arena sport 2 Delray Beach: Finale
08:30 Arena sport 1 KOTV Magazin
08:32 Eurosport WATTS
08:45 Extreme sports Dew Tour - City
08:48 Eurosport Fudbal - Eurogolovi
09:00 CNN World Sport
09:00 Arena sport 1 Crvena zvezda - Cibona
09:15 Sport Klub Prime Telemarketing
09:20 SOS Raport iz Zajednice superligaša
09:30 Sport Klub Prime Aston Villa - Manchester City
09:30 Eurosport Oslo, Norveška: Masovni start (ž)
09:30 Sport Klub Pregled kola
09:32 Eurosport 2 Pariz - Nica, Francuska: 1. etapa
09:40 Extreme sports Fantasy Factory
10:00 Arena sport 3 LA Galaxy - Chicago
10:00 SOS Crna tačka
10:00 Arena sport 4 The House of Steinberger
10:05 Extreme sports Fantasy Factory
10:11 Eurosport Oslo, Norveška: Masovni start (m)
10:25 RTS 2 Magazin
10:29 Eurosport 2 WATTS
10:30 Arena sport 2 Magdeburg - Kiel
10:30 Sport Klub Pregled kola
10:35 Extreme sports Pro Bull Riders
10:44 Eurosport 2 Fudbal - Eurogolovi
10:45 SOS Sportski dnevnik
10:57 Eurosport WATTS
11:00 Arena sport 4 Highlights
11:00 Arena sport 1 Dinamo - Slaven Belupo
11:15 Sport Klub Na današnji dan
11:30 Sport Klub Olhanense - Braga
11:30 Eurosport 2 SanFrecce Hirošima - Urava Reds
11:30 Extreme sports Dragrace
11:30 Sport Klub Prime NEC - Feyenoord
11:54 Eurosport Val di Fieme, Italija: 134 m skakaonica, timovi
11:55 Extreme sports Dragrace
12:00 Arena sport 2 San Francisco - Green Bay
12:00 Arena sport 3 Arsenal TV
12:00 Arena sport 4 Cincinnati - Louisville
12:05 RTV 2 Čari ribolova
12:15 RTS 1 Sport plus
12:25 Extreme sports Mantracker
12:30 RTS 1 Sport plus
12:51 Eurosport Val di Fieme, Italija: 30 km Masovni start, klasično (ž)
13:00 Arena sport 1 Partizan - Donji Srem
13:05 SOS SOS koš
13:05 Eurosport 2 Hofenhajm - Bajern Minhen
13:15 Sport Klub Prime Pregled kola
13:20 Extreme sports World Combat League
13:30 Sport Klub NBA Live
13:40 Sport Klub Sevilla - Celta
13:45 Sport Klub Prime Pregled kola
13:58 Eurosport Pariz - Nica, Francuska: 1. etapa
14:00 Arena sport 4 UEFA Euro Official Story:1984 Allez les Bleus
14:00 Arena sport 3 Milan - Lazio
14:00 Eurosport 2 Haikou vorld open: Finale
14:15 Sport Klub Prime Lietuvas Rytas - Khimki
14:15 Extreme sports Fantasy Factory
» 14:30 Arena sport 2 Olympic series
14:40 Extreme sports Fantasy Factory
14:45 Eurosport Pariz - Nica, Francuska: 2. etapa
15:00 Arena sport 1 Liverpool TV
15:00 Arena sport 4 Magazin
15:10 Extreme sports Monster Energy Motocross
15:30 Sport Klub Pregled kola
15:30 Arena sport 2 U obruču
15:30 Arena sport 4 The Football Review
15:45 Sport Klub Prime Telemarketing
15:55 Eurosport 2 Oslo, Norveška: Masovni start (ž)
16:00 Arena sport 3 Marseille - Troyes
16:00 Sport Klub Prime Sevilla - Celta
