Thread: Pitanja
View Single Post
Old 16-06-2017, 12:28   #3
shishmish

shishmish's Avatar

MODERATOR
Users Flag!
Default Re: Pitanja

Admin-e MaGnuS,
Veoma sam zahvalan na brzom odgovoru. Mislim da su moja pitanja bila umesna i naravno kao i jasni odgovori koji su otklonili sve dileme oko "Zašto?".
Nisam smatrao niti mislim da je neko protiv mene na ovom forumu na koji sam, naravno, sam došao iz verovatno "opravdanog razloga" i tu ostao do sada, već nedoumice koje su sada rešene.
Nepridajem ja sebi nikakav značaj, niti to tražim na forumu od bilo koga, osim što sam svojom ranijom aktivnošću želeo da "dobrovoljno" doprinesem ugledu foruma svojim ličnim postovima, no bio sam i mladji i orniji za rad. Sada imam svojih "muka" i moja aktivnost uopšte na forumima je daleko manja i manje korisna što ne znači da nisam prisutan i da nisam informisan o radu na forumu. No, malo sam uznemiren tvojim komentarom kao glavnog Administratora
Code:
Hidden Content! [Only Registered Users Can See LinksClick Here To Register]
... ipak bi drugačiji "ton" komentara imao veći efekat od ovakvog "obeshrabrujućeg" iliti "ne motivacionog" za svakog člana ovog foruma (ne samo mene), naročito novih koji žele biti aktivni i "primećeni i značajni" svojim radom ... jer Forum čine članovi koji ipak daju značaj Forumu a ne "davati" nekom do znanja
Code:
što je svima jasno, ali netreba to biti CILJ iliti "filozofija" ovog Foruma

... i posle svega, preostaje mi
Code:
...
Hvala na savetu ... poslušaću te

Pozdravljam te i srećno !