Thread: Pitanja
View Single Post
Old 16-06-2017, 10:09   #2
MaGnuS

MaGnuS's Avatar

ADMINISTRATOR
Users Flag!
Default Re: Pitanja

Prije svega pogrešno si postavio svoj post jer je na exyu jeziku i za takav post postoji posebna sekcija u exyu zoni (kao što je sada nakon premještanja) jer ovaj forum po defaultu je engleski jezik a za sve druge jezike postoje posebne sekcije

Code:
Hidden Content! [Only Registered Users Can See LinksClick Here To Register]
Za sve članove koji su u statusu "member" ukinuta je funkcija "edit"
ovo ponajprije iz razloga što su mnogi zloupotrebljavali ovu funkciju na način da su prvo postavljali "normalni" post, da bi se nakon izvjesnog vremena vraćali se na taj post koji su editovali i postavljali reklame za prodaju cs ili iptv
to su podmukli ljudi i iskorištavaju logiku da administracija obično odmah po postavljanju posta pregleda jednom post i drugi put rijetko kada
svi ostali statusi imaju ovu opciju jer ne može baš "svako" dobiti bilo koji status ovdje na forumu

Code:
Svaki status na forumu ima svoju kvotu koliko po jednom postu može uploadati i koliko sve ukupno može uploadati jer da nije tako uzimajući u obzir današnje brzine interneta za pa minuta svaki zlonamjerni član bi mogao blokirati forum kada bi uploadavo maksimalnu kvotu koju forum ima
kod tebe je vjerovatno taj problem da je tvoja kvota full ispunjena a to možeš provjeriti ako obratiš pažnju na crvenu crtu ako pokušaš upload u gornjem dijelu okvira za upload fajla
svaki status koji je veći ima višu kvotu
žao mi je ali ti si sam odabrao da ne želiš imati veću kvotu ako si odlučio biti običan član a promjena za samo jednog člana nije moguća tehnički

Code:
i nakraju nikad mi nije bilo jasno zašto stalno misliš da neko radi neku urotu protiv tebe?
ako ti što znači nitko to nema na umu a ako bi imao ja kao glavni admin to ne bi dozvolio
ovo oko postova dovoljno da kažem da je ovaj forum služi za hoby i da nitko nema nikakvu obavezu ništa postaviti na forum a ako postavi ja sam zahvalan na tome a vjerujem i svi drugi članovi kojemu taj post može koristiti
sve je na dobrovoljnoj bazi pa i odabir da li će neko doći na forum ili neće
očekivati da ti neko zbog tvog posta legne na zemlju od zahvalnosti mislim da je pretjerana i nerealna
što bi se reklo prostim riječnikom: radi ako hoćeš - dobro i sve ok a ako nećeš ne moraš i to je to prika moj - nema druge filozofije
dobro je podsjetiti da je ovaj forum živio i prije tebe i preživjet će s tobom ili bez tebe
i ne zamaraj se s takvim urotama i ne daji sebi toliko na značaju kada to nije tako
relaksiraj se malo i opusti
uzdravlje i lijep pozdrav

Last edited by MaGnuS; 16-06-2017 at 10:21.
MaGnuS is offline   Reply With Quote
The Following User Says Thank You to MaGnuS For This Useful Post:
shishmish (16-06-2017)