16:00 Arena sport 4 Real Madrid - Manchester United
16:00 SOS KG Sport
16:05 Extreme sports Freeflow Tour
16:18 Eurosport Haikou vorld open: Finale
16:30 Extreme sports Freeflow Tour
16:30 Arena sport 2 RNL - Hamburg
16:30 Sport Klub Acapulco: Pregled turnira
16:40 Eurosport 2 Oslo, Norveška: Masovni start (m)
17:00 Arena sport 1 Magazin
17:00 Extreme sports Dragrace
17:10 SOS Raport iz Zajednice superligaša
17:25 Extreme sports Dragrace
17:30 Sport Klub Minnesota - Miami
17:30 Eurosport 2 WATTS
17:30 Arena sport 1 The Football Review
17:33 Eurosport Oslo, Norveška: Masovni start (ž)
17:45 SOS Crna tačka
17:50 Rai Due Rai Tg Sport
17:55 Extreme sports Pro Bull Riders
18:00 Arena sport 4 Tampa - Boston
18:00 Arena sport 2 Radnički - Budućnost
18:00 Arena sport 1 Napoli - Juventus
18:00 Sport Klub Prime NBA Live
18:00 Arena sport 3 Rad - Crvena zvezda
18:00 CNN World Sport
18:14 Eurosport Oslo, Norveška: Masovni start (m)
18:15 Sport Klub Prime Olhanense - Braga
18:29 Eurosport 2 WATTS
18:45 SOS Sportski dnevnik
18:45 Eurosport 2 Šou košarkaške Evrolige
18:50 Extreme sports Mantracker
18:59 Eurosport Val di Fieme, Italija: 134 m skakaonica, timovi
19:10 OBN OBN Sport
19:15 Eurosport 2 Oslo, Norveška: Half pajp
19:15 SOS Fudbal
19:30 Sport Klub News
19:45 Extreme sports World Combat League
19:45 Sport Klub Pregled kola: Portugol
20:00 Sport Klub Prime Pregled kola
20:00 Arena sport 3 The Football Review
20:00 Arena sport 4 U obruču
20:00 Arena sport 2 Delray Beach: Finale
20:00 Eurosport Svetski šampionat: J. Brahmer - E. Gutkneht
20:00 Arena sport 1 Studio
20:15 Sport Klub NBA Live
20:20 Sport Klub Sportski vremeplov
20:40 Extreme sports Ed's Up
20:45 Sport Klub Classic: Chicago - Detroit, 1989.
20:45 Arena sport 1 Dortmund - Shakhtar
20:45 Arena sport 3 Manchester United - Real Madrid
21:00 Sport Klub Prime Pregled kola
21:00 Arena sport 4 Željezničar - Travnik
21:05 Extreme sports Ed's Up
21:10 SOS SOS Bubamara
21:28 Eurosport 2 Ulm - Bilbao, četvrtfinale
21:35 Extreme sports Fighting Spirit MMA
22:00 Arena sport 2 Donaire - Arce
22:00 Sport Klub Prime News
22:05 Eurosport WATTS
22:15 Sport Klub Prime Hoffenheim - Bayern
22:15 Sport Klub Sedmica pred nama
22:30 Extreme sports EFC Africa
22:40 Sport Klub Magazin
22:45 Arena sport 3 Studio
22:45 Arena sport 1 Studio
22:45 SOS Sportski dnevnik
22:46 Eurosport Val di Fieme, Italija: 134 m skakaonica, timovi
23:00 Arena sport 4 Premier League 5
23:00 Arena sport 1 Highlights
23:00 Arena sport 3 Highlights
23:10 Sport Klub NBA Weekly
23:10 SOS Košarka
23:15 Eurosport 2 Geteburg, Švedska
23:25 Extreme sports Fantasy Factory
23:30 CNN World Sport
23:40 Sport Klub Pregled kola
23:47 Eurosport Pariz - Nica, Francuska: 2. etapa
23:50 Extreme sports Fantasy Factory
00:00 Arena sport 3 Liverpool TV
00:00 Arena sport 4 Cedevita - Partizan
00:00 SOS Fudbal
00:00 Sport Klub Prime Valencia - Levante
00:00 Arena sport 2 The House of Steinberger
00:00 Arena sport 1 Premier League 5
00:20 Extreme sports Pro Bull Riders
00:40 Sport Klub Dubai: Pregled turnira
00:48 Eurosport Oslo, Norveška: Masovni start (m)
00:57 Eurosport 2 Oslo, Norveška: Half pajp
01:00 Arena sport 1 Manchester United - Real Madrid
01:00 Arena sport 2 Motosport Mundial
01:05 SOS SOS koš
01:15 Extreme sports World Combat League
01:30 CNN World Sport
01:30 Arena sport 2 Philadelphia - New York Rangers
01:40 Sport Klub Hoffenheim - Bayern
01:59 Eurosport 2 Hofenhajm - Bajern Minhen
02:00 Sport Klub Prime Anderlecht - Zulte Waregem
02:00 Arena sport 4 Euro Official Story: 1980 Best of the West
02:10 Extreme sports Fighting Spirit MMA
02:30 OBN OBN Sport
03:00 Arena sport 3 Highlights
03:00 Eurosport 2 Pariz - Nica, Francuska: 2. etapa
03:00 Arena sport 4 Racing Trough Time
03:00 Arena sport 1 AEK - Panathinaikos
03:05 Extreme sports Ed's Up
03:15 OBN Nogomet - Liga šampiona
03:15 Sport Klub News
03:30 Extreme sports Ed's Up
03:30 Sport Klub Cage Warriors: Dublin
03:45 Sport Klub Prime Na današnji dan
04:00 Arena sport 4 Dortmund - Shakhtar
04:00 Extreme sports EFC Africa
04:00 Eurosport 2 WATTS
04:00 Arena sport 2 Magazin
04:00 Sport Klub Prime Mersin - Eshisehir
04:00 Arena sport 3 Lille - Bordeaux
04:30 Arena sport 2 Magdeburg - Kiel
04:55 Extreme sports Pro Bull Riders
05:00 Arena sport 1 The Football Review
05:00 Eurosport 2 Oslo, Norveška: Half pajp
05:30 Arena sport 1 Sugar Ray Robinson
05:30 Sport Klub Red Bull Racing Story
mixer is offline   Reply With Quote
Old 08-03-2013, 13:50   #9
 
WaRp63's Avatar
 
SUPER MODERATOR
Join Date: Apr 2010
Location: world-satellite
Posts: 12,900
Thanks: 4,642
Thanked 18,543 Times in 6,687 Posts
Users Flag!
Default Re: Sportski sat-tv program

TV program - petak, 8. mart 2013.
Sport - program posle 11.00







11.00 Arenasport 1 Fudbal: Steaua - Čelzi
11.00 Arenasport 3 Fudbal, golisimo
11.00 Arenasport 4 Poker
11.05 SOS Raport iz FSS
11.30 Sport klub Magazin Premijer lige
11.30 Eurosport 2 Tireno - Adriatiko, Italija, 2. etapa
11.45 Eurosport Nordijska kombinacija
12.00 Arenasport 4 Košarka: Radnički -Budućnost
12.00 Sport klub Prime Pregled ATP Dubai
12.00 Arenasport 3 Fudbal: AEK - Panatinaikos
12.00 Sport klub ATP iza kulisa
12.00 Arenasport 2 NHL: Nju Orleans - Grin Bej
12.15 Sport klub + Košarka: Olimpijakos - Barselona
12.30 Sport klub Magazin Sport kluba
12.30 Eurosport 2 Pariz - Nica, Francuska, 4. etapa
12.45 SOS SOS vesti
12.45 Eurosport Svi sportovi
13,45 Eurosport Fudbal: Nemačka - Japan, prenos
13.00 Arenasport 1 Fudbal: Mančester junajted - Real Madrid
13.00 Sport klub Prime Pregled ATP Akapulko
13.00 Sport klub Najava FA kupa
13.05 SOS Zona pres
13.30 Eurosport 2 Soči, Ruzsija, individualno (m)
13.30 Sport klub Jedrenje
14.00 Sport klub Najjači ljudi
14.00 Sport klub + KHL: SKA - Severstal
14.00 Sport klub Prime Fudbal: Aston Vila - Mančester siti
14.00 Arenasport 3 Fudbal: Fiorentina - Kjevo
14.30 Arenasport 2 Olimpijska serija
14.30 Eurosport 2 Tireno - Adriatiko, Italija, 3. etapa
14.45 SOS SOS vesti
15.00 Arenasport 1 Fudbal: Levante - Rubin
15.00 Arenasport 4 Boks, Kotv, magazin
15.15 Eurosport Biciklizam: Pariz - Nica
15.30 Arenasport 2 Boks, Kotv, klasiks
15.30 Arenasport 4 Fudbal The Football Review
15.30 Sport klub Program iz studija
15.40 SOS Fer plej
15.45 Sport klub Prime Najava FA kupa
15.45 Sport klub + ATP Dubai, finale
16.00 Arenasport 4 Fudbal: Juventus - Seltik
16.00 Arenasport 3 Fudbal, pregled brazilske lige
16.00 SOS KG sport
16.15 Sport klub Prime Košarka: Fenerbahče - Makabi
16.30 Eurosport 2 Oslo, Norveška, Dual moguls
16.30 Arenasport 2 Rukomet: Randers - Budućnost
16.30 Arenasport 3 Fudbal, pregled hrvatske lige
16.30 Sport klub Košarka: Himki - Montepaski, prenos
16.40 B92 Sportski pregled
16.45 SOS SOS vesti
17.00 Eurosport Motosportovi
17.00 Eurosport 2 Pariz - Nica, Francuska, 5. etapa
17.00 Arenasport 1 Fudbal: Anži - Njukasl
17.00 Arenasport 3 Fudbal: Split - Zagreb
17.05 SOS Knjiga za vikend
17.15 Eurosport Nordijska kombinacija
17.15 SOS Liga budućih šampiona
17.30 Sport klub + NBA Action
17.55 RTS 2 Košarka: Vojvodina - Tamiš
18.00 Arenasport 4 NHL: Toronto - Boston
18.00 Sport klub Prime Svet fudbala
18.00 Arenasport 2 Košarka: Cedevita - Partizan
18.00 Sport klub + Fudbal: Metalurg - Iličivets, direktno
18.00 Eurosport Ski skokovi
18.00 Eurosport 2 Frankfurt - Alen
18.15 Sport klub Vesti
18.30 SOS Šah
18.30 Sport klub Prime NBA Live
18.30 Sport klub Premijer liga, vesti
18.45 SOS Sportski dnevnik
19.00 Sport klub NBA Action
19.00 Arenasport 1 Najk najava kola
19.00 Eurosport Fudbal: Island - Švedska, prenos
19.00 HRT 2 Hokej: Medvešćak - Red Bul
19.00 Sport klub Prime Košarka: Bešiktaš - Kaha Laboral, direktno
19.00 Arenasport 3 Fudbal, pregled italijanske lige
19.20 SOS Kuglanje u Srbiji
19.30 Sport klub Fudbal: Njukasl - Everton
19.30 Arenasport 3 Fudbal The Football Review
19.30 Arenasport 1 Magazin Lige šampiona
20.00 Sport klub + Najava španske lige
20.00 Eurosport 2 Najava kola
20.00 Arenasport 3 Fudbal: BSK - Partizan
20.00 Arenasport 1 Fudbal, francuska liga, studio
20.00 Arenasport 2 NHL: Dalas -Los Anđeles
20.00 Sport klub Pregled NBA
20.10 Sport klub Barsa TV
20.15 Arenasport 4 Fudbal, pregled italijanske lige
20.30 Eurosport 2 Augsburg - Nirnberg
20.30 Arenasport 1 Fudbal: Rens - Sent Etijen
20.30 Sport klub + Premijer liga, vesti
20.45 SOS SOS vesti
20.45 Sport klub Prime Najava španske lige
20.45 Sport klub Košarka: Unikaha - Panatinaikos, prenos
20.45 Sport klub + Na današnji dan
20.45 Arenasport 4 Fudbal: Đenova - Milan
21.00 Eurosport Boks
21.00 Sport klub + Fudbal: Porto -Estoril, direktno
21.10 SOS Dođite na stadion
21.30 Sport klub Prime Fudbal: Betis - Osasuna, direktno
22.00 Arenasport 3 Fudbal: Valensija - PSŽ
22.00 Arenasport 2 Boks. Vilijams - Helenius
22.00 Arenasport 4 Fudbal, Arena Klasik
22.20 SOS Vaterpolo
22.30 Sport klub Najava španske lige
22.30 Eurosport 2 Borilački klub
22.30 Arenasport 1 Fudbal The Football Review
22.45 SOS Sportski dnevnik
23.00 Eurosport Ski skokovi
23.00 Arenasport 4 Poker
23.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled italijanske lige
23.00 Sport klub + Košarka: Himki -Montepaski
23.00 Sport klub Najava Premijer lige
23.10 SOS Fudbal
23.30 Sport klub Košarka: Bešiktaš - Kaha Laboral
23.30 Arenasport 1 Magazin Lige šampiona
23.30 Sport klub Prime Košarka: Olimpijakos - Barselona
23.30 Eurosport 2 Španija - Portoriko
23.35 B92 Sportski pregled
00.00 Arenasport 3 Fudbal: Rens - Sent Etijen
00.00 Arenasport 4 Košarka: Crvena zvezda - Cibona
00.00 Arenasport 2 NHL: Nju Ingland - Baltimor
00.00 Arenasport 1 Poker
00.05 RTS 2 Liga Evrope
00.45 Eurosport Biciklizam
00.45 Sport klub + Najava Premijer lige
00.45 SOS SOS vesti
01.00 SOS Zona pres
01.00 Arenasport 1 Fudbal: Đenova - Milan
01.15 Sport klub + Fudbal:Betis - Osasuna
01.15 Sport klub Prime Premijer liga, vesti
01.30 Sport klub Prime Košarka: Žalgiris - Real Madrid
01.54 RTS 2 Košarka: Vojvodina - Tamiš
02.00 Eurosport 2 Pariz - Nica, Francuska, 5. etapa
02.00 Arenasport 3 Fudbal: LA Galaksi - Čikago
02.00 Arenasport 4 Fudbal UEFA EURO: The Official Story 1992 The Greatdanes
02.30 Arenasport 2 Olimpijska serija
03.00 Arenasport 4 Fudbal, golisimo
03.00 Eurosport 2 Boks
03.00 Sport klub + Košarka: Unikaha - Panatinaikos
03.15 Sport klub Prime Pregled argentinske lige
04.00 Arenasport 1 Fudbal: Split - Zagreb
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Đenova - Milan
04.00 Arenasport 4 Fudbal: Dortmund - Šahtjor
04.30 Arenasport 2 Rukomet: Budućnost - Larvik
04.40 RTS 2 Fudbal, pregled Lige Evrope
__________________
WaRp63 is offline   Reply With Quote
Old 21-04-2013, 19:35   #10
 
MEMBER
Join Date: Mar 2011
Posts: 65
Thanks: 358
Thanked 145 Times in 32 Posts
Users Flag!
Default Re: Sportski sat-tv program

TV program - nedelja, 21. april 2013.
Sport - program posle 19:00h



-19.00 Arenasport 1 -Košarka: Barselona - Estudiantes
-19.00 Sport klub Prime -Fudbal: Osasuna - Sosijedad, direktno
-19.00 Arenasport 3 -Fudbal: Slaven - Hajduk
-19.00 Sport klub + -Fudbal: Austrija Beč - Rapid
-19.05 SOS -Total soker
-19.10 HRT 2 -Magazin Lige šampiona
-19.20 Sport klub -Moto GP USA - Trka Moto 2, prenos
-19.30 Eurosport 2 -Pregled kola
-20.00 Arenasport 2 -ESPN Documentary
-20.00 Eurosport 2 -Svetsko prvenstvo Šefild, 2. dan
-20.00 Eurosport -Snuker: Svetsko prvenstvo Šefild, prenos
-20.00 Arenasport 4 -Fudbal, pregled nemačkog kupa
-20.30 Arenasport 4 -Fudbal, pregled italijanske lige
-20.45 Arenasport 4 -Fudbal: Juventus -Milan
-20.45 SOS -SOS vesti
-21.00 Arenasport 3 -Fudbal: PSŽ - Nica
-21.00 Arenasport 2 -NHL: Nju Džersi - Njujork Rendžers, prenos
-21.00 Sport klub -Moto GP USA - Trka Moto GP, prenos
-21.00 Arenasport 1 -Jelen Super liga, pregled kola
-21.00 Sport klub Prime -Fudbal: Sevilja - Atletiko Madrid, direktno
-21.05 SOS -Sećanja: Fudbal kup: Crvena zvezda - Partizan
-21.15 Sport klub + -Fudbal: Benfika - Sporting, direktno
-22.00 Arenasport 1 -Fudbal, magazin Lige šampiona
-22.30 Sport klub -Tenis: ATP Monte Karlo, finale
-22.30 Arenasport 1 -Fudbal, magazin Kopa Libertadores
-22.45 SOS -Sportski dnevnik
-22.45 Arenasport 4 -Fudbal: VSK - Crvena zvezda
-23.00 Arenasport 3 -Fudbal: Mogi Mirim -Sao Paolo
-23.00 Sport klub Prime -NBA Weekly
-23.00 Eurosport -Biciklizam
-23.00 Arenasport 1 -Fudbal: Juventus -Milan
-23.00 Eurosport 2 -Kil - Vestprem, četvrtfinale
-23.05 RTS 2 -27. Beogradski maraton
-23.05 SOS -Objektiv, pregled Super lige
-23.15 Sport klub + -Fudbal: Boka Juniors - Belgrano, direktno
-23.30 Sport klub Prime -Fudbal:Benfika - Sporting
-23.30 Arenasport 2 -Košarka: Gran Kanaria - Real Madrid
-00.30 Sport klub -Fudbal: Liverpul - Čelzi
-00.30 RTS 2 -Igrajmo za 16, r.
-00.30 Eurosport 2 -Svetsko prvenstvo Šefild, 2. dan
-00.35 RTS 1 -Tenis: FED kup: Nemačka - Srbija, r.
-00.45 SOS -SOS vesti
-01.00 Arenasport 4 -Fudbal: Marsej - Brest
-01.00 Arenasport 1 -Fudbal: Široki - Sarajevo
-01.00 SOS -Objektiv
-01.00 Arenasport 3 -Fudbal: Inter - Parma
-01.15 Sport klub + -Fudbal: Godoj Kruz - River Plate, direktno
-01.15 Sport klub Prime -Fudbal: Austrija Beč - Rapid
-01.15 Arenasport 2 -Košarka: Barselona - Estudiantes
-02.30 Sport klub -Fudbal: Benfika - Sporting
-02.45 Sport klub + -Fudbal: Sion - Jang Bojs
-03.00 Eurosport 2 -Lijež - Bastonj - Lijež, Belgija
-03.00 Sport klub Prime -Fudbal: Liverpul - Čelzi
-03.00 Arenasport 4 -Boks, Kotv, klasiks
-03.00 Arenasport 1 -Fudbal: Olimpijakos - Panionios
-03.00 Arenasport 3 -Fudbal, magazin Kopa Libertadores
-03.00 Arenasport 2 -Dnevne vesti: Karl Luis
-03.30 Arenasport 3 -Fudbal, magazin Lige šampiona
-03.30 Arenasport 2 -Olimpijska serija
-04.00 Arenasport 3 -Fudbal: Bastija - Lil
-04.00 Arenasport 4 -Fudbal: Juventus - Bajern
-04.15 Sport klub -Fudbal: Deportivo - Atletik
-04.30 Sport klub + -Odbojka: Trentino - Kuneo
-04.30 Arenasport 2 -Boks, Kotv, magazin
-04.45 Sport klub Prime -Fudbal: Zulte varegem - Anderleht
frckeeys is offline   Reply With Quote
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are On



 

Powered by vBulletin®™
Copyright ©2000 - 2014, vBulletin Solutions, Inc.
Copyright ©2013 World-Satellite™
All Rights Reserved™